LEGO 31101 Monstertruck
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 31101 Sunkvežimis monstras


 • Nauja.

14,99 € Su mokesčiais

12,39 € Be mokesčių

check Sandelyje

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas šeštadienis 22 birželio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas šeštadienis 22 birželio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO CreatorAlle LEGO

Aprašymas LEGO 31101 Sunkvežimis monstras

Pribloškianti perkonstruojamo žaislinio sunkvežimio monstro griaunamoji galia!

Įkvėpkite vaikų aistrą milžiniškiems automobiliams su smagiu „LEGO Creator 3in1“ Sunkvežimiu monstru (31101) konstruojamu žaisliniu rinkiniu. Jiems patiks važinėtis po kliūtis su šiuo -žalios ir geltonos spalvos sunkvežimiu monstru, išsiskiriančiu veikiančia važiuokle ir mažu automobiliu, kurį galima ridenti kiek tik širdis geidžia. Nežabotas kūrybiškumas. Su šiuo „LEGO Creator 3in1“ rinkiniu vaikai galės konstruoti ir žaisti su 3 skirtingais konstravimo žaislais. Jie gali sukonstruoti sunkvežimį monstrą, perkonstruoti jį į sportinį amerikietišką automobilį su finišo linija, į traukos lenktynių automobilį arba sukurti ką nors iš savo vaizduotės. Šis šaunus konstravimo žaislas skatina išradingai žaisti ir yra puiki dovana vaikams bet kokia proga. Atpažįstami modeliai iš realaus gyvenimo. „LEGO Creator 3in1“ rinkiniai suteikia vaikams detalių ir tikroviškų modelių bei skatina išradingą žaidimą. Modeliai atveria neišsemiamas konstravimo ir žaidimo galimybes bei tuo pačiu padeda sužadinti bet kokio amžiaus vaikų kūrybiškumą. Smagūs, įkvepiantys rinkiniai taip pat yra puikios Kalėdų arba gimtadienio dovanėlės vaikams.

LEGO 31101 Sunkvežimis monstras yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Creator tema.

Funkcijos

 • Įkvėpkite kūrybiškai žaisti su šiuo smagiu rinkiniu, kurį sudaro 3 modeliai 1 pakuotėje: sunkvežimis monstras, sportinis amerikietiškas automobilis su finišo linija ir traukos lenktynių automobilis. Tai puiki dovana vaikams! Konstravimas ir perkonstravimas be galo išplečia žaidimo galimybes.
 • Kokie iššūkiai laukia priešakyje? Vaikai gali lavinti vaizduotę ir konstravimo įgūdžius naujais būdais, lenktyniaudami sunkvežimiu monstru, važinėdamiesi sportiniu amerikietišku automobiliu, siekti rekordų traukos lenktynių automobiliu arba konstruoti ką nors visiškai naujo.
 • Šis rinkinys suteikia vaikams 3 pasirinkimus: „Creator 3in1“ sunkvežimį monstrą (31101), sportinį amerikietišką automobilį arba itin greitą traukos lenktynių automobilį. Vaikai gali žaisti su rinkiniu pavieniui arba sujungti su kitais LEGO rinkiniais ir lavinti savo konstravimo įgūdžius.
 • Šis neįtikėtinas rinkinys nudžiugins visus kūrybiško konstravimo gerbėjus. Galingas sunkvežimis monstras, aptakus lenktyninis automobilis ir smagus traukos lenktynių automobilis puikiai tinka dovanoti Kalėdoms, gimtadieniui arba bet kuria kita proga mergaitėms ir berniukams nuo 7 metų amžiaus.
 • Galingas ir paruoštas veiksmui. Sunkvežimis monstras yra 6 cm) aukščio, 10 cm ilgio ir 8 cm pločio, todėl šis smagus žaislas yra pakankamai didelis rimtoms pramogoms ir pakankamai kompaktiškas pasiimti į kelionę.
 • Varomas vaikų vaizduote, todėl pramogauti galima be galo! Žaislai be baterijų padeda lavinti savarankiško vaikų žaidimo ir problemų sprendimo įgūdžius, be to, teikia džiaugsmo išsigalvojant savo istorijas.
 • Pramogos prasideda vos atidarius dėžę. Vaikai gali lengvai sukonstruoti ir perkonstruoti bet kurį iš 3 žaislinių modelių su aiškiomis instrukcijomis, kurios taip pat leidžia didžiuotis savo kūrimo įgūdžiais ir atveria gausybę išradingų pramogų galimybių.
 • Atverkite vaikams laisvę lavinti savo įgūdžius ir kurti žaidžiant su „LEGO Creator 3in1“ rinkiniais. Šis smagus transporto priemonių žaidimo rinkinys suteikia vaikams galimybę ugdyti vaizduotę daugybe konstravimo galimybių.
 • LEGO kaladėlės atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir lengvą sujungimą bei atskyrimą kiekvieną kartą - nuo pat 1958 metų.
 • „LEGO Group“ mėto, maigo, sukinėja, kaitina, kandžioja, lanksto, drasko ir tampo LEGO kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog kiekvienas konstravimo žaislas vaikams atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

LEGO 31101 Sunkvežimis monstras išleistas 2020m. Rinkinyje yra 163 dalys. Rinkinyje yra jokių minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 7 metų.
LEGO
S_31101-1_N_S_0
Nauja
4 Prekės
5702016616279
673419317344
Skaičius
31101-1
EAN
5702016616279
Svoris
26.2 x 14.1 x 4.8 cm
Pakuotės matmenys (ixpxa)
0.245 KG
Tema
LEGO Creator
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
163
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
7+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)