LEGO 42117 Lenktyninis lėktuvas
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota

LEGO 42117 Lenktyninis lėktuvas


Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO TechnicAlle LEGO

Aprašymas LEGO 42117 Lenktyninis lėktuvas

Įkvėpkite mažųjų vaizduotę su šiuo žaisliniu kaskadininkų lėktuvu

Perkelkite įspūdingą kaskadininkų lėktuvų pasaulį į tikrovę su šiuo LEGO Technic Lenktyniniu lėktuvu (42117). Šią dovaną berniukams ir mergaitėms nuo 7 metų amžiaus sudaro tokios detalės, kaip propeleris, kuris sukasi, kai lėktuvas stumiamas pirmyn, bei atsidarantys variklio gaubtai. Ši dovana bet kokiai progai išsiskiria akį traukiančiu žydros ir oranžinės spalvų deriniu su rėmėjo lipdukais, visai kaip tikras lenktynių lėktuvas!

Modelis 2 viename
Šį žaislinį lėktuvą galima perkonstruotiį reaktyvinį lėktuvą, kad vaikai galėtų mėgautis papildomomis konstravimo pramogomis. Paprasta pradėti konstruoti, nes šis rinkinys turi Instructions PLUS. Šis interaktyvus vadovas, pasiekiamas nemokamoje LEGO konstravimo instrukcijų programėlėje, pasižymi priartinimo ir pasukimo įrankiais bei vaiduoklio režimu, padedančiu vaikams konstruoti savarankiškai.

Ištisos valandos kūrybiško žaidimo
LEGO Technic visata siūlo pažangių konstravimo žaislų jauniesiems LEGO gerbėjams, pasiruošusiems naujam iššūkiui. Šie rinkiniai, kuriuos sudaro realistiškai atrodančios ir veikiančios transporto priemonės, yra puiki pažintis su inžinerija ir mechanika.

LEGO 42117 Lenktyninis lėktuvas yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Technic tema.

Funkcijos

  • Padovanokite būsimiems pilotams šį LEGO Technic Lenktyninio lėktuvo (42117) žaislą. Su ryškiomis spalvomis, rėmėjų lipdukais ir besisukančiu propeleriu jis atrodo visai kaip tikras.
  • Vaikai, kuriems patinka skraidantys žaislai, atras daugybę detalių. Atidarykite variklio gaubtus, išbandykite važiuoklę ir besisukantį propelerį žaidimui vaidmenimis su lėktuvais.
  • Vaikams patiks konstruoti šį tvirtą aerobatikos lėktuvo žaislą, o tada jį perkonstruoti į reaktyvinį lėktuvą papildomoms pramogoms.
  • Tai puiki šventinė ar gimtadienio dovana arba staigmena bet kokia proga vaikams nuo 7 metų amžiaus, kuriems patinka mėgsta kaskadinių lėktuvų žaislai.
  • Lenktyninio lėktuvo modelis yra 9 cm aukščio (įskaitant propelerį), 18 cm ilgio ir 23 cm pločio.
  • Instructions PLUS yra interaktyvus vadovas, padedantis konstruoti dar smagiau. Jis pasiekiamas nemokamoje LEGO konstravimo instrukcijų programėlėje ir turi didinimo ir pasukimo įrankius, kurie padės vaikams konstruoti savarankiškai.
  • LEGO Technic visata siūlo pažangių konstravimo žaislų jauniesiems LEGO gerbėjams, pasiruošusiems naujam konstravimo iššūkiui.
  • LEGO Technic komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir tvirtą sujungimą visuomet - nuo pat 1958 metų.
  • LEGO Technic komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

LEGO 42117 Lenktyninis lėktuvas išleistas 2021m. Rinkinyje yra 154 dalys. Rinkinyje yra jokių minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 7 metų.
LEGO
S_42117-1_N_S_0
5702016890914
673419336390
Skaičius
42117-1
EAN
5702016890914
Svoris
15.7 x 14.1 x 6.1 cm
Tema
LEGO Technic
Pakuotės matmenys (ixpxa)
0.155 KG
Išleistas m
2021
Dalių kiekis
154
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
7+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)