LEGO 43178 Het kasteelfeest van Assepoester
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 43178 Pelenės pilies šventė


 • Nauja.

44,99 € Su mokesčiais

37,18 € Be mokesčių

check Sandelyje

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas ketvirtadienis 6 birželio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas ketvirtadienis 6 birželio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO DisneyAlle LEGO

Aprašymas LEGO 43178 Pelenės pilies šventė

Šis mielas žaidimo rinkinys atveria kūrybinio žaidimo vaidmenimis galimybę su „Disney“ princesės Pelenės pilimi

Vaikai gali lavinti žaidimo vaidmenimis ir kūrybos įgūdžius su „Disney“ princese ir jos augintiniais šiame LEGO ǀ „Disney“ Pelenės pilies šventės (43178) rinkinyje, kurį sudaro pilies fasadas su bokštais ir konstruojamas paviljonas su balionu, krėslas ir stovas pyragui. Sveiki atvykę į 4+ klubą! Šis smagus žaislas vaikams padeda ikimokyklinio amžiaus vaikams ir mažiesiems mokytis konstruoti LEGO kaladėlėmis. Šį rinkinys turi pagrindo plokštelę, kad konstruoti būtų paprasčiau, o nuoseklios instrukcijos padės net pradedantiesiems sukonstruoti modelius savarankiškai ir įgyti pasitikėjimo savimi. Kad būtų smagiau, atsisiųskite nemokamą „LEGO Life“ „Instructions PLUS“ interaktyvią konstravimo programėlę su priartinimo ir pasukimo funkcijomis. Žavūs personažai ir priedai užtikrina pasakišką žaidimą Šį žaidimo rinkinį sudaro „Disney“ princesės Pelenės lėlytės figūrėlė bei Liuciferio, Bruno ir pelės LEGO gyvūnų figūrėlės, skirtos „Disney“, kad vaikai galėtų greitai pradėti žaisti. Žavios žaidimo užuomazgos, įskaitant puotos kepures gyvūnams, padeda įkvėpti vaikų vaizduotę savo nuotykių ir pramogų

LEGO 43178 Pelenės pilies šventė yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO Disney tema.

Funkcijos

 • Įkvėpkite kūrybiškam žaidimui vaidmenimis filmo motyvais su šiuo LEGO ǀ „Disney“ (43178) rinkiniu, kuriame yra „Disney“ pelenė. LEGO rinkiniai vaikams nuo 4 metų amžiaus yra smagus būdas mažiesiems išmokti konstruoti ir įgyti pasitikėjimo konstruojant pagal paprastas instrukcijas.
 • Su šiuo mielu rinkiniu vaikų laukia gausybė puotos pramogų ir atradimų. Pilis turi pagrindo plokštelių, kurios padeda konstruoti lengviau, tad vaikai gali greitai pradėti žaisti su „Disney“ Pelene ir jos augintiniais Liuciferiu ir Bruno.
 • Su šiais numylėtais personažais galima žaisti atskirai arba derinant su kitais modeliais, kad susigalvotumėte naujų istorijų. Vaikai gali švęsti su „Disney“ princese Pelene jos pilyje arba papildyti šiuo rinkiniu kitus rinkinius ir atrasti daugiau žaidimo galimybių.
 • Šis nuostabus rinkinys patiks visiems „Disney“ Pelenės gerbėjams. Spalvinga pilis su skirtingais kambariais taps puikia Kalėdų, gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovana ikimokyklinio amžiaus vaikams ir mažiesiems nuo 4 metų amžiaus.
 • Papuošta ir parengta puotai. Kadangi pilis yra 16 cm aukščio, 17 cm pločio ir 8 cm gylio, šis nuostabus žaidimo rinkinys yra pakankamai didelis rimtiems nuotykiams ir padeda mažiesiems atrasto konstravimo džiaugsmą.
 • Maitinamas vaikų vaizduote, todėl galima pramogauti be galo! Šis paprastas konstruoti žaislas be baterijų padeda lavinti savarankiško vaikų žaidimo ir problemų sprendimo įgūdžius, be to, teikia džiaugsmo konstruojant savarankiškai.
 • „Instructions PLUS“ yra interaktyvus vadovas, padedantis konstruoti šį modelį dar smagiau. Jis pasiekiamas nemokamoje programėlėje „LEGO Life“ ir turi didinimo ir pasukimo įrankius, kurie padės net ikimokyklinio amžiaus vaikams konstruoti šį LEGO žaidimo rinkinį savarankiškai.
 • LEGO konstruojami žaislai vaikams nuo 4 metų amžiaus turi pagrindo plokštelę, kuri padeda konstruoti paprasčiau ir suteikia pasitikėjimo savo jėgomis, be to, tai geriausia dovana, supažindinanti vaikus su įvairiomis LEGO temomis, mėgstamais filmais, TV personažais ir tikraisiais didvyriais.
 • Nuo 1958 metų LEGO kaladėlės atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir lengvą sujungimą bei atskyrimą kiekvieną kartą - ir taip yra iki šių dienų.
 • „LEGO Group“ mėto, kaitina, traiško, sukinėja ir analizuoja LEGO kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog kiekvienas konstravimo žaislas vaikams atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

LEGO 43178 Pelenės pilies šventė išleistas 2020m. Rinkinyje yra 168 dalys. Rinkinyje yra 1 minifigūra ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 4 metų.
LEGO
S_43178-1_N_S_0
Nauja
56 Prekės
5702016618648
673419319713
Skaičius
43178-1
EAN
5702016618648
Svoris
26.2 x 19.1 x 7.2 cm
Tema
LEGO Disney Princess
Pakuotės matmenys (ixpxa)
0.45 KG
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
168
Minifigūrų kiekis
1
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
4+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)