LEGO 41703 Vriendschapsboomhut
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 41703 Draugystės namelis medyje


 • Nauja.

99,99 € Su mokesčiais

82,64 € Be mokesčių

check Sandelyje pas mūsų tiekėją. Dviem darbo dienomis ilgesnis pristatymo laikas.

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas šeštadienis 8 birželio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas šeštadienis 8 birželio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO FriendsAlle LEGO

Aprašymas LEGO 41703 Draugystės namelis medyje

Draugystės namelis medyje rūpestingiems vaikams

Padėkite vaikams išsiaiškinti, ką jie gali pasiekti kartu žaisdami su draugystės nameliu medyje (41703). Aštuonerių metų arba vyresni vaikai gali prisijungti prie rūpestingų LEGO Friends personažų ir padėti gaminti produktus pardavimui, siekiant surinkti pinigų labdarai. Žaisdami jie atras džiaugsmą padėti kitiems.

10 draugystės žaislų metų
Šis rinkinys turi daug įmantrių detalių kūrybiškam žaidimui be ribų. Vaikai renka medų iš avilio, gamina inkilus su dailidės spaustuvais, suka vėjo turbiną, kad pakeltų liftą arba žaidžia ant milžiniškos čiuožynės ir sūpynių. Taip pat yra paslėptų detalių, kurias reikia atrasti. Minint LEGO Friends dešimties metų jubiliejų, šiame rinkinyje yra QR kodas, atskleidžiantis jame paslėptus senovinius Hartleiko miesto lobius.

Konstravimo priedas
Su skaitmeniniu vadovu konstruoti dar smagiau. Su LEGO konstravimo instrukcijų programėlėje esančiu vadovu berniukai ir mergaitės gali vizualizuoti savo gamtos žaislą. Perkelkite vaikus į Hartleiko miestą, kuriame jie supras, kaip smagu leisti laiką su draugais.

LEGO 41703 Draugystės namelis medyje yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Friends tema.

Funkcijos

 • Didelė pramoga mažiesiems kūrėjams. Draugystės namelio medyje (41703) gamtos žaislas leidžia vaikams išreikšti savo kūrybines aistras prisijungus prie LEGO Friends komandos ir gaminant produktus, už kuriuos renkami pinigai labdarai.
 • Gausu įdomybių. Komplekte yra 5 LEGO Friends personažai, įskaitant Mia ir upės mini lėlytės su keičiamomis išraiškomis, zuikio personažas, taip pat krovininis dviratis, bičių avilys ir dailidės spaustuvai.
 • Nesibaigiantys žaidimo būdai. Vaikai gali išreikšti savo kūrybines aistras konstruodami inkilus ar mėgaudamiesi poilsiu mediniame name, kuriame yra darbo kambarys, virtuvė, miegamasis ir svetainė.
 • Dinaminės detalės. Vaikai gali pakelti liftą sukdami turbiną, pasukti turėklus, kad draugai galėtų užlipti į viršų, pasiųsti veikėjus žemyn čiuožyne arba sūpuoti bičiulius ant sūpynių.
 • Kūrybiška dovana nagingiems aštuonmečiams ir vyresnio amžiaus vaikams. Ši 1 114 dalių gimtadienio dovana vaikams, kur žaidimą su konstruktoriumi puikiai papildo beribė vaizduotė, yra smagus pasirinkimas mažiesiems kūrėjams.
 • Spalvingas eksponatas. Daugiau nei 30 cm aukščio, 30 cm pločio ir 13 cm) gylio, ši nemaža LEGO Friends dovana pagyvins bet kurio vaiko miegamąjį
 • Interaktyvus skaitmeninis konstravimas. Su LEGO konstravimo instrukcijų programėle statytojai gali priartinti, pasukti ir vizualizuoti savo modelio skaitmeninę versiją.
 • Rūpestinga bendruomenė. Leiskite vaikams tyrinėti Hartleiko miesto gimtadienio dovaną, kurioje jie kasdien patirsnuotykius su juos suprantančiais draugais.
 • Aukščiausia kokybė, jokių kompromisų. Populiarūs LEGO žaislai atitinka griežtus pramonės kokybės standartus ir užtikrina saugius sujungimus bei patvarius modelius.
 • Užtikrinta sauga. LEGO komponentai yra nuodugniai išbandomi siekiant įsitikinti, jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

LEGO 41703 Draugystės namelis medyje išleistas 2021m. Rinkinyje yra 1114 dalys. Rinkinyje yra 4 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 8 metų.
LEGO
S_41703-1_N_S_0
Nauja
300 Prekės
5702017152745
673419356275
Skaičius
41703-1
EAN
5702017152745
Svoris
1.683 KG
Tema
LEGO Friends
Pakuotės matmenys (ixpxa)
48 x 37.8 x 7.05 cm
Išleistas m
2021
Dalių kiekis
1114
Minifigūrų kiekis
4
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
8+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired backorder
chat Komentarai (2)