LEGO 41912 Tortelduifjes armband
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 41912 Paukštužėlių apyrankė


 • Nauja.

5,99 € Su mokesčiais

4,95 € Be mokesčių

check Sandelyje

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas šeštadienis 22 birželio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas šeštadienis 22 birželio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO DotsAlle LEGO

Aprašymas LEGO 41912 Paukštužėlių apyrankė

Padovanokite savo jaunajam dizaineriui kūrybingų papuošalų!

Vaikai, mėgstantys nešiojamą meną ir amatus, pamils šį šaunų LEGO DOTS (41912) paukštužėlių apyrankės rinkinį! Šie greito, paprasto ir intuityvaus dizaino „pasidaryk pats“ rinkiniai suteiks vaikams galimybę sukurti savo papuošalų ir keičiant pritaikyti juos prie aprangos, nuotaikos ar bet ko kito. Smagus papuošalų rinkinys, su kuriuo galite kurti vėl ir vėl Šis šaunus apyrankės rinkinys turi reguliuojamą mėlynai žalsvą juostelę, tinkančią didesniems ar mažesniems riešus, ir 32 spalvotas plyteles, įskaitant specialias plyteles, papuoštas paukščiais, plunksnomis bei širdelėmis. Vaikai gali susikurti savo kūrybingą žaislinę apyrankę, lavinti vaizduotę ir naudoti saviraiškos žaidimo įgūdžius, kad tai būtų įdomu ir nepakartojama. Kūrybiškas žaidimas vaikams, mėgstantiems meną ir amatus Šio rinkinio džiaugsmas - tai galimybė vaikams tapti išradingais ir papuošti apyrankę, kaip panorėjus, kad atitiktų nuotaiką, keistis ir derinti su draugais bei parodyti įdomų jų dizainą, nes viskas dera su šiomis apyrankėmis. Tai puikios dovanos per Kalėdas, gimtadienius ar bet kuriuo

LEGO 41912 Paukštužėlių apyrankė yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Dots tema.

Funkcijos

 • Paskatinkite savo vaiko meilę „pasidaryk pats“ kūrybiškumui su šiuo žavingu Paukštužėlių apyrankės (41912) rinkiniu, kuriame yra reguliuojama juostelė ir 32 spalvingos plytelės. Žaidimas prasideda dekoravimu, vos ištraukus iš krepšelio!
 • Kūrybingi papuošalai prieš akis! Vaikai gali lavinti savo dizaino ir saviraiškos įgūdžius puošdami linksmą apyrankę, vadovaudamiesi modelio pasiūlymais ant pakuotės ar sugalvodami savo, naują, išvaizdą.
 • Spalvingas plyteles pritaikysite išradingoms linksmybėms su šiuo ar kitais rinkiniais. Vaikai taip pat gali naudoti plyteles iš LEGO DOTS 41908 Papildomų DOTS - 1 serijos pakuotės ir taip pridėti apyrankėms šaunių paveikslėlių.
 • Bet kuris „pasidaryk pats“ ar menų ir amatų mėgėjas pamils šį nuostabų rinkinį. Lanksti apyrankė ir spalvingos dekoruotos plytelės sužavės bet kurį vaiką kaip puiki Kalėdų, gimtadienio ar bet kokios kitos progos dovana berniukams ir mergaitėms nuo 6 metų amžiaus.
 • Maža ir visiškai nešiojama. Apyrankės ilgis yra daugiau nei 20 cm, todėl šis įdomus „pasidaryk pats“ kūrybinis rinkinys puikiai tinka jauniesiems dizaineriams praktikuoti savo kūrybą ir segėti mėgstamiausią versiją.
 • Varoma begaline vaiko fantazija linksmybėms ir kūrybiškumui! Žaislai be baterijų padeda sustiprinti savarankiškus vaikų žaidimo įgūdžius, be to, suteikia džiaugsmo, kai jie patys sukuria ką nors naujo.
 • Atidarykite krepšelį ir linksmybės prasidės dekoruojant apyrankę. Nesudėtingos instrukcijos padeda lengvai kurti, o tai suteikia pasididžiavimo savo pačių sukurtais unikaliais papuošalais ir daug kūrybinių linksmybių.
 • Padovanokite vaikams šaunių rankdarbių kūrybai su LEGO DOTS rinkiniais. Šis sumanus papuošalų rinkinys siūlo neribotą įkvėpimą, kuris padeda ugdyti vaikų kūrybiškumą ir pasitikėjimą savimi.
 • LEGO DOTS plytelės ir apyrankės atitinka aukščiausius pramonės standartus ir mūsų pačių kokybės kriterijus. Jie sukurti taip, kad būtų nuoseklūs, suderinami ir kaskart saugiai sujungiami bei atskiriami.
 • Mes mėtome, maigome, sukinėjame, kaitiname, kandžiojame, lankstome, draskome ir tampome LEGO plyteles ir apyrankes, kad įsitikintume, jog kiekvienas konstravimo žaislas vaikams atitinka griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

LEGO 41912 Paukštužėlių apyrankė išleistas 2020m. Rinkinyje yra 33 dalys. Rinkinyje yra jokių minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 6 metų.
LEGO
S_41912-1_N_S_0
Nauja
128 Prekės
5702016668582
673419321846
Skaičius
41912-1
EAN
5702016668582
Svoris
9.3 x 24.5 x 0.7 cm
Pakuotės matmenys (ixpxa)
0.018 KG
Tema
LEGO Dots
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
33
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
6+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)