LEGO 41413 Mia's zomerspeelkubus
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 41413 Mia vasaros žaidimų kubelis


 • Nauja.

9,99 € Su mokesčiais

8,26 € Be mokesčių

check Sandelyje

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas šeštadienis 22 birželio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas šeštadienis 22 birželio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO FriendsAlle LEGO

Aprašymas LEGO 41413 Mia vasaros žaidimų kubelis

Mažas ir dailus paplūdimio tematikos gyvūno žaislas, kupinas pramogų!

Vasaros kelionių metu pralinksminkite nuobodžiaujančius vaikus su „LEGO Friends“ Mia vasaros žaidimų kubeliu (41413). Vaivorykštinio dėklo viduje yra nedidelė paplūdimio scena su dešrainių kiosku. Tai puiki atostogų dovana mažiesiems, mėgstantiems žaisti su maistu ir kompaktiškais žaislais.

Džiaugsmų dėžutė
Visi šio vasariško žaislo elementai yra išimami, todėl vaikai gali išradingai žaisti be jokių ribų. Šios dalys taip pat prisijungia prie kubelio pagrindo, kad juos būtų galima tvarkingai nešiotis - daugiau nieko nebepamesite! Be to, jis perskiriamas į dvi dalis, tad vaikai gali dalytis mažo žaidimo kubelio pramogomis su draugu.

Augantis apetitas
Jei vaikams patiks šis sujungiamas žaislas, yra ir daugiau „LEGO Friends“ kubelių, kuriuos galima kolekcionuoti. Kiekvienas jų turi po paslaptingą atsitiktinės spalvos gyvūnėlį - stebėkite, kaip vaikas nudžiunga išvydęs viduje besislepiantį mielą gyvūną! Žaislą su lėlyte taip pat galima prijungti prie kitų kubelių ir kurti šaunias formas. Supažindinkite vaikus su Hartleiko miestu, kuriame vaikai bus svetingai sutikti ir susiras išskirtinių draugų, kurie nė kiek nesiskiria nuo jų pačių.

LEGO 41413 Mia vasaros žaidimų kubelis yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Friends tema.

Funkcijos

 • Ieškote šaunaus vasariško žaislo? Tegu vaikai prisijungia prie Mia ir darbuojasi prieplaukoje esančiame dešrainių kioske su Mia vasaros žaidimų kubeliu (41413). Jiems patiks žaisti atostogas ir įsivaizduoti, kaip pardavinėja užkandžius ir pramogauja su slaptu jūros gyvūnu.
 • Šio žaislo su lėlyte viduje yra slaptas gyvūnas ir visos kaladėlės, kurių prireiks nedideliam mielam dešrainių kioskui sukonstruoti. Kubelis taip pat turi lipdukų lapą, kad kūrybiški vaikai galėtų jį dekoruoti kaip panorėję.
 • Vaikai gali išimti paplūdimio elementus iš mažo žaislinio kubelio arba juos susidėti pramogoms kelionėje. Kubelį galima perskirti pusiau ir pasidalyti su draugu - juos net galima statyti vieną ant kito arba sujungti su kitais kubeliais gražioms puošmenoms.
 • Puiki atsitiktinė dovanėlė ar šventinė dovana vaikams nuo 6 metų amžiaus. Šis 50 dalių kolekcinis lėlytės žaislas yra puikus kelioninis žaislas, o dėl paprasto surinkimo jis patiks mažai LEGO konstravimo patirties turintiems vaikams.
 • Kubelis yra šiek tiek daugiau nei 8 cm pločio ir 6 cm aukščio, tad lengvai tilps į kuprinę ar rankinę, kad būtų galima žaisti kelyje. Šį žaislą galima sujungti su kitais 4 vasaros žaidimų kubeliais, kad vasaros pramogos niekada nesibaigtų!
 • Šiam nešiojamam žaidimo rinkiniui nereikia baterijų, kad kūrybiškas žaidimas atgytų - kam papildomai rūpintis baterijomis, kai kraunatės daiktus kelionei?
 • Kaip ir visi kiti „LEGO Friends“ kubeliai, šis atostogų rinkinys turi aiškias atspausdintas instrukcijas. Jos yra sudarytos taip, kad būtų suprantamos vaikams nuo 6 metų amžiaus ir jie galėtų konstruoti savarankiškai.
 • Supažindinkite vaikus su mergaitėmis iš Hartleiko miesto. Tai nuostabaus išradingo žaidimo ir tikros draugystės vieta, kurioje vaikai gali atrasti savo pomėgius ir pasiekti viską, ko jų širdys geidžia.
 • „LEGO Friends“ rinkiniai atitinka aukščiausius pramonės standartus ir „LEGO Group“ kokybės kriterijus. Konstruodami su šiuo nešiojamu LEGO žaislu vaikai pastebės, kad kaladėlės kaskart tvirtai susijungia ir lengvai atsiskiria.
 • „LEGO Group“ kruopščiai tikrina kaladėles ir dalis, kad garantuotų, jog kiekvienas LEGO rinkinys atitinka aukščiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

LEGO 41413 Mia vasaros žaidimų kubelis išleistas 2020m. Rinkinyje yra 50 dalys. Rinkinyje yra 1 minifigūra ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 6 metų.
LEGO
S_41413-1_N_S_0
Nauja
198 Prekės
5702016618990
673419319973
Skaičius
41413-1
EAN
5702016618990
Svoris
15.8 x 21.2 x 21.4 cm
Pakuotės matmenys (ixpxa)
0.095 KG
Tema
LEGO Friends
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
50
Minifigūrų kiekis
1
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
6+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)