LEGO 21321 Internationaal ruimtestation
zoom_out_map

LEGO 21321 Tarptautinė kosminė stotis


  • Nauja.

129,99 € Su mokesčiais

107,43 € Be mokesčių

notifications_active Paskutinė prekė

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas šeštadienis 22 birželio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas šeštadienis 22 birželio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO Ideas (CUUSOO)Alle LEGO

Aprašymas LEGO 21321 Tarptautinė kosminė stotis

Stulbinanti LEGO kaladėlių Tarptautinė kosminė stotis, skirta eksponuoti

Konstruokite ir eksponuokite šią stulbinančią LEGO Ideas 21321 TKS (Tarptautinė kosminė stotis). Kupinas autentiškų TKS detalių su lanksčia „Canadarm2“ ir 2 besisukančiomis jungtimis, kurios sutampa su 8 reguliuojamomis saulės baterijomis, šis rinkinys iš 864 detalių bus puiki dovana kosmoso entuziastams, suaugusiems LEGO gerbėjams ir bet kuriam patyrusiam konstruotojui.

Graži puošmena
Šis nuostabus LEGO erdvėlaivio modelis turi eksponavimo pagrindą, nedidelį konstruojamą NASA „Space Shuttle“ ir 3 nedidelius krovininius erdvėlaivius bei 2 astronautų figūrėles, kad papuoštų bet kurį kambarį. Pridedamos iliustruotos instrukcijos ir 148 psl. bukletas su įdomiais faktais apie TKS bei informacija apie LEGO gerbėją, sukūrusį šį kosminio modelio rinkinį, ir LEGO dizainerį.

Nuostabios idėjos!
Be galo įvairus LEGO Ideas rinkinių, kurių visus sukūrė ir už juos balsavo LEGO gerbėjai, pasirinkimas. Įkvėpti realaus gyvenimo, veiksmo herojų, legendinių filmų, populiarių TV serialų ar visiškai originalių idėjų - mėgstamą rinkinį atras bet kurio amžiaus LEGO gerbėjai.

LEGO 21321 Tarptautinė kosminė stotis yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Ideas (CUUSOO) tema.

Funkcijos

  • Išbandykite savo statybos įgūdžius su šiuo LEGO Ideas TKS (21321) eksponavimui skirtu modeliu, kuriame yra 2 besisukančios jungtys su 8 reguliuojamomis saulės baterijomis, lanksčiomis „Canadarm2“ ir kitomis autentiškomis detalėmis, kurias atrasite konstruodami.
  • Šis TKS modelis turi pagrindą, 2 astronautų figūrėles, iš kaladėlių sukonstruotą nedidelį NASA „Space Shuttle“ ir 3 nedidelius krovininius erdvėlaivius, kad galėtumėte sukurti nuostabų modelį ir prisiminti tuos laikus, kai būdami vaikais žaisdavote su LEGO kaladėlėmis.
  • Jame taip pat yra 148 psl. bukletas su įdomiais faktais apie Tarptautinę kosminę stotį, erdvėlaivio modelį sukūrusį gerbėją ir LEGO dizainerį. Be to, paminimas 10-asis LEGO Ideas temos jubiliejus.
  • Puiki dovana sau arba kosmoso gerbėjui gimtadienio arba švenčių proga, vyresniems nei 16 m. suaugusiesiems ar bet kokiems patyrusiems LEGO statytojams. Su šiuo 864 detalių rinkiniu valandų valandas džiaugsitės kūrybiškomis pramogomis tiek vieni, tiek ir su draugais.
  • Šis TKS (Tarptautinė kosminė stotis) žaislinis konstravimo rinkinys suaugusiesiems, kuris yra daugiau kaip 20 cm (7 col.) aukščio, 31 cm (12 col.) ilgio ir 49 cm (19 col.) pločio, bus puiki puošmena, patrauksianti kiekvieno akį.
  • Šis konstravimo rinkinys be baterijų užtikrins stresą malšinančią, įtraukiančią ir smagią kūrybinę patirtį. Tad pasinerkite į kūrybą, atraskite konstravimo „zen“ ir mėgaukitės tik sau skirtu laiku statydami šį nuostabų modelį eksponavimui!
  • Galvojate nupirkti šį Tarptautinės kosminės stoties modelį pradedančiajam LEGO statytojui? Nesijaudinkite. Prie jo pridedamos nuoseklios instrukcijos, kad jie galėtų konstruoti pasitikėdami savo jėgomis.
  • LEGO Ideas rinkinius kuria ir už juos balsuoja LEGO gerbėjai. Suaugusieji ir vaikai bus sužavėti be galo įvairaus kolekcinių konstruktorių, skirtų demonstruoti ir kūrybiškai žaisti, pasirinkimo. ● LEGO konstravimo kaladėlės atitinka griežčiausius pramonės standartus, tad galite būti tikri, kad jos visada bus kokybiškos, suderinamos ir lengvai sujungiamos bei atskiriamos.
  • LEGO kaladėlės ir detalės mėtomos, šildomos, traiškomos, susukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad šis LEGO Ideas konstravimo rinkinys suaugusiesiems atitiktų aukščiausius pasaulinius saugos standartus.

LEGO 21321 Tarptautinė kosminė stotis išleistas 2020m. Rinkinyje yra 864 dalys. Rinkinyje yra jokių minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 16 metų.
LEGO
S_21321-1_N_S_0
Nauja
2 Prekės
5702016719062
673419325790
Skaičius
21321-1
EAN
5702016719062
Svoris
KG
Tema
LEGO Ideas (CUUSOO)
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
864
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
16+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)