LEGO 43101 Bandmates
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 43101 Bandmates


  • Nauja.

4,99 € Su mokesčiais

4,12 € Be mokesčių

check Sandelyje

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas ketvirtadienis 6 birželio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas ketvirtadienis 6 birželio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO VidiyoAlle LEGO

Aprašymas LEGO 43101 Bandmates

Tegul prie ekrano praleistas laikas būna skirtas kūrybai

Įkvėpkite vaikus režisuoti, statyti ir vaidinti muzikiniuose klipuose su LEGO VIDIYO Bandmates (43101) ir programa. Su 12 kolekcinių personažų, įkvėptų skirtingų muzikos žanrų, šią žaislinių minifigūrėlių grupę sudaro šokėjai, reperiai, gitaristai, būgnininkai, dainininkai ir ne tik. Žaidimas prasideda, kai vaikai įkvepia savo personažui gyvybės vaizdo įraše, naudodami programėlę.

Įspūdingi efektai su BeatBits
Kiekvienas Bandmate turi individualią asmenybę ir išsiskiria 3 BeatBits efektais. Nuskaitykite BeatBits programoje, kad atrakintumėte efektus, garsus ir kt. vaikams kuriant muzikinį klipą. Su nuolat naujinamu dainų sąrašu vaikai žaisdami gali pasinerti vis į naują muzikinę patirtį.

Saugiai dalykitės muzikiniais klipais internete
LEGO VIDIYO programą sudaro įvairios funkcijos, kurios padės vaikams saugiai žaisti internete. Avatarai ir programos generuojami naudotojų vardai saugo naudotojų anonimiškumą. Visi įkelti vaizdo įrašai ir komentarai yra tikrinami, o tėvų ataskaitų sritis suteikia suaugusiesiems galimybę kontroliuoti vaikų bendrinamą ir naudojamą turinį.

LEGO 43101 Bandmates yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Vidiyo tema.

Funkcijos

  • Supažindinkite vaikus su muzikiniu socialiniu žaidimu režisuojant, statant ir vaidinant savo muzikiniuose klipuose su LEGO VIDIYO Bandmates (43101) žaislais ir VIDIYO programa. Atsisiųskite nemokamą LEGO VIDIYO programą, kad nuskaitytumėte minifigūrėlę ir specialiųjų efektų BeatBits. Vaikams patiks išvysti, kaip jų personažas atgyja jų režisuojamame, statomame ir vaidinamame muzikiniame klipe. Kiekvienas Bandmate turi 3 BeatBits, kuriuos nuskaičius programa, galima atrakinti garso efektus, keisti kostiumus ir kt. Vaikams patiks rinkti 92 kolekcinius BeatBits. LEGO VIDIYO Bandmates minifigūrėlių žaislai atveria tinkinimo ir kūrybiško žaidimo pasaulį programoje, todėl jie taps idealia šventine dovana berniukams ir mergaitėms nuo 7 metų amžiaus, kuriems patinka muzika ir pasirodymai. LEGO VIDIYO programa pasižymi įvairiomis saugos funkcijomis internetinei saugai užtikrinti, naudojant ataskaitų sritį tėvams, anoniminius naudotojų vardus ir tikrinamus komentarus. Kiekvienoje dėžutėje yra 1 serijos Bandmate minifigūrėlė, 2 atsitiktiniai BeatBits, 1 specialus BeatBit, 1 priedas, konstruojama scena, kurioje telpa 3 BeatBits, instrukcijos ir kolekcijos lapelis. LEGO VIDIYO programa suderinama ne su visais „iOS“ ir „Android“ įrenginiais. Suderinamumą patikrinkite www.LEGO.com/devicecheck. Prieš prisijungdami prie interneto, vaikai turi paprašyti tėvų leidimo. LEGO VIDIYO rinkiniai suteikia naują socialinio žaidimo patirtį, kuri padeda berniukams ir mergaitėms tapti režisieriais, prodiuseriais ir žvaigždėmis, kuriant ir dalijantis savo muzikiniais klipais. LEGO komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą visuomet - nuo pat 1958 metų. LEGO komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

LEGO 43101 Bandmates išleistas 2021m. Rinkinyje yra 11 dalys. Rinkinyje yra 1 minifigūra ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 7 metų.
LEGO
S_43101-1_N_S_0
Nauja
509 Prekės
5702016916874
673419338585
Skaičius
43101-1
EAN
5702016916874
Svoris
0.025 KG
Tema
LEGO Vidiyo
Pakuotės matmenys (ixpxa)
9.2 x 11.5 x 2 cm
Išleistas m
2021
Dalių kiekis
11
Minifigūrų kiekis
1
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
7+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)