LEGO 21056 Taj Mahal
zoom_out_map

LEGO 21056 Tadžmahalas


 • Nauja.

129,99 € Su mokesčiais

107,43 € Be mokesčių

check Sandelyje pas mūsų tiekėją. Dviem darbo dienomis ilgesnis pristatymo laikas.

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas trečiadienis 26 birželio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas trečiadienis 26 birželio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO ArchitectureAlle LEGO

Aprašymas LEGO 21056 Tadžmahalas

Konstruokite ir eksponuokite įspūdingą LEGO Tadžmahalo sumažintą modelį

Nesvarbu, ar jums yra tekę lankytis pačiame Tadžmahale ir norite isškirtinio šio įvykio suvenyro, ar dar tik svajojate jame kada nors apsilankyti, arba jums tiesiog patinka elegantiški pastatai - šis LEGO Architecture paminklų kolekcijos rinkinys (21056) skirtas būtent jums.

Nuostabios detalės
Šis įkvepiantis, betarpiškas iššūkis maloniam laisvalaikiui, suteiks galimybę atkurti amžinos meilės simbolį ir architektūrinį pasaulio stebuklą LEGO stiliumi. Grožėkitės autentiškomis detalėmis, pavyzdžiui, Mumtaz ir Šachdžahano mauzoliejumi su antkapiais, centriniais rūmai ir 2 kenotafais, monumentaliais aivanais, pagrindiniu kupolu, 4 čhatriais ir 4 grakščiais minaretais. Visa tai vainikuoja LEGO kaladėlė su užrašu „Taj Mahal“, o pats modelis neabejotinai stebins aplinkinius.

Puiki dovana
Šis rinkinys yra aukščiausios kokybės LEGO modelių suaugusiems dalis, todėl jis taps fantastiška dovana sau. Jis taip pat gali tapti įkvepiančia dovana LEGO gerbėjams ir artimam žmogui, kuris dievina Tadžmahalą, Indiją, keliones arba architektūrą.

LEGO 21056 Tadžmahalas yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Architecture tema.

Funkcijos

 • Sukonstruokite ir eksponuokite nuosavą amžinosios meilės simbolį su šiuo nepaprastai detaliu LEGO Architecture paminklų kolekcijos Tadžmahalo modeliu (21056).
 • Mauzoliejus su Mumtaz ir Šachdžahano antkapiais, centriniai rūmai su 2 kenotafais, aivanais, pagrindiniu kupolu, 4 čhatriais, 4 minaretais ir kitomis autentiškomis detalėmis gražiai atkurti LEGO stiliumi.
 • Nukėlus centrinius rūmus atidengiamas mauzoliejus. Modelį taip pat sudaro LEGO kaladėlė su užrašu „Taj Mahal“ kuri vainikuoja šią abejingų nepaliekančią puošmeną.
 • Nesvarbu, ar jau esate buvę, ar dar tik svajojate aplankyti Indiją ir Tadžmahalą arba jums tiesiog patinka kelionės ir architektūra - šis konstravimo rinkinys skirtas būtent jums. Jis taip pat taps išskirtine dovana kūrybingiems draugams.
 • 20 cm aukščio, 23 cm pločio ir 23 cm gylio konstruojamas architektūrinis modelis taps įspūdinga puošmena namams arba biurui.
 • Šis kolekcinis 2 022 dalių konstruojamas rinkinys yra skirtas malonumui pasinerti į sudėtingą konstravimo patirtį, kuri padės atsipalaiduoti, pailsėti ir pasijusti šio to pasiekus.
 • Su nuosekliomis instrukcijomis, kad užtikrintai galėtų konstruoti net LEGO pradedantieji. Taip pat pridedamas bukletas su Tadžmahalo istorija (Tik anglų kalba. Kitomis kalbomis galima atsisiųsti iš LEGO.com/architecture).
 • Šis LEGO Architecture Tadžmahalo rinkinys priklauso aukščiausios kokybės konstravimo rinkinių kolekcijai suaugusiems, kurie kaip ir jūs mėgsta imtis betarpiškų, kūrybiškų projektų.
 • LEGO komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, siekiant užtikrinti, kad jie patikimai ir tvirtai susijungtų.
 • LEGO kaladėlės ir dalys mėtomos, šildomos, traiškomos, susukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos tenkina griežtus pasaulinius saugos standartus.

LEGO 21056 Tadžmahalas išleistas 2021m. Rinkinyje yra 2022 dalys. Rinkinyje yra jokių minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 18 metų.
LEGO
S_21056-1_N_S_0
Nauja
300 Prekės
5702016914139
673419339834
Skaičius
21056-1
EAN
5702016914139
Tema
LEGO Architecture
Išleistas m
2021
Dalių kiekis
2022
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
18+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired backorder
chat Komentarai (1)