LEGO 41411 Stephanie's zomerspeelkubus
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 41411 Stephanie vasaros žaidimų kubelis


 • Nauja.

9,99 € Su mokesčiais

8,26 € Be mokesčių

check Sandelyje

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas šeštadienis 22 birželio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas šeštadienis 22 birželio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO FriendsAlle LEGO

Aprašymas LEGO 41411 Stephanie vasaros žaidimų kubelis

Puiki staigmena vaikams, mėgstantiems kūrybingą žaidimą!

Ieškote puikaus naujo žaislo mažiesiems atlikėjams? Galite nebeieškoti - Stephanie vasaros žaidimų kubelis (41411) bus tobula dovana kūrybingiems vaikams, kurie kelionėse mėgsta nuotaikingai leisti laiką. Tegu vaikai pasineria į atostogų žaidimų vaidmenimis pasaulį su šiuo „LEGO Friends“ kubeliu ir įsivaizduoja esantys vasarišką muziką grojančiais DJ‘ais.

Džiaugsmų dėžutė
Kiekviename „LEGO Friends“ vasaros žaidimų kubelio nešiojamame žaisle yra paslaptingas atsitiktinės spalvos žaislinis gyvūnas. Vaikams labai patinka juos kolekcionuoti ir matyti, kaip auga mielų gyvūnų kompanija! Sukonstruojamos „LEGO Friends“ paplūdimio scenos elementus galima išimti, kad vaikai galėtų su jais žaisti ne tik dėžutėje. Juos galima pritvirtinti prie kubelio pagrindo, kad nė viena detalė nepasimestų vaikams esant kelyje! Be to, 2 puses galima atskirti ir pasidalinti su draugu ar drauge.

Augantis apetitas
Kubeliai suteikia dalelę „LEGO Friends“ pasaulio. Galima surinkti 5 ir uždėti juos vieną ant kito arba sujungti juos sudarant šaunias kombinacijas. Supažindinkite vaikus su Hartleiko miesto pasauliu, kuriame jie galės leisti laiką su nuostabiais draugais!

LEGO 41411 Stephanie vasaros žaidimų kubelis yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Friends tema.

Funkcijos

 • Praskaidrinkite ilgas keliones su „LEGO Friends“ Stephanie žaidimo rinkiniu. Šis vasariškas žaislas nukels vaikų fantaziją į paplūdimį. Dėl mažo dydžio tai puikus kūrybiškas žaislas momentinėms pramogoms kelyje.
 • „LEGO Friends“ Stephanie vasaros žaidimų kubelio viduje yra lėlytė, paslaptingas gyvūnas ir žaislinis muzikos grotuvas kūrybiškam žaidimui įkvėpti. Be to, jame yra lipdukų lapas, kad vaikai galėtų papuošti savo kubelį.
 • Paplūdimio rinkinys yra išimamas, kad vaikai galėtų žaistiišėmę elementus iš kubelio, o keliaudami viską susidėti į vidų. Visus kubelius galima uždėti vieną ant kito ir sujungti su kitais „LEGO Friends“ kubeliais. Vaikai taip pat gali juos atskirti ir pasidalinti su draugais.
 • Šis 47 dalių greitai sukonstruojamas vasariškas žaislas bus puikus atlygis už gerą darbą arba gimtadienio dovana vaikams nuo 6 metų amžiaus. Juo apsidžiaugs ir kūrybingi vaikai, tik pradedantys konstruoti su LEGO.
 • Kubelis yra 8 cm pločio ir 6 cm aukščio, todėl jis puikiaitinka pasiimti į žaidimus su draugais ir dalytis pramogomis. Šie kolekcionuojami žaislai taip pat tinka ilgoms kelionėms praskaidrinti.
 • Šiam „LEGO Friends“ Stephanie rinkiniui nereikia baterijų - kūrybiškos pramogos atgis pasitelkus fantaziją. Jį galima perskirti, statyti vieną ant kito ir sujungti su kitais kubeliais, be to, kiekviename yra po paslaptingą gyvūnėlį. Jie knibždėte knibžda galimybių!
 • Svarstote, ar pirkti šį atostogų žaidimo rinkinį neturinčiam LEGO konstravimo patirties? Jokių problemų - prie jo pridedamos paprastos ir nuoseklios konstravimo instrukcijos. Pradėkite vos atidarę dėžę!
 • Supažindinkite vaikus su „LEGO Friends“ žaislais, kurie lavins jų vaizduotę. Hartleiko miestas yra vieta, kurioje gausu smagaus ir kūrybiško žaidimo galimybių bei kasdienos herojų. Čia vaikai ras tikrų bendraminčių, nes šiame mieste laukiamas kiekvienas!
 • LEGO konstravimo kaladėlės ir žaislai vaikams atitinka aukščiausius pramonės standartus ir „LEGO Group“ griežtus kokybės kriterijus. Vaikai pastebės, kad kaladėlės kaskart tvirtai susijungia ir lengvai atsiskiria.
 • „LEGO Group“ visais įmanomais būdais išbandė šio „LEGO Friends“ rinkinio kaladėles, dalis ir žaislinę lėlytę, kad užtikrintų, jog jis atitinka aukščiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

LEGO 41411 Stephanie vasaros žaidimų kubelis išleistas 2020m. Rinkinyje yra 47 dalys. Rinkinyje yra 1 minifigūra ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 6 metų.
LEGO
S_41411-1_N_S_0
Nauja
47 Prekės
5702016618976
673419319959
Skaičius
41411-1
EAN
5702016618976
Svoris
15.8 x 21.2 x 21.4 cm
Pakuotės matmenys (ixpxa)
0.085 KG
Tema
LEGO Friends
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
47
Minifigūrų kiekis
1
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
6+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (1)