LEGO 41684 Heartlake City Grand Hotel
zoom_out_map
Išparduota

LEGO 41684 Didysis Hartleiko viešbutis


Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO FriendsAlle LEGO

Aprašymas LEGO 41684 Didysis Hartleiko viešbutis

Įspūdingas žaislinis viešbutis, kuris keičiasi su metų laikais

Ieškote žavios dovanos, kuri padarytų įspūdį kūrybingam vaikui? Didžiojo Hartleiko viešbučio (41684) žaislas nustebins ir sužavės vos įžengus pro jo sukamąsias duris. Šis gražus 3 aukštų rinkinys yra kupinas išradingų detalių, kad mažieji galėtų pramogauti ištisas valandas, žaisdami realų pasaulį.

Penkių žvaigždučių ypatybės
Rinkinyje galima atrasti begalę dalykų, pradedant baru su pianinu ir registratūra ir baigiant prabangiais kambariais ir valgomuoju lauke bei tokiomis prašmatniomis paslaugomis kaip spa ir baseinas. Rinkinys taip pat turi aktorės Amelijos mini lėlytę, kad vaikai galėtų žaisti įžymybių pasaulį. LEGO Friends Stefani, Ema ir River skirtos užimti svečių, registratorės arba kambarinės vaidmenis.

Rinkinys bet kuriam metų laikui
Pridedami kiekvieno metų laiko priedai suteikia žaidimui papildomą matmenį. Keičiantis metų laikams, vaikai gali papuošti modelį kūrybos priemonėmis, kad jis niekad nenusibostų. Medžių lapai gali keisti spalvą rudenį, pridedama sniego gniūžčių, varveklių ir senis besmegenis žiemai bei gėlių vasarai.

LEGO 41684 Didysis Hartleiko viešbutis yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Friends tema.

Funkcijos

  • Suteikite vaikams galimybę žaisti įžymybės gyvenimą Didžiajame Hartleiko viešbutyje (41684), ypatybių kupiname 3 aukštų paryžietiško stiliaus žaisliniame pastate su metų laikų priedais nepabostančioms pramogoms.
  • Su 4 LEGO Friends minilėlytėmis, įskaitant aktorės ir registratorės figūrėles, bei 3 gyvūnų figūrėlėmis. Autentiškų detalių kupinas viešbutis turi 5 įspūdingus kambarius bei valgomąjį lauke.
  • Išradingi vaikai galės ištisas valandas smagiai žaisti gyvenimą ir darbą prašmatniame viešbutyje. Jiems patiks išradingai puošti viešbutį skirtingiems metų laikams.
  • Tobula šventinė dovana berniukams ir mergaitėms nuo 8 metų amžiaus, kuriems patinka tikroviški žaislai. Stulbinanti dovana vaikams, kurie jau turi šiek tiek konstravimo patirties ir kuriems patiktų konstravimo iššūkis.
  • Pagrindinis pastatas yra 28 cm aukščio, 28 cm pločio ir 14 cm gylio. Dėl savo dydžio ir puošnumo šis LEGO Friends taps išties akį traukiančia puošmena.
  • Kaip ir visi kiti LEGO Friends rinkiniai, šis 1 308 dalių modelis yra kupinas autentiškų priedų, kurie padės įkvėpti išradingam žaidimui. Pridedamas net kambarinės vežimėlis lagaminams ir kambarių raktai, pritaikyti atskiroms durims!
  • Naudojant metų laikams skirtas kūrybines priemones modelis nenusibos ištisus metus. Žiemą galima puoštis degančiomis žvakėmis ir sniego gniūžtėmis, vasarą – gėlėmis ir ledais, o rudenį galima pasidabinti auksiniais lapais ir moliūgais.
  • Supažindinkite mažuosius su Hartleiko miesto žaislų pasauliu. Čia jie ras šaunių transporto priemonių, tikroviškų pastatų ir kasdienių herojų, tad jis idealiai tiks vaikams, kuriems patinka žaisti realų pasaulį.
  • Naujieji LEGO žaislai atitinka griežčiausius pramonės standartus, kurie užtikrina nuolatinę kokybę ir suderinamumą – nuo pat 1958 metų.
  • LEGO Friends Hartleiko miesto žaislai išbandomi beveik visais įsivaizduojamais būdais, todėl galite neabejoti, kad kiekvienas konstravimo rinkinys atitiktų griežčiausius saugos standartus.

LEGO 41684 Didysis Hartleiko viešbutis išleistas 2021m. Rinkinyje yra 1308 dalys. Rinkinyje yra 4 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 8 metų.
LEGO
S_41684-1_N_S_0
5702016916669
673419342070
Skaičius
41684-1
EAN
5702016916669
Svoris
1.899 KG
Tema
LEGO Friends
Pakuotės matmenys (ixpxa)
58.2 x 37.8 x 8.7 cm
Išleistas m
2021
Dalių kiekis
1308
Minifigūrų kiekis
4
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
8+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)