LEGO 10780 Mickey and Friends Kasteelverdedigers
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 10780 Mikio ir draugų pilies gynėjai


 • Nauja.

49,99 € Su mokesčiais

41,31 € Be mokesčių

check Sandelyje

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas antradienis 23 balandžio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas antradienis 23 balandžio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO DisneyAlle LEGO

Aprašymas LEGO 10780 Mikio ir draugų pilies gynėjai

Išradingas rinkinys jaudinantiems viduramžių nuotykiams

4 metų ir vyresni vaikai gali leistis į nuotykius bei lavinti savo bendravimo ir vaidmenų žaidimo įgūdžius su šiuo LEGO ǀ „Disney Mickey and Friends“ Mikio ir draugų pilies gynėjų (10780) rinkiniu, kuriame yra pilis su bokštais, keturi nedideli modeliai, Peliuko Mikio, Pelytės Minės, Antytės Deizės ir Ančiuko Donaldo minifigūrėlės, konstruojamas drakonas ir arklio, kuriuo galima joti, LEGO figūrėlė. Pirmą kartą visos minifigūrėlės yra su pasakiškais rūbais.

Smagus viduramžių vaidmenų žaidimas
Šiame LEGO 4+ rinkinyje gausu įtraukiančių detalių, kad vaikai galėtų smagiai žaisti. Kiekviename kaladėlių maišelyje yra po visą modelį, kurį sukonstravę vaikai gali iškart pradėti žaisti. Be to, jame yra keturi pradžios kaladėlės elementai, kurie padės kaipmat pradėti konstruoti.

Smagi veikla visai šeimai
4+ konstravimo žaislai padeda suaugusiesiems dalytis konstravimo džiaugsmu su vaikais. Paprasta pradėti konstruoti, nes šis rinkinys turi ne tik iliustruotas instrukcijas, bet ir skaitmenines konstravimo instrukcijas, kurios pateikiamos programėlėje „LEGO Building Instructions“, kad vaikai galėtų matyti konstruojamą modelį.

LEGO 10780 Mikio ir draugų pilies gynėjai yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Disney tema.

Funkcijos

 • Viduramžių vaidinimas. Lavinkite vaikų nuo 4 metų amžiaus vaidmenų žaidimo ir konstravimo įgūdžius su šiuo „Mickey and Friends“ rinkiniu „Mikio ir draugų pilies gynėjai“ (10780) bei puoselėkite jų meilę pasakiškiems nuotykiams.
 • Kas dėžutėje? Pilies siena su dviem bokštais, keturi nedideli modeliai, įskaitant arklides gyvūnams prižiūrėti, keturios minifigūrėlės, konstruojamas drakonas, arklio LEGO figūrėlė ir ne tik.
 • Gyvenimas pilyje. Šis LEGO ǀ „Disney“ rinkinys patiks vaikams, kurie mėgsta konstruoti, fantastiškus ir nesibaigiančius nuotykius. Lavina vaikų vaizduotę ir kūrybinį žaidimą.
 • Smagi dovana vaikams nuo 4 metų amžiaus. Šis rinkinys patiks „Disney“ Peliuko Mikio gerbėjams, kurie mėgsta pilis, drakonus ar išbandyti naujus dalykus. Nustebinkite vaiką šia kūrybine dovana ir leiskite jam smagiai žaisti ištisas valandas.
 • Žaiskite ir eksponuokite. Pilies priekis su pritvirtintais bokštais yra 18 cm aukščio, 25 cm pločio ir 6 cm gylio, todėl su šiuo rinkiniu galima nevaržomai žaisti arba jį eksponuoti.
 • Interaktyvus skaitmeninis konstravimas. Su LEGO konstravimo instrukcijų programėle mažieji konstruotojai gali priartinti, pasukioti, vizualizuoti ir išsaugoti savo konstruojamo modelio skaitmeninę versiją.
 • Paprasti modeliai. 4+ rinkiniuose yra po pradinę kaladėlę, kuri padės vaikams greičiau konstruoti. Paprastos iliustruotos instrukcijos padės be vargo sukonstruoti šią dovanotą pilį net skaityti dar tik besimokantiems vaikams.
 • Mokymasis žaidžiant. 4+ konstruojami žaislai yra skirti tobulinti pagrindinius mokykloje reikalingus įgūdžius, tokius kaip bendravimas, susikaupimas, vaizduotė ir saviraiška.
 • Nuolatinė kokybė. Nuo pat 1958 m. LEGO komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, todėl jie yra vienodi, suderinami ir kaskart lengvai susijungia ir atsiskiria
 • Ramybė žaidžiant. LEGO ǀ „Disney Mickey and Friends“ konstravimo rinkiniai yra maksimaliai išbandomi, siekiant įsitikinti, kad jie atitinka griežtus saugos standartus

LEGO 10780 Mikio ir draugų pilies gynėjai išleistas 2022m. Rinkinyje yra 215 dalys. Rinkinyje yra 3 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 4 metų.
LEGO
S_10780-1_N_S_0
Nauja
26 Prekės
5702017153483
673419355902
Skaičius
10780-1
EAN
5702017153483
Svoris
0.669 KG
Tema
LEGO Disney
Išleistas m
2022
Dalių kiekis
215
Pakuotės matmenys (ixpxa)
38.2 x 26.2 x 5.7 cm
Minifigūrų kiekis
3
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
4+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)