LEGO 41393 Bakwedstrijd
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota

LEGO 41393 Kepimo konkursas


Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO FriendsAlle LEGO

Aprašymas LEGO 41393 Kepimo konkursas

Vaikai imasi kūrybos su šiuo kepimo konkurso žaislu!

Pasirodymas! Perkelkite TV kepimo konkursų dramą į vaikų kambarį su šiuo „LEGO Friends“ Kepimo konkurso rinkiniu (41393). Tegul jie išreiškia savo kūrybiškumą puošdami žaislinius pyragus netikėčiausiais būdais, kad nustebintų teisėjus. Arba žaiskite vaidmenimis vertinimo procesą, spręsdami, kad laimės taurę. Penas vaizduotei. Šis žaidimo vaidmenimis kepimo rinkinys yra kupinas tikroviškos virtuvės įrangos, žaislinio maisto ir žavių įrankių bei priedų, kad pavyktų tikroviškai atkurti kepimolaidas, kurias vaikai yra matę per TV. Tokios šaunios ypatybės, kaip besisukančios pyragų lėkštės ir besisukantis sudėtinių dalių ratas padės įkvėpti vaikus išradingam žaidimui. Be to, visas rinkinys yra sudarytas iš modulių, todėl vaikai gali jį sukonstruoti ir žaisti, kaip pageidauja. Gyvenimas mielesnis su „Friends“. Supažindinkite vaikus su „LEGO Friends“ rinkiniu, kuriame vaikai gali atkurti TV laidų nuotykius ir susipažinti su „LEGO Friends“ personažais, kurie yra tokie pat, kaip jie. KHartleiko mieste jų visada lauks draugai, su kuriais galima tyrinėti savo pomėgius, nes ten visada yra vietos dar viena

LEGO 41393 Kepimo konkursas yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Friends tema.

Funkcijos

  • Skatinkite kūrybišką žaidimą vaikams padedant LEGO Friends personažams gaminti nuostabius LEGO pyragus šiame puikiame kepimo konkurso žaisliniame žaidimo rinkinyje. Jiems patiks vaidinti prieš įkaitusias televizijos kameras!
  • Šį ypatybių gausa išsiskiriantį Kepimo konkurso (41393) maisto žaidimo rinkinį sudaro 3 lėlytės, 2 kepimo vietos su besisukančiomis pyragų lėkštėmis, daugybė kepimo priedų, pvz., žaislinis maistas ir kremai, bei virtuvės įranga.
  • Vaikai visiškai panirs į šį ypatybiųkupiną LEGO rinkinį. Jie gali apsimesti virėjais prie viryklės, žaisti teisėją, stotis prie kamerų, padėti gesinti virtuvės gaisrą arba sukurti ką nors naujo su papildomomis LEGO kaladėlėmis.
  • Šis 361 dalies LEGO rinkinys suteikia vaikams nuo 6 metų amžiaus daugybę būdų smagiai kurti maistą. Jis taps puikia gimtadienio arba švenčių dovana pradedantiesiems LEGO konstruktoriams arba „Friends“ TV laidos gerbėjams.
  • Šį modulinį rinkinį galima išskaidyti, kad pyragų kepimo nuotykiai pasiskirstytų po visą kambarį. Bet jis yra vos 15 cm pločio ir 30 cm pločio, jis neužims daug vietos, kai visi elementai sudėti vienas šalia kito.
  • Šį LEGO Friends rinkinį sudaro viskas, ko vaikams reikia norint atkurti TV kepimo konkurso scenas. Žaidimui pradėti nereikia jokių baterijų - kūrybiškos pramogos prasideda nuo vaikų vaizduotės.
  • Kaip visi kiti LEGO rinkiniai, šis maisto gaminimo žaislas turi aiškias atspausdintas instrukcijas. Jos yra sudarytos taip, kad būtų suprantamos vaikams nuo 6 metų amžiaus, kad jie galėtų konstruoti be suaugusiųjų pagalbos.
  • Supažindinkite vaikus su įdomiu LEGO Friends pasauliu. Tai vieta, kur vaikai gali suprasti, kad klausantis savo širdies galima įgyvendinti visas savo svajones.
  • LEGO konstravimo rinkiniai vaikams atitinka griežčiausius pramonės standartus ir „LEGO Group“ kokybės reikalavimus, todėl yra patogūs atskirti smulkiais piršteliais - taip jau yra nuo pat 1958 metų.
  • „LEGO Group“ kaladėlės ir dalys maksimaliai tikrinamos, kad kiekvienas mažųjų konstruktorių žaidimo rinkinys atitiktų aukščiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

LEGO 41393 Kepimo konkursas išleistas 2020m. Rinkinyje yra 361 dalys. Rinkinyje yra 3 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 6 metų.
LEGO
S_41393-1_N_S_0
5702016618808
673419319782
Skaičius
41393-1
EAN
5702016618808
Svoris
38.2 x 26.2 x 7.05 cm
Pakuotės matmenys (ixpxa)
0.61 KG
Tema
LEGO Friends
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
361
Minifigūrų kiekis
3
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
6+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (2)