LEGO 41408 Mia's winkelspeelkubus
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 41408 Mia pirkinių žaidimų kubelis


  • Nauja.

9,99 € Su mokesčiais

8,26 € Be mokesčių

check Sandelyje

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas antradienis 23 balandžio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas antradienis 23 balandžio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO FriendsAlle LEGO

Aprašymas LEGO 41408 Mia pirkinių žaidimų kubelis

Šaunus nešiojamas žaislas dėl filmų pamišusiems vaikams!

Pažįstate vaiką, kuriam patinka išvykos į kiną? Dabar jie gali eiti kada panorėję su LEGO Friends Mijos pirkinių žaidimų kubeliu (41408). Šio LEGO Friends rinkinio detales galima susipakuoti ir pasiimti kino žaidimams į kelionę. Vaikai gali apsimesti, kad kepa spragėsius, parduoda bilietus arba suvaidinti bilietų kontrolierių ar kino žiūrovą.

Džiaugsmų dėžutė
Šio žaislinio kino teatro elementus galima nuimti, todėl vaikai gali mėgautis neribotos vaizduotės žaidimu. Detales taip pat galima pridėti prie kubelio pagrindo, kad būtų galima tvarkingai nešiotis - daugiau jokių pamestų kaladėlių! Kubelį galima perskirti per pusę, kad vaikai galėtų pasidalinti kino teatro žaidimu su kitu LEGO mylėtoju.

Rinkite ir sujunkite
Galima surinkti dar 4 LEGO Friends pirkinių žaidimų kubelius. Kiekvienas nešiojamas žaislas turi slaptą atsitiktinės spalvos gyvūnėlį - stebėkite, kaip vaikas nudžiunga išvydęs kuris mielas gyvūnėlis slepiasi viduje! Vienas ant kito statomi žaislai taip pat turi vyrius, kurie prisijungia prie kitų kubelių šaunioms formoms sukurti. Supažindinkite vaikus su Hartleiko miesto pasauliu, kur vaikai gali rasti tokių draugų, kaip ir jie.

LEGO 41408 Mia pirkinių žaidimų kubelis yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Friends tema.

Funkcijos

  • Pirkinių žaidimų kubeliai yra puikus įvadas į LEGO Friends pasaulį. Nešiojami žaidimo rinkiniai, sukurti įkvėpti nevaržomam, kūrybingam žaidimui vaidmenimis pagal tikroviškus scenarijus, suteiks ištisas valandas pramogų.
  • Mažoje erdvėje telpa daug smagybių. Viduje yra 1 kolekcinė lėlytė, žaislinis spragėsių aparatas ir lėlytės priedai žaidimui paįvairinti. Lipdukų lapas suteiks vaikams galimybę papuošti parduotuvę taip, kaip jiems patinka.
  • Vaikai gali išimti elementus iš kubelio, susidėti juos pramogoms kelionėje arba net perskirti kubelį ir dalytis žaidimu su draugais. Šį žaislinės parduotuvės rinkinį galima uždėti arba sujungti su kitais kubeliais, kad vaikai galėtų juos išstatyti beprotiškiausiais būdais.
  • Puiki iš anksto neplanuota staigmena, gimtadienio ar šventinė dovana vaikams nuo 6 metų amžiaus. Kolekcinis lėlytės žaislas yra puikus kelioninis palydovas mažiesiems kino mylėtojams, o dėl paprasto surinkimo jis patiks mažai LEGO konstravimo patirties turintiems vaikams.
  • Kubelis yra vos 8 cm pločio ir 6 cm aukščio. Dėl tokių nedidelių matmenų jį galima patogiai įsimesti į krepšį, todėl jis yra idealus kelioninis žaislas ilgesnėms išvykoms praskaidrinti.
  • Laimei, šiam kelioniniam žaisliniam LEGO kino teatrui nereikalingos baterijos, kad prasidėtų veiksmas. Vienu galvos skausmu mažiau pakuojant!
  • Supažindinkite vaikus su mergaitėmis iš Hartleiko miesto. Tai nuostabių nuotykių ir tikros draugystės vieta, kurioje vaikai gali atrasti savo pomėgius ir pasiekti viską, ko jų širdis užsigeidžia.
  • LEGO žaidimo rinkiniai atitinka aukščiausius pramonės standartus ir „LEGO Group“ griežtus kokybės kriterijus. Konstruodami su šiuo lėlyčių rinkiniu vaikai pastebės, kad kaladėlės kaskart tvirtai susijungia ir lengvai atsiskiria.
  • Visos LEGO žaislinio žaidimo rinkinio kaladėlės, dalys ir lėlyčių figūrėlės išbandytos visais įmanomais būdais, kad užtikrintų, jog visi LEGO konstravimo rinkiniai vaikams atitinka aukščiausius pasaulinius saugos ir kokybės reikalavimus.

LEGO 41408 Mia pirkinių žaidimų kubelis išleistas 2020m. Rinkinyje yra 37 dalys. Rinkinyje yra 1 minifigūra ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 6 metų.
LEGO
S_41408-1_N_S_0
Nauja
315 Prekės
5702016618945
673419319928
Skaičius
41408-1
EAN
5702016618945
Svoris
15.8 x 21.2 x 21.4 cm
Tema
LEGO Friends
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
37
Pakuotės matmenys (ixpxa)
0.086 KG
Minifigūrų kiekis
1
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
6+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)