LEGO 31197 Andy Warhol's Marilyn Monroe
zoom_out_map

LEGO 31197 Andy Warhol’s Marilyn Monroe


  • Nauja.

149,99 € Su mokesčiais

123,96 € Be mokesčių

check Sandelyje

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas šeštadienis 22 birželio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas šeštadienis 22 birželio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO ArtAlle LEGO

Aprašymas LEGO 31197 Andy Warhol's Marilyn Monroe

Mėgaukitės kūrybišku konstruktoriumi ir atraskite pusiausvyrą su šiuo meno rinkiniu

Jei esate Andy Warholo arba Marilyn Monroe gerbėjas, šis rinkinys kaip tik jums. Atkurkite legendinį meno kūrinį su šiuo „LEGO Art“ rinkiniu „Andy Warhol's Marilyn Monroe“ (31197). Pabėkite nuo kasdienio gyvenimo užsiimdami atpalaiduojančia veikla ir skirdami laiko sau.

Kūrybinis projektas
Sukurkite savą žymiojo Andy Warholo poparto Marilyn Monroe portreto versiją. Konstruodami klausykitės kartu pridedamo garso takelio ir pasinerkite į meno bei kūrybiškumo pasaulį - išgirsite su rinkiniu susijusių netikėtų detalių ir istorijų. Konstravimą užbaikite su išskirtine parašo plytele ir pakabinkite savo meno kūrinį ant sienos arba pastatykite ant lentynos.

Dirbs ir rankos, ir galva
Neturite būti menininkas ar turėti LEGO modelių kolekciją, kad smagiai sukonstruotumėte šį paveikslo rinkinį. Užbaigę turėsite kūrinį, kurį galima demonstruoti su pasididžiavimu. Šis „LEGO Art“ rinkinys yra įkvepiančių konstravimo rinkinių, skirtų popkultūra, menu, dizainu ir architektūra besidomintiems suaugusiesiems, kolekcijos dalis. Rinkiniai bus puiki dovana kiekvienam (įskaitant ir jus), ieškančiam naujo projekto.

LEGO 31197 Andy Warhol's Marilyn Monroe yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Art tema.

Funkcijos

  • Galite sukurti šį ypatingą „LEGO Art“ rinkinį „Andy Warhol's Marilyn Monroe“ (31197), kuriame yra legendinis meno kūrinys su 4 unikaliomis konstravimo galimybėmis. Užbaigę konstruoti, darbą galite demonstruoti pakabintą ant sienos. • Pasimėgaukite kūrybiška veikla su 3332 dalių LEGO rinkiniu, kuriame yra 9 drobinės sienos dekoravimui skirtos plokštės, unikalus naujas elementas pakabinimui ir dalių skirtukas lengvesniam perkonstravimui. • Šis rinkinys - tai būdas pasinerti į kūrybą konstruojant unikalų meno kūrinį. Su kartu pridedamu garso takeliu galėsite labiau pasigilinti į meno rinkinį ir sužinoti naujų dalykų. • Tyrinėkite savo mėgstamus Andy Warholą arba Marilyn Monroe konstruodami ir demonstruodami šį patraukų rinkinį. Be to, tai bus žavi dovana sau pačiam arba kitiems jūsų pažįstamiems konstruotojams, mėgstantiems įtraukiančius, kūrybiškus projektus. • Šis „4 viename“ meno kūrinys yra kvadrato formos, jo kraštinė yra daugiau kaip 40 cm ilgio. Jis gražiai atrodys ant sienos arba lentynoje, o autentiškos detalės užtikrins, kad kūrinys išsiskirs iš bet kurios kolekcijos. Šis LEGO rinkinys pasižymi 4 skirtingais konstravimo variantais. • Jums nereikės baterijų - šis meno rinkinys suaugusiesiems užtikrina stresą malšinantį, įtraukiantį konstravimą su LEGO detalėmis ir unikalų garso takelį. Pabėkite nuo kasdienybės ir susikurkite nuostabią sienos puošmeną. • Kokybiškos instrukcijos supažindins jus su projektu, kad prieš pradėdami konstruoti giliai pasinertumėte į meno pasaulį. Pradėję konstruoti mėgaukitės individualizuota rinkinio garso takelio patirtimi. • „LEGO Art“ legendinių meno kūrinių, muzikantų, superherojų ir sitų lordų modeliai puikiai tiks demonstruoti, suteiks praturtinančią konstravimo patirtį ir leis skirti laiko sau bei užsiimti mėgstama kūrybine ir rankdarbių veikla. • LEGO konstravimo dalys atitinka griežtus kokybės standartus, kurie užtikrina nuolatinę kokybę, suderinamumą ir funkcionavimą kiekvieną kartą - nuo pat 1958 metų. • LEGO dalys išbandomos siekiant užtikrinti, kad kiekvienas „LEGO Art“ rinkinys atitiktų griežtus saugos standartus ir šis „Andy Warhol‘s Marilyn Monroe“ sienai dekoruoti skirtas kūrinys būtų ne tik gražus, bet ir tvirtas.

LEGO 31197 Andy Warhol's Marilyn Monroe išleistas 2020m. Rinkinyje yra 3341 dalys. Rinkinyje yra jokių minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 18 metų.
LEGO
S_31197-1_N_S_0
Nauja
155 Prekės
5702016677683
673419319607
Skaičius
31197-1
EAN
5702016677683
Svoris
40.4 x 41.5 x 5.3 cm
Pakuotės matmenys (ixpxa)
1.686 KG
Tema
LEGO Art
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
3341
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
18+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (2)