LEGO 41396 Hondenspeelplaats
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 41396 Šuniukų žaidimų aikštelė


 • Nauja.

12,99 € Su mokesčiais

10,74 € Be mokesčių

notifications_active Paskutinė prekė

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas šeštadienis 2 kovo.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas šeštadienis 2 kovo.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO FriendsAlle LEGO

Aprašymas LEGO 41396 Šuniukų žaidimų aikštelė

Smagus šuniukų žaidimo rinkinys mažiems vaikams!

Mažieji ištisas valandas žais vaidmenimis „LEGO Friends“ draugę Mia rūpinsis jos mielomis šuniukų Cookie ir Coco figūrėlėmis su šiuo žaisliniu Šuniukų žaidimų aikštelės žaidimo rinkiniu (41396). Tai geriausia dovana gyvūnų mylėtojams nuo 4 metų amžiaus, nes ji turi čiuožynę, riedlentę ir besisukančią karuselę LEGO šuniukų figūrėlėms ir įvairių smagių žaislinių priedų išradingam žaidimui sužadinti. Sveiki atvykę į 4+ klubą! Šis šuniukų žaislas vaikams nuo 4 metų amžiaus yra smagus būdas ikimokyklinio amžiaus vaikams ir mažiesiems mokytis konstruoti LEGO kaladėlėmis. LEGO čiuožynė turi pagrindo plokštelę, kad konstruoti būtų paprasčiau. Į žaidimo rinkinį įtrauktos paprastos konstravimo ir žaidimo instrukcijos, padedančios net pirmą kartą konstruojantiems savarankiškai ir suteikiančios daug pasitikėjimo savo jėgomis. Instructions PLUS Kad vaikams konstruoti būtų dar lengviau, šiam vaikų rinkiniu šuniukų tema galima nemokamai atsisiųsti „Instructions PLUS“ į programėlę „LEGO Life“. Šis skaitmeninis interaktyvus vadovas turi priartinimo ir pasukimo įrankius, kurie padeda vaikams kurti LEGO kaladėlių modelius. Tai nepaprastai šaunus būdas k

LEGO 41396 Šuniukų žaidimų aikštelė yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Friends tema.

Funkcijos

 • Supažindinkite mažesnius vaikus su LEGO konstravimo džiaugsmu gyvūnėlių priežiūra su šiuo spalvingu Šuniukų žaidimų aikštelės (41396 ) žaisliniu žaidimo rinkiniu, kurį sudaro šuniukų čiuožynė pagrindu, kad mažiesiems būtų lengviau konstruoti.
 • Vaikai ištisas valandas pramogaus žaisdami vaidmenimis su Mia lėlytės figūrėle ir jos šuniukais Cookie ir Coco Hartleiko miesto parke, padės šuniukui nusileisti nuo čiuožynės LEGO riedlente arba pasisukti karusele.
 • Tokie priedai, kaip Mia saulės akiniai ir šepetys, dubenėlis, šunų skanukas, 2 kaulai ir 2 kaspinai šunų figūrėlėms suteikia papildomos smagumo kuriant. Modeliai puikiai dera su kitais LEGO rinkiniais papildomoms išradingo žaidimo galimybėms.
 • Šis 57 dalių žaislinių gyvūnų žaidimo rinkinys su lengvai konstruojamais modeliais, Mia iš TV serialo „LEGO Friends“ ir mielais LEGO augintiniais taps puikia gimtadienio, švenčių ar netikėta dovana vaikams (ypač šunų mylėtojams) nuo 4 metų amžiaus.
 • Šuniukų čiuožynė yra 11 cm aukščio, 9 cm ilgio 5 cm pločio, todėl ją patogu įsidėti į krepšį su kitais modeliais smagiais žaisliniais priedai, kad vaikai galėtų pramogauti kelyje.
 • Nereikia baterijų! Šis LEGO pradedančiųjų rinkinys yra maitinamas vaikų vaizduote, todėl jie gali lavinti pasakojimo įgūdžius smagiai ir kūrybiškai žaisdami su LEGO šuniukų figūrėlėmis.
 • Padėkite sukonstruoti šį žaislinį šunų žaidimo rinkinį dar lengviau su aiškiomis „Instructions PLUS“ programėlėje „LEGO Life“. Net jaunesni konstruktoriai sugebės padidinti, pasukti ir vizualizuoti šį modelį, kurdami jo tikrąją versiją.
 • LEGO rinkiniai vaikams nuo 4 metų amžiaus su pagrindo plokštele, kuri padeda konstruoti paprasčiau ir suteikia pasitikėjimo savo jėgomis yra geriausia dovana, supažindinanti vaikus su įvairiomis LEGO temomis, mėgstamais filmais, TV personažais ir tikraisiais didvyriais.
 • Nuo pat 1958 metų LEGO kaladėlės atitinka aukščiausius pramonės standartus ir „LEGO Group“ kokybės reikalavimus, kurie užtikrina, kad jos idealiai susijungtų ir lengvai atsiskirtų atėjus metui konstruoti naujus modelius.
 • LEGO kaladėlės ir dalys yra mėtomos, kaitinamos, kandžiojamos ir išbandomos visais įmanomais būdais, kad užtikrintume, jog kiekvienas jaunojo konstruktoriaus LEGO Friends žaislinis žaidimo rinkinys atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

LEGO 41396 Šuniukų žaidimų aikštelė išleistas 2020m. Rinkinyje yra 57 dalys. Rinkinyje yra 1 minifigūra ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 4 metų.
LEGO
S_41396-1_N_S_0
Nauja
1 Vienetas
5702016618839
673419319812
Skaičius
41396-1
EAN
5702016618839
Svoris
14.1 x 12.2 x 6.1 cm
Pakuotės matmenys (ixpxa)
0.118 KG
Tema
LEGO Friends
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
57
Minifigūrų kiekis
1
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
4+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)