LEGO 11014 Kaladėlės ir ratai
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota

LEGO 11014 Kaladėlės ir ratai


Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO ClassicAlle LEGO

Aprašymas LEGO 11014 Kaladėlės ir ratai

Mobilizuoja vaikų kūrybiškumą su 9 LEGO žaislais ant ratų!

Šis įspūdingas LEGO Classic Kaladėlių ir ratų (11014) žaislų konstravimo rinkinys yra puiki dovana vaikams, kurie mėgsta praktinį žaidimą. O su 9 įkvepiančiomis ratuotomis konstravimo idėjomis ir daug papildomų kaladėlių bei dalių jis neabejotinai suteiks ištisas valandas pramogų vaikams, draugams ir šeimoms.

Kas yra dėžutėje?
Viskas, ko vaikams reikia sukonstruoti automobilį, traukinį, mokyklinį autobusą, robotą, zebrą riedlentininką, lenktyninį automobilį, triušį vežimėlyje, traukiamą antį ir beždžionę ant bananų riedlentės.

Puikiai tinka vaikams nuo 4 metų amžiaus
Vaikams patiks žaisti su šiais smagiais LEGO žaislais. Kadangi kiekvienas modelis turi paprastas ir skaitmenines instrukcijas, net pradedantieji gali konstruoti LEGO žaislus su pasididžiavimu ir džiaugsmu.

Padeda ugdyti įgūdžius
LEGO Classic konstravimo rinkiniai suteikia vaikams idėjų ir įkvėpimo su konstruojamais žaislais, kurie skatina nevaržomą žaidimą ir lavina vaikų kūrybiškumą bei smulkiosios motorikosįgūdžius.

LEGO 11014 Kaladėlės ir ratai yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Classic tema.

Funkcijos

  • Vaikai, draugai ir šeimos gali imtis kūrybos su 9 konstruojamais žaislais ir spalvingu ratų, kaladėlių ir dalių pasirinkimu, kuris užves vaizduotę!
  • Kas yra dėžutėje? Viskas, ko reikia, norint sukonstruoti automobilį, traukinį, autobusą, robotą, zebrą su riedlente, lenktyninį automobilį, triušį vežimėlyje, traukiamą antį ir beždžionę ant bananų riedlentės, bei papildomos LEGO kaladėlės.
  • Šis kokybiškas žaislų konstravimo rinkinys yra kupinas kūrybiškų idėjų maloniai konstravimo ir žaidimo patirčiai. Vaikai taip pat gali derinti jį su turimais LEGO rinkiniais papildomoms pramogoms.
  • LEGO Classic Kaladėlių ir ratų (11014) žaidimo rinkinys taps įspūdingą dovana bet kokia proga. Tinka berniukams ir mergaitėms nuo 4 metų amžiaus.
  • Su 653 LEGO dalimis vaikai gali konstruoti viską, kas tik šauna į galvą!
  • Dėžutėje yra atskiri kaladėlių maišeliai, kuriuose yra visos LEGO dalys, kurių prireiks 1 arba 2 modeliams. Tiesiog pasirinkite, ką konstruoti, atidarykite maišelį ir pirmyn!
  • Su aiškiomis konstravimo instrukcijomis vaikams nuo 4 metų amžiaus, todėl net pradedantieji konstruotojai smagiai ir su pasididžiavimu kurs savo LEGO žaislus.
  • LEGO Classic suteikia vaikams idėjų ir įkvėpimo su žaidimo rinkiniais, kurie skatina žaisti nevaržomai ir lavinti kūrybiškumą bei smulkiosios motorikos įgūdžius.
  • Visos LEGO kaladėlės ir dalys gaminamos pagal griežtus kokybės standartus, siekiant užtikrinti, kad jos būtų vienodos, suderinamos ir visada veiktų.
  • Visi LEGO City konstravimo žaislai kruopščiai tikrinami, kad kiekvienas žaidimo rinkinys atitiktų griežtus saugos standartus.

LEGO 11014 Kaladėlės ir ratai išleistas 2021m. Rinkinyje yra 653 dalys. Rinkinyje yra jokių minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 4 metų.
LEGO
S_11014-1_N_S_0
5702016889192
673419336550
Skaičius
11014-1
EAN
5702016889192
Svoris
0.811 KG
Pakuotės matmenys (ixpxa)
28.2 x 26.2 x 9.55 cm
Tema
LEGO Classic
Išleistas m
2021
Dalių kiekis
653
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
4+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)