LEGO 41668 Emma's modekubus
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 41668 emma mados kubelis


  • Nauja.

9,99 € Su mokesčiais

8,26 € Be mokesčių

check Sandelyje

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas šeštadienis 2 kovo.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas šeštadienis 2 kovo.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO FriendsAlle LEGO

Aprašymas LEGO 41668 emma mados kubelis

Siuvimo priemonių žaislas vaikams, kuriems patinka gyvūnai ir mada

Ieškote LEGO dovanos, kuri nudžiugintų mažuosius mados gerbėjus? LEGO Friends emma mados kubelis (41668) yra nešiojamas žaidimo rinkinys, kuris neleis nuobodžiauti kūrybingiems ir išradingiems vaikams kelionėse. Šio kubelio viduje yra LEGO Friends emos minilėlytė ir vienos iš keturių spalvų žaislinis paukštis vaikams.

Mados pramogos kelyje
Šis nešiojamas žaislas yra pakankamai mažas, kad tilptų į kuprinę, todėl jis padės vaikams žaisti drabužių modeliavimą ilgose kelionėse. Visos dalys prisitvirtina prie pagrindo, todėl šis LEGO Friends rinkinys idealiai tinka kelionėms. Kadangi jis pakankamai mažas įsimesti į mokyklinę kuprinę, vaikai gali išradingai žaisti su draugais per pertrauką.

Žaidimas pagal pomėgius
Supažindinkite vaikus su populiariais LEGO Friends kubeliais, žaislinių gyvūnų rinkiniais, kurie padeda mažiesiems puoselėti meilę gyvūnams, kad ir kur jie būtų! Šių patogių greitam žaidimui pritaikytų žaislų beveik nereikia konstruoti, todėl pramogos prasideda iš karto.

LEGO 41668 emma mados kubelis yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Friends tema.

Funkcijos

  • Padovanokite LEGO išradingų kelioninių žaidimų su emma mados kubelio (41668) rinkiniu. Vaikai gali žaisti, kad kuria naują drabužį, semdamiesi įkvėpimo iš emos augintinio paukščio.
  • Žavios siuvimo reikmenų maišelio formos dėžutėje yra LEGO Friends emos minilėlytė, miela atsitiktinės spalvos paukščio figūrėlė ir gausybė priemonių kūrybai, kad vaikams būtų lengviau įsitraukti į išradingą žaidimą.
  • Vaikai gali pramogauti su tvirtais kūrybiškais žaislais išėmę arba neišėmę jų iš kubelio arba juos susidėti kelionei ir piešti menamus brėžinius bei siūti siuvamąja mašina.
  • Lengvai konstruojami šio gyvūnų žaidimo rinkinio modeliai - tai puikus būdas supažindinti berniukus ir mergaites su LEGO Friends pasauliu. Šis žaislas taps puikiu atlygiu, arba gimtadienio dovana vaikams nuo 6 metų amžiaus.
  • Kubelis yra 7 cm aukščio ir 7 cm pločio, todėl taps smagia stalo puošmena pradedantiesiems dizaineriams dėl jo mielos siuvimo maišelio formos.
  • Supažindinkite vaikus su Hartleiko miesto pasauliu - smagių užduočių ir tikros draugystės vieta, kur vaikai gali puoselėti savo pomėgius su personažais, kurie yra tokie pat kaip jie patys.
  • Šio naujojo žaislo konstravimo komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet - nuo pat 1958 metų.
  • Šio LEGO Friends rinkinio kaladėlės ir komponentai yra išbandomi maksimaliai, siekiant įsitikinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

LEGO 41668 emma mados kubelis išleistas 2021m. Rinkinyje yra 58 dalys. Rinkinyje yra 1 minifigūra ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 6 metų.
LEGO
S_41668-1_N_S_0
Nauja
500 Prekės
5702016915730
673419341103
Skaičius
41668-1
EAN
5702016915730
Svoris
0.103 KG
Pakuotės matmenys (ixpxa)
15.7 x 21 x 5.2 cm
Tema
LEGO Friends
Išleistas m
2021
Dalių kiekis
58
Minifigūrų kiekis
1
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
6+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)