LEGO 60244 Helikoptertransport
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota

LEGO 60244 Policijos transporto sraigtasparnis


Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO CityAlle LEGO

Aprašymas LEGO 60244 Policijos transporto sraigtasparnis

Skraidančio policijos sraigtasparnio veiksmo žaislas LEGO didvyriams!

Šį fantastišką „LEGO City“ Policijos transporto sraigtasparnio (60244) konstravimo rinkinį vaikams, kuriems patinka veiksmo žaislai, sudaro iš tikrųjų skrendantis sraigtasparnis su paleidimo virvele. Mažieji nusikaltėlių gaudytojai smagiai pasilinksmins padėdami policininkui Rooky Partnur grąžinti įžymųjį nusikaltėlį Frankie Lupelli atgal už grotų. Šį intriguojantį rinkinį taip pat sudaro policijos sraigtasparnio transporteris ir motociklas, mobilioji policijos kamera ir nusikaltėlių keturratis. Šaunus policijos žaidimo rinkinys vaikams. Šis smagus policijos žaislas turi paprastas konstravimo instrukcijas ir „Instructions PLUS“ – interaktyvų konstravimo vadovą su priartinimo ir pasukimo įrankiais, kurie padės jauniesiems LEGO konstruktoriams tapti konstravimo meistrais. „Instructions Plus“ įtrauktos į nemokamą programėlę „LEGO Life“ išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Įtraukiantis „LEGO City“ policijos pasaulis. „LEGO City“ policijos rinkiniai pasižymi malonia konstravimo ir žaidimo patirtimi. Tikroviškos transporto priemonės, detalūs pastatai ir linksmi personažai skatina išradingą, nevaržomą žaidimą vaidmenimis įvairaus amžiau

LEGO 60244 Policijos transporto sraigtasparnis yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO City tema.

Funkcijos

  • Atverkite „LEGO City“ nuotykius jauniesiems veiksmo gerbėjams su šiuo kelių transporto priemonių policijos rinkiniu, kurį sudaro sraigtasparnis su paleidimo virvele, transporteris ir ne tik. Pramogos prasideda vos atidarius dėžutę.
  • Šį policijos žaislą sudaro transporteris, sraigtasparnis su paleidimo virvele, motociklas ir keturratis. Pridekite LEGO TV personažus Rooky Partnur ir Frankie Lupelli, policininko ir nusikaltėlio minifigūrėles veiksmo kupinam žaidimui.
  • Vaikai gali paleisti į orą 2020 metų sausį pasirodysiantį policijos sraigtasparnį su paleidimo virvele. Transporteris turi detalią vairuotojo kabiną, mobiliąją kalėjimo kamerą, kompiuterį ir kelio atitvarų – tikras malonumas „LEGO City“ policijos gerbėjams.
  • Šis veiksmo kupinas „LEGO City“ Policijos transporto sraigtasparnio (60244) konstravimo rinkinys taps puikia dovanas vaikams nuo 5 metų amžiaus. Jis taip pat puikiai tiks vaikams, mėgstantiems žaislinius sunkvežimius, sraigtasparnius, motociklus ir veiksmo žaislus.
  • Sukonstruotas sraigtasparnio transporteris su priekaba yra 9 cm aukščio, 39 cm ilgio ir 6 cm pločio, o sraigtasparnis su paleidimo virvele yra 6 cm aukščio, 19 cm ilgio ir 12 cm pločio.
  • Nereikia baterijų – šis žaidimo rinkinys varomas mažų vaikų lakia vaizduote, todėl žaisti galima pradėti iš karto!
  • Šio konstravimo rinkinio instrukcijas rasite dėžėje. Arba prisijunkite prie interneto ir atsisiųskite „Instructions PLUS“, pasiekiamas nemokamoje programėlėje „LEGO Life“. Priartinkite, pasukite ir vizualizuokite modelį, kad suprastumėte konstravimo procesą.
  • „LEGO City“ policijos rinkiniai padeda vaikams lavinti fizinius įgūdžius ir įgyti pasitikėjimo savimi su ypatybių gausiais pastatais, tikroviškomis transporto priemonėmis ir smagiais personažais, kurie įkvepia nevaržomam kūrybiškam žaidimui.
  • LEGO kaladėlės atitinka griežčiausius pramonės standartus, kad „LEGO City“ konstravimo žaislai būtų vienodos kokybės, suderinamumo ir juos būtų lengva sujungti bei atskirtikiekvieną kartą.
  • „LEGO Group“ kruopščiai tikrina „LEGO City“ žaidimo rinkinius, kad kiekvienas iš šių unikalių žaislų atitiktų aukščiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

LEGO 60244 Policijos transporto sraigtasparnis išleistas 2020m. Rinkinyje yra 317 dalys. Rinkinyje yra 4 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 5 metų.
LEGO
S_60244-1_N_S_0
5702016617788
673419318723
Skaičius
60244-1
EAN
5702016617788
Svoris
38.2 x 26.2 x 7.05 cm
Pakuotės matmenys (ixpxa)
0.695 KG
Tema
LEGO City
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
317
Minifigūrų kiekis
4
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
5+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)