LEGO 41409 Emma's winkelspeelkubus
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 41409 emma pirkinių žaidimų kubelis


  • Nauja.

9,99 € Su mokesčiais

8,26 € Be mokesčių

check Sandelyje

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas antradienis 23 balandžio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas antradienis 23 balandžio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO FriendsAlle LEGO

Aprašymas LEGO 41409 emma pirkinių žaidimų kubelis

Kelioninis žaislas, suteikiantis didelio parduotuvės džiaugsmo miniatiūriniu dydžiu!

Jei norite padovanoti išties universalų žaislą, jums geriausiai tiks LEGO Friends emos pirkinių žaidimo kubelis (41409). Šio kompaktiško žaislo korpuso viduje paslėpta miniatiūrinė žaislų parduotuvė. Tai geriausia dovana vaikams, mylintiems nešiojamus žaislus.

Nestandartinis mąstymas
LEGO Friends kubeliai - tai naujas būdas žaisti. Šios žaislinės žaislų parduotuvės elementai yra nuimami, todėl vaikai gali užsiimti išradingu žaidimu išėmę juos iš dėžutės. Detales taip pat galima pritvirtinti prie kubelio pagrindo, kad būtų galima tvarkingai nešiotis - daugiau jokių pamestų kaladėlių! Kubelius galima išskirti per pusę, kad vaikai galėtų pasidalinti žaislų parduotuve žaisdami su draugu.

Pramogos dėžutėje
Galima surinkti 5 pirkinių žaidimo kubelius. Kiekvienas nešiojamas žaislas turi po paslaptingą atsitiktinės spalvos gyvūnėlį - sužinoti, kas slepiasi viduje, yra dalis smagumo! Vienas ant kito uždedami žaislai turi šoninius vyrius, kurie prisijungia prie kitų kubelių šaunioms kompozicijoms sukurti. Supažindinkite vaikus su Hartleiko miesto pasauliu, vieta, kur kasdienos herojai laukia šiltai juos pasveikinti!

LEGO 41409 emma pirkinių žaidimų kubelis yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Friends tema.

Funkcijos

  • Įkvėpkite kūrybingam žaidimui su LEGO Friends emos pirkinių žaidimų kubeliu. Šaunaus žaidimų rinkinio viduje yra smagus miniatiūrinis žaislų parduotuvės pasaulis. Stebėkite kaip vaikai atidaro dėklą ir mėgaujiesi atrasdami mielus slaptus gyvūnėlius viduje.
  • Šio nešiojamo žaislo viduje gausu pramogų puikioms kelionėms. Jame yra 1 kolekcinė lėlytė ir žaislinis gyvūnėlis su konstruojamu automobiliu, lėktuvu bei traukiniu. Lipdukų lapas suteikia vaikams galimybę dekoruoti kubelį pagal savo norus.
  • Su šia puikia dovana galima žaisti daugybe būdų. Vaikai gali statyti kubelius vieną ant kito, juos sujungti ir demonstruoti išradingais būdais arba perskirti juos bei dalytis žaidimu su kitais. Jie gali išimti kaladėles arba jomis žaisti kubelyje.
  • Šis konstravimo rinkinys puikiai pritaikytas kelionėms. O su LEGO pasauliu mažai pažįstami konstruktoriai turėtų mikliai surinkti šį paprastą modelį. Šis kolekcinis lėlytės rinkinys yra puiki neplanuota dovanėlė, gimtadienio ar šventinė dovana vaikams nuo 6 metų amžiaus.
  • Kubelis yra 8 cm pločio ir 6 cm aukščio, todėl tai puiki staigmena, kuri džiugins vaikus ilgose kelionėse. Jis suteiks spalvų bet kokiam stalui neužimdamas daug vietos.
  • Kadangi jam nereikia baterijų, kūrybiškas žaidimas prasideda iškart ir niekad nesibaigia. Pramogauti žaislų parduotuve galima bet kur ir bet kada: automobilyje, lėktuve arba mokyklos žaidimo aikštelėje!
  • LEGO Friends žaisliniai žaidimo rinkiniai kviečia berniukus ir mergaites pasinerti į svetingą nuotykių ir draugystės pasaulį, kuriame jie gali smagiai atkurti scenas iš TV serialo arba kurti naujas savas istorijas.
  • LEGO smagūs žaislai atitinka aukščiausius pramonės standartus ir „LEGO Group“ griežčiausius kokybės kriterijus. Konstruodami su šiuo žaidimo rinkiniu vaikai pastebės, kad kaladėlės kaskart tvirtai susijungia ir lengvai atsiskiria.
  • „LEGO Group“ mėto, kaitina, kandžioja, drasko ir išbando LEGO kaladėles ir detales visais įmanomais būdais, kad užtikrintų, jog kiekvienas LEGO Friends rinkinys atitinka griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

LEGO 41409 emma pirkinių žaidimų kubelis išleistas 2020m. Rinkinyje yra 49 dalys. Rinkinyje yra 1 minifigūra ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 6 metų.
LEGO
S_41409-1_N_S_0
Nauja
330 Prekės
5702016618952
673419319935
Skaičius
41409-1
EAN
5702016618952
Svoris
15.8 x 21.2 x 21.4 cm
Tema
LEGO Friends
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
49
Pakuotės matmenys (ixpxa)
0.089 KG
Minifigūrų kiekis
1
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
6+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (1)