LEGO 41405 Andrea's winkelspeelkubus
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 41405 Andrea pirkinių žaidimų kubelis


  • Nauja.

9,99 € Su mokesčiais

8,26 € Be mokesčių

check Sandelyje

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas ketvirtadienis 6 birželio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas ketvirtadienis 6 birželio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO FriendsAlle LEGO

Aprašymas LEGO 41405 Andrea pirkinių žaidimų kubelis

Kišenėje telpanti dovana vaikams, mėgstantiems žaislinius augintinius!

Skatinkite vaikų meilę gyvūnams su LEGO Friends Andrėjos pirkinių žaidimų kubelio rinkiniu (41405). Šio nešiojamo žaislo korpuso viduje yra mini gyvūnėlių parduotuvė, laukianti, kol ją atras. Tegul mažieji mėgaujasi žaisdami vaidmenimis, apsimesdami pardavėju ar ėdalo augintiniui beieškančiu klientu!

Dovana išsinešimui
Visus elementus lengva konstruoti ir nuimti, todėl vaikai gali žaisti su jais ne tik kubelyje. Tačiau juos taip pat galima pritvirtinti prie žaidimų kubelio pagrindo, o tai reiškia daugiau jokių pasimetusių detalių, kai vaikai žaidžia kelyje! 2 puses taip pat galima atskirti, taip mažieji gali pasidalinti kubelio džiaugsmu su draugu.

Kubizmo menas
Kiekvienas kubelis suteikia vaikams dalelę LEGO Friends pasaulio. Galimi surinkti 5 pirkinių žaidimo kubelius, kiekvienas turi paslaptingą atsitiktinių spalvų augintinį, kuris suteikia šiems kelionių žaislams LEGO Friends staigmenos elementą. Vaikai gali sudėti kubelius arba sujungti juos ir sukurti beprotiškiausių formų. Parodykite vaikams LEGO Friends kūrybinių pramogų pasaulį, kur jie galės tyrinėti savo pomėgius su geriausiais draugais!

LEGO 41405 Andrea pirkinių žaidimų kubelis yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Friends tema.

Funkcijos

  • Įkvėpkite šaunius LEGO Friends nuotykius kelyje su šiuo nešiojamu žaislinių gyvūnėlių rinkiniu. Šis kompaktiškas LEGO gyvūnų žaidimų rinkinys leidžia vaikams žaisti su lėlyte ir naminių gyvūnėlių parduotuve kur bekeliautų.
  • Kubeliai talpina daug linksmybių mažoje erdvėje. Šiame yra lėlytė, gyvūnėlis ir žaislinis akvariumas. Lėlytės priedai suteikia žaidimui vaidmenimis įvairovės, be to, yra lipdukų lapas smagiam dekoravimui.
  • Vaikai gali žaisti su žaisliniais gyvūnėliais išėmę juos iš kubelio arba viską susidėti pramogoms kelyje. Kiekvieną kubelį galima uždėti ir sujungti su kitais LEGO Friends žaidimo kubeliais smagiam išstatymui. Arba vaikai gali juos perskirti ir dalytis su draugais.
  • Lengvai surenkami žaidimo kubeliai - puikus būdas supažindinti vaikus su LEGO visata, be to, galima greitai pradėti žaisti. Ši žaislinė gyvūnėlių parduotuvė - tai puikus atlygis už gerą darbą, gimtadienio arba šventinė dovana vaikams nuo 6 metų amžiaus.
  • Kiekvienas kubelis yra 8 cm pločioir 6 cm aukščio, todėl jis puikiai tinka pasiimti į žaidimus su draugais. Spalvingi nešiojami žaislai taip pat tinka ilgoms kelionėms praskaidrinti.
  • Šiam gyvūnų žaidimo rinkiniui nereikia baterijų, kad jis veiktų. Jį galima perskirti, statyti vieną ant kito ir sujungti su kitais kubeliais, be to, kiekviename yra po paslaptingą gyvūnėlį. Jie knibždėte knibžda galimybių!
  • Supažindinkite vaikus su LEGO Friends Hartleiko miesto pasauliu - smagaus išradingo žaidimo ir tikros draugystės vieta, kur vaikai susipažins su personažais, kurie yra tokie pat kaip jie patys, be to, čia laukiami visi.
  • LEGO konstravimo kaladėlės ir žaislų rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės reikalavimus. Konstruodami su šiuo lėlyčių rinkiniu vaikai pastebės, kad kaladėlės kaskart tvirtai susijungia ir lengvai atsiskiria.
  • LEGO Group mėto, kaitina, kandžioja, drasko ir išbando LEGO kaladėles bei detales visais įmanomais būdais, kad užtikrintų, jog kiekvienas LEGO konstravimo rinkinys vaikams atitiktųgriežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

LEGO 41405 Andrea pirkinių žaidimų kubelis išleistas 2020m. Rinkinyje yra 40 dalys. Rinkinyje yra 1 minifigūra ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 6 metų.
LEGO
S_41405-1_N_S_0
Nauja
249 Prekės
5702016618914
673419319898
Skaičius
41405-1
EAN
5702016618914
Svoris
15.8 x 21.2 x 21.4 cm
Tema
LEGO Friends
Pakuotės matmenys (ixpxa)
0.089 KG
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
40
Minifigūrų kiekis
1
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
6+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)