LEGO 31108 Familievakantie met caravan
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota

LEGO 31108 Šeimos atostogos su nameliu ant ratų


Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO CreatorAlle LEGO

Aprašymas LEGO 31108 Šeimos atostogos su nameliu ant ratų

Nuotykiai gamtoje su perkonstruojamu šeimos atostogų nameliu ant ratų

LEGO Creator 3in1 Šeimos atostogos su nameliu ant ratų (31108) žaidimo rinkinys žada vaikams išradingus stovyklavimo nuotykius ir pramogas. Rinkinį sudaro žaislinis senovinis automobilis ir namelis ant ratų su virtuve, tualetu, nukeliamu stogu ir atidaromu šonu. Šį priedų ir ypatybių kupiną rinkinį taip pat sudaro 3 minifigūrėlės, padėsiančios mikliai įsitraukti į žaidimą.

Nevaržomas konstravimo išradingumas
Šis puikus LEGO Creator 3in1 žaislinis rinkinys atveria mažiausiai 3 skirtingas konstravimo ir žaidimo patirtis. Vaikai gali sukonstruoti namelį ant ratų su senoviniu automobiliu, tada jį perkonstruoti į stovyklautojų furgoną arba detalų švyturį. Arba jie gali realizuoti skirtingas svajones ir sukonstruoti ką nors kitokio, nežabodami savo vaizduotės.

Atskiri modeliai, išlaisvinantys vaizduotę
LEGO Creator 3in1 rinkiniai suteikia vaikams tikroviškų modelių bei skatina išradingą žaidimą. Modeliai suteikia neišsemiamas konstravimo ir žaidimo galimybes bei tuo pačiu padeda sužadinti bet kokio amžiaus vaikų kūrybiškumą. Šaunūs žaisliniai rinkiniai taip pat yra puikios Kalėdų arba gimtadienio dovanos vaikams.

LEGO 31108 Šeimos atostogos su nameliu ant ratų yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Creator tema.

Funkcijos

  • LEGO Creator 3in1 rinkinys Šeimos atostogos su nameliu ant ratų (31108) skatina vaikus kūrybiškai žaisti su 3 modeliais vienoje pakuotėje: šeimos nameliu ant ratų su senoviniu automobiliu, stovyklautojų furgonu arba švyturiu. Konstravimas ir perkonstravimas be galo išplečia žaidimo galimybes!
  • Pramogų galimybės atsiveria kiekviename žingsnyje! Su detaliu žaisliniu nameliu ant ratų ir automobiliu vaikai gali lavinti kūrybiškumą ir konstravimo įgūdžius, traukti atostogauti stovyklautojų furgonu, apsilankyti švyturyje arba sukonstruoti ką nors naujo.
  • Šis rinkinys suteikia vaikams 3 žaidimo modelius: LEGO Creator 3in1 Šeimos atostogos su nameliu ant ratų (31108), stovyklautojų furgonas arba švyturys. Be to, rinkinys turi 3 minifigūrėles ir 3 skirtingus konstruojamus gyvūnėlius papildomoms žaidimo galimybėms.
  • Šis puikus rinkinys nudžiugins visus kūrybiško žaidimo ir konstravimo gerbėjus. Detalaus namelio ant ratų ir senovinio automobilio, stovyklautojų furgono švyturio modeliaitaps puikiomis Kalėdų, gimtadienio arba švenčių dovanomis berniukams ir mergaitėms nuo 9 metų amžiaus.
  • Pasiruošę nuotykiams? Namelis ant ratų ir senovinis automobilis yra 13 cm aukščio, 34 cm ilgio ir 12 cm pločio, dėl to šis įspūdingas žaislas yra kupinas šaunių smulkmenų ir pakankamai didelis rimtoms atostogų pramogoms!
  • Įkvepia vaikų vaizduotę nesibaigiančioms pramogoms! Žaislai be baterijų padeda lavinti savarankiško vaikų žaidimo ir problemų sprendimo įgūdžius, be to, teikia džiaugsmokuriant savas istorijas.
  • Vos atidarius dėžutę galima pradėti konstruoti ir perkonstruoti bet kurį iš 3 žaislų modelių. Paprastos instrukcijos padeda vaikams mikliai surinkti modelius, suteikia pasitikėjimo savo konstravimo įgūdžiais ir teikia daug kūrybos džiaugsmo.
  • Atverkite vaikams beribes galimybes lavinti įgūdžius žaidžiant su LEGO Creator 3in1 rinkiniais. Šis sumanus šeimos atostogų gamtoje žaidimo rinkinys suteikia vaikams galimybę ugdyti vaizduotę daugybe konstravimo galimybių.
  • LEGO konstravimo kaladėlės atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir lengvą sujungimą bei atskyrimą visuomet - nuo pat 1958 metų.
  • LEGO kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad vaikų konstravimo rinkiniai atitiktų aukščiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

LEGO 31108 Šeimos atostogos su nameliu ant ratų išleistas 2020m. Rinkinyje yra 766 dalys. Rinkinyje yra 3 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 9 metų.
LEGO
S_31108-1_N_S_0
5702016616347
673419317818
Skaičius
31108-1
EAN
5702016616347
Svoris
54 x 28.2 x 7.85 cm
Pakuotės matmenys (ixpxa)
1.335 KG
Tema
LEGO Creator
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
766
Minifigūrų kiekis
3
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
9+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (1)