LEGO 41420 Adventskalender 2020
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota

LEGO 41420 Advento kalendorius 2020, Friends


Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO FriendsAlle LEGO

Aprašymas LEGO 41420 Advento kalendorius 2020, Friends

Žaislinis advento kalendorius su 24 dovanomis konstruoti ir eksponuoti

Suteikite Kalėdų laukimui dar daugiau intrigos su šiuo LEGO Friends advento kalendoriumi (41420). Už kiekvienų durelių vaikai atras po naują konstruojamą staigmeną. Kalendorius yra kupinas nepaprastai žavių Kalėdinių personažų, kuriuos galima suskirstyti į tris temas: emos kambarys, Kalėdų senelio žaislų dirbtuvės ir žiemos pasaka. Atverdami dureles vaikai keliaus per kiekvieną temą, vis didindami intrigą.

Žaidimui ir eksponavimui
Vaikai gali pasipuošti savo kambarį modeliais, kuriuos sudaro LEGO Friends Kalėdų senelė ir 2 elfų lėlyčių figūrėlės arba žaisti su visais žaislais ir sukurti dar išradingesnę istoriją. Taip pat yra veiksmo funkcijų, pvz., smagi gniūžtes svaidanti katapulta ir žaislinė riedanti riedlentė.

24 šventiškos LEGO Friends akimirkos
Šiuos smagius žaislus smagu konstruoti, be to, prie jų pridedamos aiškios instrukcijos, kad vaikai nuo 6 metų amžiaus galėtų greitai sukonstruoti dovanas ir pradėti kūrybingai žaisti. Supažindinkite vaikus su Hartleiko miestu - draugystės ir laimingų Kalėdų vieta!

LEGO 41420 Advento kalendorius 2020, Friends yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Friends tema.

Funkcijos

  • Suteikite Kalėdų laukimui dar daugiau intrigos su šiuo LEGO Friends advento kalendoriumi (41420). Už kiekvienų durelių slypi po naują konstruojamą dovaną vaikams. Visi modeliai taps puikiomis puošmenomis, arba visus 24 žaislus galima panaudoti žaidimui.
  • Vaikų advento kalendorių sudaro LEGO Friends ema, Kalėdų senelė ir 2 elfų lėlyčių figūrėlės bei konstruojamas žaislinis pingvinas ir daugybė šaunių konstruojamų šventinių staigmenų. Be to, kai kurie modeliai pasižymi smagiomis, dinamiškomis funkcijomis.
  • Vaikai gali ne tik šiais modeliais papuošti namus, bet ir su kiekvienu smagiu žaislu žaisti pasakojimą, kurį sudaro trys temos - LEGO Friends emos kambarys, Kalėdų senelio dirbtuvė ir žiemos pasaka, kurios paskatins kūrybiškai žaisti.
  • 236 dalių rinkinys taps puikia išankstine Kalėdų dovana vaikams, kurie norėtų, kad jų advento kalendorius suteiktų ne vienkartinį džiaugsmą. Paprasti modeliai puikiai tinka vaikams nuo 6 metų amžiaus, kuriuos jie galės konstruoti savarankiškai.
  • Dėžutė yra 25 cm aukščio, 37 cm pločio ir 6 cm gylio, tad tvirtai stovi eksponuojama. Vaikai gali suteikti Kalėdų magijos kitiems turimiems LEGO modeliams, nes šie šaunūs žaislai yra suderinami su visais LEGO rinkiniais.
  • Norint pradėti žaisti su žiemos pasakos advento kalendoriumi, nereikia jokių baterijų. Miela rankinė funkciją išsviedžia katapultos gniūžtes, o žaislinė riedlentė pradeda riedėti vos pajudinus pirštu!
  • Kaip visi kiti LEGO žaidimo rinkiniai, šis kalėdinis LEGO rinkinys turi aiškias atspausdintas instrukcijas. Jos yra sudarytos taip, kad būtų suprantamos vaikams nuo 6 metų amžiaus, kad jie galėtų konstruoti be suaugusiųjų pagalbos.
  • Supažindinkite vaikus su įdomiu LEGO Friends pasauliu. Tai - kūrybiškų pramogų, nepaprastos draugystės ir kasdienių didvyrių vieta, kurioje vaikai supras, kad gali įgyvendinti visas savo svajones, tikėdami savimi.
  • Šie LEGO konstravimo rinkiniai vaikams atitinka griežčiausius pramonės standartus ir LEGO Group kokybės reikalavimus, todėl yra patogūs atskirti smulkiais piršteliais - taip jau yra nuo pat 1958 metų.
  • LEGO Group maksimaliai išbandė šio Kalėdų laukimo kalendoriaus žaidimo rinkinio kaladėles ir konstruojamas lėlytes, kad kiekvieno vaiko žaidimo rinkinys atitiktų aukščiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

LEGO 41420 Advento kalendorius 2020, Friends išleistas 2020m. Rinkinyje yra 236 dalys. Rinkinyje yra 4 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 6 metų.
LEGO
S_41420-1_N_S_0
5702016616743
673419317962
Skaičius
41420-1
EAN
5702016616743
Svoris
70.5 x 26.2 x 38.2 cm
Pakuotės matmenys (ixpxa)
0.376 KG
Tema
LEGO Friends
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
236
Minifigūrų kiekis
4
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
6+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)