LEGO 21185 Het onderwereldbastion
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota

LEGO 21185 Nether bastionas


Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO MinecraftAlle LEGO

Aprašymas LEGO 21185 Nether bastionas

Betarpiškas „Minecraft“ veiksmas Nether biome

Vaikams nuo 8 metų, kurie dievina „Minecraft“, patiks nesibaigiantis betarpiškas veiksmas LEGO Minecraft Nether bastione (21185).

Veiksmo kupina „Minecraft“ misija
Žaidėjai kovodami mėgina prisibrauti iki liepsnojančio Nether Bastiono, įveikdami įvairius iššūkius, kad susirinktų elementų, kurie įkvepia kūrybiškoms žaidimo galimybėms. „Minecraft“ personažus sudaro Nether nuotykių ieškotojas, lavos kubelis, Kiaulinio žaliūkas, Kiaulinis ir Čiuožikas. Rinkinys pasižymi keliomis funkcijomis, pvz., sprogimo funkcija, kuri aktyvinama įstačius TNT ir nuspaudus svirtelę. Autentiškus priedus, kuriuos vaikai atpažins iš žaidimo, sudaro raudonoji šaknis, kreivasis grybas, auksinis juodakmenis, lavos grybai, raudonieji grybai, sielų deglai, aukso blokeliai, Nether aukso rūda ir sielos ugnis bei ginklai - auksinis kirvis, arbaletas ir Nether kardas - TNT, auksinė meškerė ir lobio skrynia su Nether nuolaužomis, geležies grynuoliais ir kiaulienos kapotine. Rinkinį galima perkonstruoti kaip ir patį „Minecraft“ žaidimą, kad nuotykiai niekad nesibaigtų.

LEGO 21185 Nether bastionas yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Minecraft tema.

Funkcijos

  • „Minecraft“ misija. Vaikai, dievinantys vaizdo žaidimą „Minecraft“ gali mėgautis betarpiškais kūrybiniais iššūkiais ir kovos veiksmu su LEGO Minecraft Nether bastiono (21185) rinkiniu.
  • Personažai iš žaidimo. Rinkinį sudaro didelis būrys „Minecraft“ personažų: Nether nuotykių ieškotojas, lavos kubelis, Kiaulinis žaliūkas, Kiaulinis ir Čiuožikas bei daugybė ypatybių ir priedų.
  • Veiksmo kupinas žaidimas. Žaidėjai kovoja, kad prasibrautų iki Nether bastiono, įveikdami įvairius iššūkiu, kad gautų gėrybių, kurios įkvepia dar išradingesnėms žaidimo galimybėms.
  • Betarpiška „Minecraft“ dovana. Padovanokite vaikams nuo 8 metų gimtadienio, šventės arba bet kuria kita proga šį tikrą, konstruojamą nuotykį iš vaizdo žaidimo.
  • Galim perkonstruoti į naujus nuotykius. Šis perkonstruojamas 9 cm aukščio, 19 cm pločio ir 18 cm gylio rinkinys kupinas žaidimo galimybių.
  • Autentiški priedai. Rinkinyje yra raudonoji šaknis, grybas, juodakmenis, lavos grybai, sielų deglai ir sielos ugnis bei ginklai, TNT, auksinė meškerė ir lobio skrynia su dar daugiau gėrybių.
  • Tikras „Minecraft“. LEGO Minecraft rinkiniai suteikia galimybę mėgautis vaizdo žaidimu su populiariais mobais, scenomis ir ypatybėmis, kurias perkelia į tikrovę betarpiška kūryba LEGO kaladėlėmis.
  • Garantuota kokybė. LEGO komponentai atitinka griežtus pramonės kokybės standartus, todėl jie yra vienodi, suderinami ir kaskart lengvai susijungia ir atsiskiria.
  • Užtikrinta sauga. LEGO komponentai yra mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

LEGO 21185 Nether bastionas išleistas 2022m. Rinkinyje yra 300 dalys. Rinkinyje yra 3 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 8 metų.
LEGO
S_21185-1_N_S_0
5702017156637
673419358668
Skaičius
21185-1
EAN
5702017156637
Svoris
0.48 KG
Pakuotės matmenys (ixpxa)
35.4 x 19.1 x 5.9 cm
Tema
LEGO Minecraft
Išleistas m
2022
Dalių kiekis
300
Minifigūrų kiekis
3
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
8+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)