LEGO 41406 Stephanies winkelspeelkubus
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 41406 Stephanie pirkinių žaidimų kubelis


 • Nauja.

9,99 € Su mokesčiais

8,26 € Be mokesčių

check Sandelyje

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas šeštadienis 22 birželio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas šeštadienis 22 birželio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO FriendsAlle LEGO

Aprašymas LEGO 41406 Stephanie pirkinių žaidimų kubelis

Dovanėlė išsinešimui vaikams, mylintiems grožio parduotuvės žaislus!

Vykite lauk nuobodulį ilgų kelionių metu su LEGO friends Stefanijos pirkinių žaidimų kubeliu (41406). Leiskite vaikams pasiklysti žaidimo vaidmenimis pasaulyje šiame kompaktiškame LEGO grožio salone. Jie gali vaidinti klientą arba apsimesti pardavėju, naudojančiu kasos aparatą.

Džiaugsmų dėžutė
Kiekviename „LEGO Friends“ žaidimo kubelio nešiojamame žaisle yra paslaptingas atsitiktinės spalvos žaislinis augintinis. Vaikams labai patinka juos kolekcionuoti ir matyti savo augantį žvėryną! Jiems patiks smagus žaidimas su kubeliu. Šiuos konstruojamus grožio parduotuvės žaislus galima nuimti, todėl vaikai gali su jais žaisti ne tik dėžutėje. Juos taip pat galima pritvirtinti prie kubelio pagrindo, kad nė viena detalė nepasimestų kelyje! Be to, 2 puses galima atskirti ir pasidalinti su draugu ar drauge.

Augantis apetitas
Kiekvienas kubelis suteikia vaikams dalelę LEGO Friends pasaulio. Galima surinkti 5 ir uždėti juos vieną ant kito arba sujungti juos sudarant šaunias kombinacijas. Supažindinkite vaikus su Hartleiko miestu, vieta, kur galima siekti savo svajonių su nuostabių draugų pagalba!

LEGO 41406 Stephanie pirkinių žaidimų kubelis yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Friends tema.

Funkcijos

 • Įkvėpkite kūrybinį džiaugsmą kelyje su šiuo nešiojamu lėlyčių rinkiniu. Ši žaislinė grožio reikmenų parduotuvė leidžia vaikams atkurti realius apsipirkimo scenarijus. Dėl mažo dydžio tai puiki dovana momentinėms pramogoms kelyje.
 • Kubeliai talpina daug linksmybių mažoje erdvėje. Rinkinį sudaro lėlytė, žaislinis gyvūnėlis, makiažas ir plaukų šepetys ir daugybė lėlyčių priedų bei lipdukų lapas parduotuvei tinkinti.
 • Vaikai gali žaisti su grožio salono žaislais išėmę juos iš kubelio arba viską susidėti pramogoms kelyje. Visus kubelius galima uždėti vieną ant kito ir sujungia su kitais LEGO Friends kubeliais, vaikai taip pat gali juos atskirti ir pasidalinti su draugais.
 • Supažindinkite mažuosius su LEGO konstravimo pasaulyje. Šį paprastą modelį galima greitai sukonstruoti.
 • Tai puikus atlygis už gerą darbą, gimtadienio arba šventinė dovana vaikams nuo 6 metų amžiaus, mėgstantiems nešiojamus žaislus.
 • Kubelis yra 8 cm pločio ir 6 cm aukščio, todėl jis puikiai tinka pasiimti įžaidimus su draugais ir dalytis grožio reikmenų parduotuvės pramogomis. Šie kompaktiški žaislai taip pat tinka ilgoms kelionėms praskaidrinti.
 • Šiam lėlytės rinkiniui nereikia baterijų, kad kūrybinis žaidimas atgytų. Jį galima perskirti, statyti vieną ant kito ir sujungti su kitais kubeliais, be to, kiekviename yra po paslaptingą gyvūnėlį. Jie knibždėte knibžda galimybių!
 • Supažindinkite vaikus su Hartleiko miesto pasauliu - smagaus išradingo žaidimo ir kasdienių herojų vieta, kur vaikai susipažins su personažais, kurie yra tokie pat kaip jie patys, be to, čia laukiami visi.
 • LEGO konstravimo kaladėlės ir smagūs žaislai atitinka aukščiausius pramonės standartus ir „LEGO Group“ kokybės kriterijus. Konstruodami su šiuo žaidimo rinkiniu vaikai pastebės, kad kaladėlės kaskart tvirtai susijungia ir lengvai atsiskiria.
 • „LEGO Group“ išbando šio LEGO žaislinio žaidimo rinkinio kaladėles, dalis ir lėlytes visais įmanomais būdais, kad užtikrintų, jog visi LEGO konstravimo rinkiniai vaikams atitinka aukščiausius pasaulinius saugos ir kokybės reikalavimus.

LEGO 41406 Stephanie pirkinių žaidimų kubelis išleistas 2020m. Rinkinyje yra 44 dalys. Rinkinyje yra 1 minifigūra ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 6 metų.
LEGO
S_41406-1_N_S_0
Nauja
396 Prekės
5702016618921
673419319904
Skaičius
41406-1
EAN
5702016618921
Svoris
15.8 x 21.2 x 21.4 cm
Pakuotės matmenys (ixpxa)
0.089 KG
Tema
LEGO Friends
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
44
Minifigūrų kiekis
1
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
6+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)