LEGO 10931 Truck & Graafmachine met rupsband
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išpardavimas!−20,01%

LEGO 10931 Sunkvežimis ir vikšrinis ekskavatorius


 • Nauja.

15,99 € Su mokesčiais

13,21 € Be mokesčių

19,99 €−20,01%

check Sandelyje

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas šeštadienis 22 birželio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas šeštadienis 22 birželio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO DUPLOAlle LEGO

Aprašymas LEGO 10931 Sunkvežimis ir vikšrinis ekskavatorius

Lavinkite mažylių įgūdžius su šiuo žaisliniu ekskavatoriumi ir savivarčiu!

LEGO DUPLO Sunkvežimis ir vikšrinis ekskavatorius (10931) skatina mažuosius statybininkus be galo žaisti nevaržomus žaidimus. Vaidindami pramanytas statybų aikštelės scenas su žaisliniu sunkvežimiu, ekskavatoriumi ir 2 statybininkais, mažyliai lavina vertingus fizinius ir protinius įgūdžius, kurie lydės visą gyvenimą.

Statybų aikštelės žaislai su transporto priemonėmis ir darbininkais
Su 2 statybininkų figūrėlėmis, savivarčiu ir ekskavatoriumi su besisukančiu kaušu mažyliai ir jų tėveliaiturės visus įrankius, kurių reikia darbams nudirbti. Vairuodami ir naudodami transporto priemones įvairiems statybų aikštelės darbams atlikti, vaikai lavina savo smulkiosios motorikos įgūdžius. Rinkinyje yra žaislinių akmenų, kuriuos galima įkelti į sunkvežimį. Tačiau pasisaugokite, akmuo gali lengvai perskilti!

Koks geriausias statybų žaislas mažiems vaikams ir mažyliams?
LEGO DUPLO Statybų žaidimo rinkiniai sukurti suteikti ikimokyklinio amžiaus vaikams žaislų, kurie skatina ir tenkina jųaugančius poreikius. Rinkinius galima derinti, kad žaidimas būtų įvairesnis.

LEGO 10931 Sunkvežimis ir vikšrinis ekskavatorius yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO DUPLO tema.

Funkcijos

 • Tėvai ir ikimokyklinio amžiaus vaikai drauge kuria statybų aikštelės istorijas su LEGO DUPLO Sunkvežimiu ir vikšriniu ekskavatoriumi (10931). Atrasdami nevaržomą žaidimą vaikai lavina įgūdžius, kurie pravers visą gyvenimą.
 • Su 2 šiuolaikiškomis statybininkų figūrėlėmis, stumdomu savivarčiu, stumdomu ekskavatoriumi su besisukančiu kaušu ir žaisliniu akmeniu, kurį vaikai gali atidaryti.
 • Tėvai ir globėjai padeda savo mažajam statybininkui lavinti įgūdžius, patys prisijungdami prie statybųaikštelės pramogų. Vaikams valdant transporto priemones, lavėja smulkiosios motorikos ir problemų sprendimo įgūdžiai.
 • Jei ieškote geriausio žaislo augantiems mažylio poreikiams, šis statybų aikštelės rinkinys yra kupinas ypatybių ir funkcijų, kurios sužadina smalsumą ir įkvepia vaikus nuo 2 metų amžiaus.
 • Sunkvežimis yra 11 cm aukščio, 14 cm ilgio ir 7 cm pločio, o ekskavatorius yra 12 cm aukščio, 18 cm ilgio bei 7 cm pločio - idealaus dydžio suimti ir padėti smulkioms rankutėmis.
 • Nereikia baterijų. LEGO DUPLO Sunkvežimio ir vikšrinio ekskavatoriaus žaidimo rinkinys yra varomas vaikų vaizduote, todėl betarpiškos, kūrybiškos pramogos niekad nesibaigia!
 • Aiškios instrukcijos padeda maksimaliai pasinerti į pramogas ir lavinti įgūdžius, todėl tėvai ir mažyliai neabejotinai išnaudos visas universalaus žaidimo rinkinio galimybes, vos atidarę dėžutę.
 • LEGO DUPLO žaidimo rinkiniai skirti džiuginti, sužadinti smalsumą ir įkvėpti mažylių vaizduotę. Pažįstamos scenos, linksmi personažai ir mažyliams pritaikytos dalys išlaisvina mažųjų vaizduotę nevaržomu žaidimu.
 • Nuo 1969 metų LEGO DUPLO žaislai mažyliams atitinka aukščiausius pramonės standartus. Dėl to jie puikiai pritaikyti suimti, sujungti ir atskirti smulkiais piršteliais - kiekvieną kartą.
 • LEGO Group mėto, kaitina, gniuždo, sukinėja ir analizuoja kaladėles bei dalis, kurios sudaro LEGO DUPLO žaidimo rinkinius, kad kiekvieno mažojo statybininko žaislai atitiktų aukščiausius pasaulinius saugos standartus.

LEGO 10931 Sunkvežimis ir vikšrinis ekskavatorius išleistas 2020m. Rinkinyje yra 20 dalys. Rinkinyje yra 2 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 2 metų.
LEGO
S_10931-1_N_S_0
Nauja
3 Prekės
5702016618204
673419318976
Skaičius
10931-1
EAN
5702016618204
Svoris
28.2 x 26.2 x 9.55 cm
Pakuotės matmenys (ixpxa)
0.604 KG
Tema
LEGO Duplo
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
20
Minifigūrų kiekis
2
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
2+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Available
chat Komentarai (1)