LEGO 21327 Spausdinimo mašinėlė
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 21327 Spausdinimo mašinėlė


 • Nauja.

259,99 € Su mokesčiais

214,87 € Be mokesčių

check Sandelyje pas mūsų tiekėją. Dviem darbo dienomis ilgesnis pristatymo laikas.

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas šeštadienis 8 birželio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas šeštadienis 8 birželio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO Ideas (CUUSOO)Alle LEGO

Aprašymas LEGO 21327 Spausdinimo mašinėlė

Sukonstruokite nuosavą senovinę spausdinimo mašinėlę LEGO stiliumi

Atsijunkite nuo skaitmeninio gyvenimo ir prisiminkite paprastesnius laikus, konstruodami LEGO Ideas senovinės spausdinimo mašinėlės modelį (21327). Modelio dizainą įkvėpė klasikinė spausdinimo mašinėlė, kurią naudojo LEGO Group įkūrėjas Ole Kirk Kristiansen, be to, ji juda ir skamba kaip tikra mašinėlė. Konstruojama centrinė svirtelė pakyla, kaskart paspaudus raidės klavišą, kuris susietas su mechanizmu juda skersai spausdinant. Taip pat yra voleliai, į kuriuos galima įstatyti popieriaus lapą.

Sukurta LEGO gerbėjo kitiems gerbėjams
Prie šios detalios spausdinimo mašinėlės, kurią sukūrė LEGO gerbėjas ir kurią išrinko kiti LEGO gerbėjai, pridedamas Thomas Kirk Kristiansen, ketvirtosios LEGO Group savininkų šeimos kartos nario, laiškas, kurį galite įstatyti į spausdinimo mašinėlę, kad ji taptų tikra puošmena.

Geriausia dovana
Aukščiausios kokybės LEGO konstravimo rinkinių suaugusiems kolekcijai priklausantis modelis su aiškiomis instrukcijomis taps geriausia dovana sau, LEGO gerbėjams, rašytojams ir senovinių daiktų gerbėjams.

LEGO 21327 Spausdinimo mašinėlė yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Ideas (CUUSOO) tema.

Funkcijos

 • Sužadinkite nostalgiją ir dar niekad spausdinimo mašinėlės nemačiusių mažųjų gerbėjų smalsumą su šiuo LEGO Ideas konstruojamu ir eksponuojamu modeliu (21327), kuris juda ir skamba kaip tikra mašinėlė.
 • Su centrine pakylančia asvirtele kaskart nuspaudus raidės klavišą, susietą su mechanizmu, kuris spausdinant juda skersai, bei su voleliais, į kuriuos galima įstatyti tikro popieriaus lapą.
 • Dizainas įkvėptas klasikinės spausdinimo mašinėlės, kurią naudojo LEGO Group įkūrėjas Ole Kirk Kristiansen.
 • Su bukletu, kuriame yra 43 kalbomis LEGO Group savininkų šeimos nario Thomas Kirk Kristiansen parašytas ir pasirašytas laiškas. Išsirinkite kalbą ir įdėkite laišką į spausdinimo mašinėlę.
 • Šis nostalgiškas kolekcinis modelis puikiai tinka maloniam laiko praleidimui pavieniui arba su šeima ir taps unikalia gimtadienio arba šventine dovana sau, LEGO gerbėjams, rašytojams ir senovinių daiktų mylėtojams.
 • Spausdinimo mašinėlės modelis yra 11 cm aukščio, 27 cm pločio ir 26 cm gylio, todėl taps gražia puošmena, kurią bus galima fotografuoti, o jos nuotraukomis dalytis su draugais.
 • 2 079 dalių konstruojamas modelis taip pat turi iliustruotą bukletą, kuriame nurodytas rinkinio kūrėjas ir LEGO kūrėjai, bei nuoseklios instrukcijos, kurios padės įveikti šią sudėtingą konstravimo užduotį.
 • Šis konstravimo rinkinys suaugusiems priklauso įstabių LEGO Ideas modelių kolekcijai, kurių modelius sukūrė dizaineriai gerbėjai, išrinkti tūkstančių LEGO fanų, o jį pagamino LEGO Group.
 • Nuo pat 1958 metų, LEGO komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, kad užtikrintų, jog jie yra suderinami ir vienodai susijungia, kad modelis būtų tvirtas.
 • LEGO kaladėlės ir dalys yra išbandomos beveik visais įsivaizduojamais būdais, siekiant įsitikinti, kad jos atitinka reiklius pasaulinius saugos standartus.

LEGO 21327 Spausdinimo mašinėlė išleistas 2021m. Rinkinyje yra 2079 dalys. Rinkinyje yra jokių minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 18 metų.
LEGO
S_21327-1_N_S_0
Nauja
300 Prekės
5702016995831
673419345347
Skaičius
21327-1
EAN
5702016995831
Svoris
2.714 KG
Tema
LEGO Ideas (CUUSOO)
Pakuotės matmenys (ixpxa)
58 x 37.3 x 9.6 cm
Išleistas m
2021
Dalių kiekis
2079
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
18+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired backorder
chat Komentarai (0)