LEGO 41425 Olivia's bloementuin
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota

LEGO 41425 Olivia gėlynas


Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO FriendsAlle LEGO

Aprašymas LEGO 41425 Olivia gėlynas

Jauniesiems botanikams patiks šis smagus gėlyno rinkinys

Ugdykite jaunuolių meilę gamtai su „LEGO Friends“ Olivia gėlynu (41425). Tegu vaikai įsivaizduoja tyrinėjantys kaimo vietoves ir ieškantys retų gėlių Olivia studijoms. Jiems patiks linksmai važinėtis automobiliu, o grįžę į Olivia šiltnamį vaikai galės padėti „LEGO Friends“ robotui Zobo rūpintis gėlėmis su sodininkystės priemonėmis.

Žaidimui suteikite spalvų
Šis žaislinis gėlynas susideda iš 92 detalių, jį nesunkiai sukonstruos net ir tie vaikai, kurie dar nėra žaidę su LEGO kaladėlėmis. Tai puiki gimtadienio dovana tik pradedantiems konstruoti. Dailūs žaisliniai augalai papuoš bet kurį stalą. Be to, šis rinkinys yra nedidelis, tad sukonstravus neužims daug vietos.

Pasisveikinkite su „LEGO Friends“ mergaitėmis
Sveiki atvykę į Hartleiko miesto pasaulį – čia mažieji galės leistis į nuotykių kupinas misijas, tyrinėti savo pomėgius ar tiesiog smagiai leisti laiką su penkiomis šauniomis mergaitėmis: Mia, Olivia, Emma, Stephanie ir Andrea bei jų draugais gyvūnėliais.

LEGO 41425 Olivia gėlynas yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Friends tema.

Funkcijos

  • Pažįstate mažųjų gamtos mėgėjų? Padėkite jiems išreikšti savo meilę gamtai su šiuo spalvingu LEGO gėlyno žaislu. Leiskite jiems ieškoti įdomių augalų kartu su Olivia ir rūpintis radiniais jos šiltnamyje.
  • Olivia gėlynas (41425) turi sukonstruojamą lėlytės figūrėlę, ūkininkaujančio roboto figūrėlę, mielą žiurkėno figūrėlę, žaislinį automobilį augalams rinktis ir šiltnamį, kuriame vaikai galės žaisti, kad augina gėles ir vaisius.
  • Tegu vaikai pasineria į kūrybišką žaidimą: jie gali žaisti,kad važinėjasi šauniu automobiliu, renka žaislinius augalus ir naudodamiesi mielu sodininkystės rinkiniu prižiūri bei tyrinėja augalus Olivia šiltnamyje.
  • Šis konstruktorius pradedantiesiems susideda iš 92 detalių, vaikai jį greitai pastatys ir vos per kelias minutes galės kurti įdomias istorijas. Tai puiki gimtadienio, Kalėdų ar kitos progos dovana mažiesiems botanikams nuo 6 metų.
  • Žaislinis automobilis yra daugiau kaip 4 cm aukščio ir 6 cm ilgio, o šiltnamis yra šiek tiek aukštesnis kaip7 cm ir ilgesnis kaip 4 cm. Šį rinkinį galima įsidėti į kuprinę ir pažaisti per pertraukėlę arba nusinešti pas draugus.
  • Šiam linksmam žaislui nereikia baterijų, todėl vaikai galės iš karto imti ir žaisti. Augalų paieškos misijai pradėti tereikia vaikų fantazijos.
  • Supažindinkite vaikus su linksmybių kupinu „LEGO Friends“ pasauliu. Žaisdami su mažais ir greitai sukonstruojamais arba didesniais rinkiniais vaikai galės atkurti scenas iš serialo arba sukurti savo istorijų.
  • LEGO žaisliniaikonstruktoriai vaikams atitinka aukščiausius pramonės standartus ir kokybės reikalavimus, kad užtikrintume, jog visos LEGO kaladėlės ir dalys yra vienodos, suderinamos ir lengvai susijungia bei atsiskiria kiekvieną kartą.
  • „LEGO Group“ mėto, kaitina, traiško, sukinėja ir analizuoja savo konstravimo kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog kiekvienas žaidimo rinkinys atitinka griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

LEGO 41425 Olivia gėlynas išleistas 2020m. Rinkinyje yra 92 dalys. Rinkinyje yra 1 minifigūra ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 6 metų.
LEGO
S_41425-1_N_S_0
5702016619102
673419320085
Skaičius
41425-1
EAN
5702016619102
Svoris
14.1 x 12.2 x 4.6 cm
Pakuotės matmenys (ixpxa)
0.103 KG
Tema
LEGO Friends
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
92
Minifigūrų kiekis
1
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
6+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (1)