LEGO 41395 Vriendschapsbus
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota

LEGO 41395 Draugystės autobusas


Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO FriendsAlle LEGO

Aprašymas LEGO 41395 Draugystės autobusas

Vaikai gali prisijungti prie savo geriausių draugių kelyje į nuotykius!

Ką gauname sujungę senąjį Londono autobusą su lėlių nameliu ir trupučiu „Friends“ magijos? „LEGO Friends“ Draugystės autobusą (41395). Įkvėpkite vaikus nekantraujančius atrasti naujus tolius. Šio žaislinio autobuso viduje telpa visa manta (įskaitant teniso raketas ir tinklą!) bei svarbiausias kelionų dalykas – geriausi draugai! Neaprėpiamo pasaulio atradimas. Šis ypatybių kupinas žaislas suteikia vaikams galimybę atrasti visus smagios kelionės elementus, nuo transporto priemonės remonto irtinkinimo iki žvaigždžių ir laukinės gamtos stebėjimo bei nusileidimo čiuožyne arba poilsio baseine. Pasiekite visas sritis Tai puikus rinkinys vaikams, kurie mėgsta lėlių namus, miniatiūrinius aksesuarus ir kūrybišką žaidimą. Viršutinis aukštas tvarkingai pasislenka, kad būtų lengviau pasiekti šaunias gyvenamąsias patalpas apačioje. Ieškote geriausia dovana mažiesiems mechanikams, kurie nori surinkti nuostabių transporto priemonių garažą? Jau radote! Tegul mažai konstruktoriai tyrinėja LEGO Hartleiko miestą geriausioje gyvenime

LEGO 41395 Draugystės autobusas yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Friends tema.

Funkcijos

  • Išlydėkite kūrybiškus vaikus į nuotykių kelionę su šiuo LEGO Friends rinkiniu. Šiame ypatybių kupiname lėlyčių autobuse jie atras nesibaigiančias išradingo žaidimo galimybes su daugybe šaunių ypatybių ir priedų.
  • Šis žaislinis autobusas turi LEGO Friends lėlytes Stephanie, Mia ir Olivia. Kūrybingi vaikai gali praplėsti savo vaizduotę padėdami mergaitėms iš Hartleiko miesto tyrinėti smagias ypatybes ir lėlyčių aksesuarus.
  • Vaikai gali įsivaizduoti nakvynę su draugais miegamajame, kaip jievelka sugedusius automobilius lynu, pliuškenasi autobuso baseine arba dairosi į žvaigždes iš antro aukšto, kuris atsidaro, kad pasiektumėte lėlyčių lovas.
  • Šis LEGO Friends autobusas (41395) taps puikia gimtadienio dovana vaikams nuo 8 metų amžiaus, kuriems patinka įdomios transporto priemonės ir kurie neturi daug konstravimo patirties. Sukonstravę šį įdomų rinkinį vaikai pajus pasididžiavimą savo jėgomis.
  • Šis autobusas turi daugybę lėlyčių priedų, bet kadangi jis yra 14 cm aukščio ir 30 cm pločio, jame tilps net ir kitų LEGO rinkinių dalys, jei tik vaikai pageidauja. Visi LEGO rinkiniai yra suderinami su šiuo smagiu žaislu!
  • Aktyvus žaidimas yra kelionės dalis. Tai toli gražu ne įprastas autobuso modelis – šis žaislinis autobusas turi besisukančius ratus. Tačiau nereikia jokių baterijų – šis LEGO Friends autobusas varomas vaizduote.
  • Šis autobuso žaidimo rinkinys turi paprastas instrukcijas, tad net anksčiau LEGO rinkinių nekonstravę vaikai netruks išriedėti į kelią ir leistis į žaidimo vaidmenimis nuotykius!
  • Įkvėpkite vaikus leistis į Hartleiko miesto nuotykius, kuriuose jie atras naujus tolius ir pomėgius su naujomis geriausiomis draugėmis.
  • Nuo pat 1958 metų LEGO kaladėlės atitinka aukščiausius pramonės standartus, užtikrinančius, kad jos yra vienodos ir suderinamos bei susijungia taip pat tvirtai, kaip LEGO Hartleiko miesto draugystė.
  • LEGO Group mėto, maigo, sukinėja, kaitina, lanksto, drasko ir tampo LEGO kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog kiekvienas LEGO konstravimo rinkinys vaikams atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

LEGO 41395 Draugystės autobusas išleistas 2020m. Rinkinyje yra 778 dalys. Rinkinyje yra 3 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 8 metų.
LEGO
S_41395-1_N_S_0
5702016618822
673419322270
Skaičius
41395-1
EAN
5702016618822
Svoris
54 x 28.2 x 9.1 cm
Pakuotės matmenys (ixpxa)
1.497 KG
Tema
LEGO Friends
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
778
Minifigūrų kiekis
3
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
8+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (2)