LEGO 10913 Opbergdoos
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išpardavimas!−20,01%

LEGO 10913 Kaladėlių dėžė


  • Nauja.

23,99 € Su mokesčiais

19,83 € Be mokesčių

29,99 €−20,01%

check Sandelyje

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas šeštadienis 22 birželio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas šeštadienis 22 birželio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO DUPLOAlle LEGO

Aprašymas LEGO 10913 Kaladėlių dėžė

Įkvėpkite vaikus kurti su jų pirmuoju LEGO DUPLO rinkiniu!

Šį pramogų kupiną lavinamąjį žaislą sudaro kaladėlės ir dalys, kurios skatina mažylius betarpiškai kurti ir išradingai žaisti. Pažįstami objektai sužadina jaunus protus, o spalvingos formos kviečia nevaržomai konstruoti, todėl šis LEGO DUPLO rinkinys pradedantiesiems yra tobulas įkvėpimas mažiesiems konstruktoriams. Lavinamasis žaislas mažyliams! Tvirtos laikymo dėžutės viduje rasite automobilį su besisukančiais ratais, stogą, langus, gėles, duoną, DUPLO žmogeliukų figūrėlių, 1, 2, 3 skaičių kaladėles... ir rinkinį įvairiaspalvių originalių kaladėlių. Dalydamiesi su mažaisiais konstruktoriais konstravimo iš kaladėlių ir dalių džiaugsmu ir drauge atverdami begalines žaidimo galimybes, tėveliai betarpiškai stebi, kaip lavinasi jų vaikai. Puikios dovanos ikimokyklinio amžiaus vaikams! DUPLO rinkiniai suteikia nevaržomo žaidimo ir saviraiškos laisvę pradedančiųjų konstruktorių rankutėms. Iš spalvingų, patogių suimti ir mažylių vaizduotę žadinančių kaladėlių sudaryti rinkiniai yra saugūs, švarūs ir juos patogu pasiimti

LEGO 10913 Kaladėlių dėžė yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO DUPLO tema.

Funkcijos

  • Kurdami ir žaisdami su mažyliams pritaikytų LEGO DUPLO kaladėlių ir dalių rinkiniu mažieji konstruktoriai mokysis išradingai mąstyti ir lavins problemų sprendimo, erdvinio suvokimo ir smulkiosios motorikos įgūdžius.
  • Su 65 spalvingomis kaladėlėmis bei pažįstamomis kaladėlėmis, kurios žadina mažylių vaizduotę, pavyzdžiui, automobiliais su besisukančiais ratais, duona, DUPLO žmogeliukais ir lavinamosiomis 1-2-3 skaičių kaladėlėmis. Kartu su mažaisiais konstruktoriais konstruodami iš kaladėlių ir dalių bei drauge atverdami begalines žaislų ir žaidimo galimybes, tėveliai ir globėjai stebi, kaip lavinasi jų vaikai.
  • Šis lavinamasis žaislas mažyliams, pasižymintis saugiomis, spalvingomis kaladėlėmis ir dalimis, taps puikia Kalėdų, gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovana berniukams ir mergaitėms nuo 18 mėnesių amžiaus.
  • Gražios spalvos, formos, daiktai, žmogeliukai ir skaičiai patogiai telpa dailioje LEGO DUPLO dėžėje. Derinkite su kitais DUPLO rinkiniais dar išradingesnėms pramogoms.
  • Šiam konstravimo žaislui pakanka tik vaikų vaizduotės, nereikia jokių baterijų! Betarpiškas žaislas, kuriam nereikia baterijų, lavina vaikų smulkiosios motorikos ir problemų sprendimų įgūdžius ir atveria kūrybiškumo galimybes.
  • Išradingas žaidimas prasideda vos atidarius dėžę! Paprastos instrukcijos suteiks tėveliams ir jų mažyliams įkvėpimo, o kai vaikai pradės konstruoti, išradingas žaidimas tęsis be pabaigos!
  • LEGO DUPLO žaidimų rinkiniai yra puiki dovana ikimokyklinio amžiaus vaikams. Jie žadina vaikų vaizduotę, skatina mažylius nevaržomai žaisti ir lavintis.
  • LEGO DUPLO rinkiniai pradedantiesiems atitinka griežčiausius pramonės standartus, todėl yra patogūs paimti, sujungti ir atskirti smulkiomis rankutėmis - taip jau yra nuo pat 1969 metų!
  • „LEGO Group“ mėto, maigo, sukinėja, kaitina, kandžioja, lanksto, drasko ir tampo LEGO DUPLO kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog kiekvienas DUPLO konstravimo žaislas atitiktų griežčiausius pasaulinius saugosir kokybės standartus.

LEGO 10913 Kaladėlių dėžė išleistas 2020m. Rinkinyje yra 65 dalys. Rinkinyje yra 2 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 2 metų.
LEGO
S_10913-1_N_S_0
Nauja
4 Prekės
5702016617740
673419318815
Skaičius
10913-1
EAN
5702016617740
Svoris
37 x 18 x 18 cm
Pakuotės matmenys (ixpxa)
1.05 KG
Tema
LEGO Duplo
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
65
Minifigūrų kiekis
2
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
2+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Available
chat Komentarai (0)