LEGO 21057 Singapore
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išpardavimas!−20%

LEGO 21057 Singapūras


 • Nauja.
 • Nauja. Pažeista dėžutė.

47,99 € Su mokesčiais

39,66 € Be mokesčių

59,99 €−20%

check Sandelyje

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas antradienis 23 balandžio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas antradienis 23 balandžio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO ArchitectureAlle LEGO

Aprašymas LEGO 21057 Singapūras

Įspūdingas iš kaladėlių pastatytas Singapūro panoramos modelis

Statydami šį LEGO Architecture Skyline kolekcijos modelį Singapūras (21057) nusikelkite į vieną įdomiausių pasaulio miestų. Nereikia jokio paso. Mėgaukitės kokybišku laiku atkurdami Marina Bay Sands, the OCBC Centre, One Raffles Place, Lau Pa Sat maisto turgų, The Fullerton Hotel Singapore ir Supertree Grove prie Gardens by the Bay. Įtraukite LEGO elementus, reprezentuojančius Singapūro upę ir medžius, ir užbaikite iki šiol didžiausią, sudėtingiausią LEGO miesto panoramos modelį.

Kūrybos džiaugsmas
Pateikiamos nuoseklios instrukcijos, todėl net jei LEGO pradėjote konstruoti neseniai, galite atsipalaiduoti ir pasinerti į kūrybinį procesą. Atraskite naujas technologijas, leidžiančias pastatus tvirtinti prie pagrindo kampu, ir baikite konstruoti įspūdingą eksponatą.

Keliaukite neišeidami iš namų
Šis kolekcinis rinkinys yra vienas iš LEGO Architecture rinkinių suaugusiems, leidžiantis konstruoti be apribojimų. Tai fantastiška pramoga sau ir puiki dovana kelionių, istorijos ir architektūros mylėtojams jūsų žmonių tarpe.

LEGO 21057 Singapūras yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Architecture tema.

Funkcijos

 • Konstravimo projektas suaugusiems. Šis LEGO Architecture Skyline kolekcijos modelis (21057) atkuria vienus žinomiausių Singapūro pastatų LEGO stiliumi.
 • Iš kaladėlių pastatytos įžymios vietos. Marina Bay Sands, the OCBC Centre, One Raffles Place, Lau Pa Sat (dar žinoma kaip Telok Ayer Market), The Fullerton Hotel Singapore ir Supertree Grove ties Gardens by the Bay.
 • Kraštovaizdžio detalės. Prijunkite Singapūro upę ir medžius simbolizuojančius LEGO elementus ir išbandykite galimybę pastatus kampuose tvirtinti prie pagrindo.
 • Idėja dovanai. Pasilepinkite patys arba padovanokite šį kūrybiško konstravimo rinkinį panašius pomėgius turintiems draugams, kurie lankėsi Singapūre arba svajoja jį aplankyti arba tiesiog yra kelionių, istorijos ar architektūros mylėtojai.
 • Konstruokite ir eksponuokite. Daugiau nei 16 cm aukščio, 28 cm pločio ir 9 cm gylio konstruojamas miesto panoramos modelis gali būti eksponuojamas jūsų namuose ar biure.
 • Įtraukianti patirtis. Šis kolekcinis, 827 dalių konstravimo rinkinys perkels jus į kūrybinį konstravimo nuotykį, kuris leis atsipalaiduoti, pasikrauti energijos ir pasijausti geriau.
 • Nuoseklios instrukcijos. Komplekte yra knygelė su iliustruotomis instrukcijomis, taip pat informacija apie Singapūrą ir šį modelį įkvėpusios dizaino idėjos.
 • Kolekcinis LEGO rinkinys suaugusiems. Šis LEGO Architecture Skylines Singapūras suvenyrų rinkinys yra vienas iš aukščiausios kokybės pastatų rinkinių suaugusiems, mėgstantiems praktiškus meistravimo užsiėmimus.
 • Kokybės užtikrinimas. LEGO komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, siekiant užtikrinti, kad jie patikimai ir tvirtai susijungtų.
 • Svarbiausia - saugumas. LEGO kaladėlės ir dalys mėtomos, šildomos, traiškomos, susukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos tenkintų griežčiausius pasaulinius saugos standartus.

LEGO 21057 Singapūras išleistas 2021m. Rinkinyje yra 827 dalys. Rinkinyje yra jokių minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 18 metų.
LEGO
S_21057-1_N_S_0
Nauja
9 Prekės
5702017152332
673419355858
Skaičius
21057-1
EAN
5702017152332
Svoris
0.689 KG
Tema
LEGO Architecture
Išleistas m
2021
Dalių kiekis
827
Pakuotės matmenys (ixpxa)
26.2 x 19.1 x 11.8 cm
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
18+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Available
chat Komentarai (0)