LEGO 10777 Mickey Mouse en Minnie Mouse Kampeerreis
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota

LEGO 10777 Peliuko Mikio ir Pelytės Minės išvyka


Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO DisneyAlle LEGO

Aprašymas LEGO 10777 Peliuko Mikio ir Pelytės Minės išvyka

Konstravimo ir stovyklavimo rinkinys jaudinantiems nuotykiams gamtoje

Lavinkite vaikų nuo 4 metų amžiaus konstravimo įgūdžius su šiuo LEGO ǀ „Disney Mickey and Friends“ rinkiniu „Peliuko Mikio ir Pelytės Minės išvyka“ (10777), kuriame yra dvi transporto priemonės, du mažesni modeliai, dvi minifigūrėlės ir šuns LEGO figūrėlė. Vaikai gali patirti daugybę nuotykių su kemperiu tyrinėdami laukinę gamtą.

Paprasti modeliai mažiesiems stovyklautojams
Šiame LEGO 4+ rinkinyje gausu įtraukiančių detalių, kad 4 metų ir vyresni vaikai galėtų smagiai žaisti. Kiekviename kaladėlių maišelyje yra po visą modelį, kurį sukonstravę vaikai gali iškart pradėti žaisti. Be to, jame yra trys pradžios kaladėlės elementai, kurie padės kaipmat pradėti konstruoti.

Puiki pramoga visai šeimai
4+ konstravimo žaislai padeda suaugusiesiems dalytis konstravimo džiaugsmu su vaikais. Paprasta pradėti konstruoti, nes šis rinkinys turi ne tik iliustruotas instrukcijas, bet ir skaitmenines konstravimo instrukcijas, kurios pateikiamos nemokamoje programėlėje „LEGO Building Instructions“. Programėlėje yra įrankių, su kuriais vaikai gali aiškiai matyti visą procesą ir išsaugoti pažangą, kad galėtų lengvai grįžti prie konstravimo.

LEGO 10777 Peliuko Mikio ir Pelytės Minės išvyka yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Disney tema.

Funkcijos

  • Nuotykiai kelyje. 4 metų ir vyresni vaikai gali lavinti savo vaidmenų žaidimo ir konstravimo įgūdžius žaisdami su šiuo Peliuko Mikio ir Pelytės Minės išvykos (10777) rinkiniu, skirtu mėgstantiems transporto priemones ir stovyklauti.
  • Supakuotos pramogos. Šis konstruojamas žaislas turi automobilį ir kemperį, Peliuko Mikio ir Pelytės Minės minifigūrėles, Pluto LEGO figūrėlę ir stovyklavietės modelį, taip pat kitų priedų žaisti keliones.
  • Tyrinėkite laukinę gamtą. Šis LEGO ǀ „Disney“ rinkinys patiks vaikams, mėgstantiems priekabinius namelius ir keliauti ar stovyklauti su šeima ir draugais. Padeda lavinti vaizduotę ir kūrybiškumą.
  • Smagi dovana vaikams nuo 4 metų. Šis rinkinys patiks „Disney“ Peliuko Mikio gerbėjams, kurie mėgsta nesibaigiančius nuotykius ir išbandyti naujus dalykus. Nustebinkite vaiką šia kūrybine dovana ir leiskite jam smagiai žaisti ištisas valandas.
  • Nešiojamas žaislas. Automobilis su prijungtu kemperiu yra 9 cm aukščio, 19 cm ilgio ir 6 cm pločio, todėl šį rinkinį galima lengvai pasiimti į keliones ar pas draugus.
  • Interaktyvus skaitmeninis konstravimas. Su LEGO konstravimo instrukcijų programėle mažieji konstruotojai gali priartinti, pasukioti, vizualizuoti ir išsaugoti savo konstruojamo modelio skaitmeninę versiją.
  • Paprasti modeliai. 4+ rinkiniuose yra po pradinę kaladėlę, kuri padės vaikams greičiau konstruoti. Paprastos iliustruotos instrukcijos padės be vargo sukonstruoti šį išradingą rinkinį net skaityti dar tik besimokantiems vaikams.
  • Mokymasis žaidžiant. 4+ konstruojami žaislai yra skirti tobulinti pagrindinius mokykloje reikalingus įgūdžius, tokius kaip bendravimas, susikaupimas, vaizduotė ir saviraiška.
  • Nuolatinė kokybė. Nuo pat 1958 m. LEGO komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, todėl jie yra vienodi, suderinami ir kaskart lengvai susijungia ir atsiskiria.
  • Ramybė žaidžiant. LEGO ǀ „Disney Mickey and Friends“ konstravimo rinkiniai yra maksimaliai išbandomi, siekiant įsitikinti, kad jie atitinka griežtus saugos standartus.

LEGO 10777 Peliuko Mikio ir Pelytės Minės išvyka išleistas 2022m. Rinkinyje yra 103 dalys. Rinkinyje yra 2 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 4 metų.
LEGO
S_10777-1_N_S_0
5702017152363
673419355889
Skaičius
10777-1
EAN
5702017152363
Svoris
0.274 KG
Tema
LEGO Disney
Išleistas m
2022
Dalių kiekis
103
Pakuotės matmenys (ixpxa)
20.5 x 19.1 x 7.3 cm
Minifigūrų kiekis
2
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
4+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)