LEGO 41711 Emma’s kunstschool
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota

LEGO 41711 emos menų mokykla


Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO FriendsAlle LEGO

Aprašymas LEGO 41711 emos menų mokykla

Vaikai kartu su ema pasineria į kūrybą menų mokykloje

Įkvėpkite vaikus kurti su emos menų mokyklos (41711) rinkiniu. Tai puiki dovana vaikams nuo 8 metų amžiaus. Gražiame pastate yra trys aukštai, pilni kūrybingų meno žaislų. Čia berniukai ir mergaitės gali žaisti su „LEGO Friends“ ema, kol ji mokosi keramikos, mados ir 3D spausdinimo meno.

Išradingi žaislai kūrybingiems vaikams
Šiame vaidmenų žaidimui skirtame mokyklos rinkinyje yra daugybė mielų detalių: žiedžiamasis ratas, kuris pradeda suktis sukant rankeną, fotoaparatas su dviem objektyvais ir ant stovo besisukantis lankstus manekenas. Gražus prancūziško stiliaus pastatas su dideliais langais ir kūrybingu ženklu, kurį sudaro teptukas ir rašiklis, yra pats kaip meno kūrinys! Vaikai gali savo nuožiūra jį dar labiau pagražinti pridedamomis LEGO DOTS plytelėmis.

Įtraukiantis modelis
Šis LEGO meno rinkinys turi skaitmenines instrukcijas, kurios pateikiamos programėlėje „LEGO Building Instructions“. Konstruodami vaikai gali apžiūrėti savo modelį 3D formatu, jį pasukioti ir priartinti. Štai taip konstruojama skaitmeniniame amžiuje!

LEGO 41711 emos menų mokykla yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Friends tema.

Funkcijos

  • Meniška dovana kūrybingiems vaikams. Padėkite vaikams išreikšti savo kūrybiškumą su „LEGO Friends“ emos menų mokyklos (41711) rinkiniu, dideliu konstruojamu žaislu su keturiomis meno studijomis.
  • Kas dėžutėje? Iš 844 dalių galima sukonstruoti trijų aukštų pastatą su meno klasėmis ir studijomis. Taip pat yra spalvingų meno žaislų ir trys „LEGO Friends“ personažai.
  • Meno studijos rinkinys skatina kūrybinį žaidimą. Amatus mėgstantys vaikai įsivaizduoja, kaip įvairiose klasėse kuria įvairius meno kūrinius, o po to juos fotografuoja studijoje.
  • Kūrybinių priedų gausa. Autentiški priedai, tarp kurių yra lankstus manekenas, fotoaparatas, medvilnės ritės, drobė tapybai, teptukai ir purškiamų dažų skardinės, kad būtų galima ištisas valandas mėgautis kūrybiniu žaidimu.
  • Dovanos idėja kūrybingiems vaikams. Ieškote išties ypatingo naujo žaislo ar dovanos? Padovanokite šį kūrybinį žaidimo rinkinį gimtadienio ar šventės proga mergaitėms ir berniukams nuo 8 metų amžiaus.
  • Pasididžiavimo vertas eksponatas. Šis 25 cm aukščio, 23 cm pločio ir 8 cm gylio žaislinės mokyklos rinkinys iš 844 dalių taps maloniu iššūkiu energija trykštantiems mažiesiems konstruotojams.
  • Interaktyvus skaitmeninis konstravimo vadovas. Konstruodami su programėle „LEGO Building Instructions“, skirta išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, vaikai gali priartinti, pasukioti ir iš visų pusių apžiūrėti savo modelius.
  • Žaislai, kurie skatina vaizduotę. „LEGO Friends“ žaislai skirti padėti vaikams tyrinėti savo pomėgius ir suvokimą apie juos supantį pasaulį su jiems artimais personažais.
  • Dėmesys kokybei. Visi LEGO komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą - nuo pat 1958 metų.
  • Svarbiausia sauga. LEGO kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

LEGO 41711 emos menų mokykla išleistas 2022m. Rinkinyje yra 844 dalys. Rinkinyje yra 3 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 8 metų.
LEGO
S_41711-1_N_S_0
5702017155128
673419357210
Skaičius
41711-1
EAN
5702017155128
Svoris
1.108 KG
Pakuotės matmenys (ixpxa)
48.0 x 28.2 x 6.1 cm
Tema
LEGO Friends
Išleistas m
2022
Dalių kiekis
844
Minifigūrų kiekis
3
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
8+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)