LEGO 41421 Reddingsbasis babyolifant in jungle
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota

LEGO 41421 Drambliuko gelbėjimas džiunglėse


Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO FriendsAlle LEGO

Aprašymas LEGO 41421 Drambliuko gelbėjimas džiunglėse

Drambliuko nuotykių rinkinys leis vaikams smagiai žaisti valandų valandas

Tegul vaikai tampa didvyriais skubėdami į pagalbą pelkėje įstrigusiam drambliukui. Drambliuko gelbėjimas džiunglėse (41421) gausus daug savybių, įkvėpsiančių kūrybiškam žaidimui. Veikdami išvien su „LEGO Friends“ mergaitėmis, vaikai galės pasinerti į nesibaigiančius nuotykius. „LEGO Friends“ didžiuojasi galėdami paremti „National Geographic“ tyrinėtojų darbą.

Pirmyn į veiksmo sūkurį
Automobilius mėgstantiems vaikams patiks leistis į nuotykius šauniu žaisliniu sunkvežimiu. Jame yra kastuvaspurvui kasti ir kablys gyvūnui iš pelkės ištraukti. Nedidelė žaislinė priekaba prisikabina prie violetinio sunkvežimio, kad būtų galima saugiai ištraukti drambliuką. Tai puiki šventinė dovana vaikams, kurie mėgsta veiksmo kupiną žaidimą vaidmenimis. „LEGO Friends“ gyvūnų gelbėjimo rinkiniai išplečia vaikų pasaulėvaizdį ir leidžia pasinerti į kūrybiškų nuotykių sūkurį.

Aukštųjų technologijų kūrimo pagalba
„Instructions PLUS“ prieinamos nemokamoje LEGO konstravimo instrukcijų programėlėje. Šis skaitmeninis interaktyvus vadovas turi priartinimo ir pasukimo įrankius, kurie padeda vaikams statyti. Tai nepaprastai šaunus būdas konstruoti!

LEGO 41421 Drambliuko gelbėjimas džiunglėse yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Friends tema.

Funkcijos

  • „LEGO Friends“ didžiuojasi galėdami paremti „National Geographic“ tyrinėtojų darbą – jie remiasi savo kūrybiškumu, smalsumu ir aistra, kad apsaugotų nykstančias rūšis mūsų džiunglėse ir padėtų sukurti geresnį pasaulį mums visiems.
  • Padovanokite gyvūnus mylintiems vaikams džiunglių nuotykį su šiuo drambliuko gelbėjimo džiunglėse (41421) rinkiniu, kuriame yra miško scena ir sunkvežimis, sukurti įkvėpti bei kūrybiškai žaisti.
  • Šiame rinkinyje yra 2 sukonstruojamos lėlyčių figūrėlės, žaislinis drambliukas ir daug šaunių priedų, pvz., nešiojama radijo stotelė ir žaislinis vaikiškas buteliukas, įkvėpsiantys valandų valandas kūrybiškai pramogauti.
  • Vaikai gali panaudoti žaislinę nešiojamą radijo stotelę pagalbai iškviesti, nuvairuoti sunkvežimį į pelkę, su gerve ištraukti žaislinį drambliuką iš purvo ir tuomet jį pamaitinti bei pasirūpinti, kol nuveš drambliuką į saugią vietą.
  • Ieškote nuostabios gimtadienio arba šventinės dovanos dėl gyvūnų pakvaišusiems vaikams nuo 6 metų? Daugiau nebeieškokite. Šis žaidimo rinkinys yra puikus būdas supažindinti jaunuolius su „LEGO Friends“ arba nudžiuginti jau esamus šio TV serialo gerbėjus.
  • Džiunglių scena yra daugiau kaip 10 cm aukščio ir 9 cm pločio, tad bus lengva padėti saugoti. Ji suderinama su visais LEGO rinkiniais, tad vaikai galės nuvairuoti violetinį sunkvežimį prie bet kokių kitų jau turimų LEGO rinkinių.
  • Šiai džiunglių misijai įgyvendinti nereikia jokių baterijų – prireiks tik ištvermės, užsispyrimo ir „LEGO Friends“ Stephanie ir Emma jūsų komandoje.
  • LEGO rinkiniai pateikiami su aiškiomis instrukcijomis – tai geriausi konstruktoriai vaikams. Eikite į „Instructions PLUS“, esančias LEGO konstravimo instrukcijų programėlėje, kuriose vaikai konstravimo metu galės priartinti, pasukti ir vizualizuoti šį modelį
  • Nuo pat 1958 metų LEGO kaladėlės atitinka aukščiausius pramonės standartus ir griežčiausius „LEGO Group“ kokybės reikalavimus, kurie užtikrina, kad jos idealiai susijungtų ir lengvai atsiskirtųatėjus metui konstruoti naujus modelius.
  • LEGO kaladėlės ir detalės išbandomos iki maksimumo siekiant užtikrinti, kad visi „LEGO Friends“ žaidimo rinkiniai atitiktų aukščiausius pasaulinius ir kokybės standartus. Galbūt su jais saugiai žaisti gali ir maži drambliukai...

LEGO 41421 Drambliuko gelbėjimas džiunglėse išleistas 2020m. Rinkinyje yra 203 dalys. Rinkinyje yra 2 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 6 metų.
LEGO
S_41421-1_N_S_0
5702016619065
673419320047
Skaičius
41421-1
EAN
5702016619065
Svoris
26.2 x 19.1 x 6.1 cm
Pakuotės matmenys (ixpxa)
0.307 KG
Tema
LEGO Friends
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
203
Minifigūrų kiekis
2
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
6+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)