LEGO 60247 Bosbrand
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota

LEGO 60247 Miško gaisras


Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO CityAlle LEGO

Aprašymas LEGO 60247 Miško gaisras

Pelėdos gelbėjimo užduoties ugniagesių žaislas vaikams!

Mažieji gali tapti ugniagesiais didvyriais su šiuo šauniu „LEGO City“ Miško gaisro (60247) žaidimo rinkiniu. Rinkinį sudaro šaunus ugniagesių bagis su kabina minifigūrėlei ir vandens patrankos ugnies gesintuvu bei medžiu su liepsnomis ir mieguista pelėda ant šakų. O su „LEGO City“ TV didvyriu Clemmons veiksmo vietoje, šis rinkinys gali išties įžiebti vaikų vaizduotę! Smagus ugniagesių žaidimo rinkinys vaikams Šis puikus žaidimo rinkinys taps puikia Kalėdų, gimtadienio arba bet kurios kitosdienos dovana vaikams, kurie mėgsta veiksmo žaislus. Paprastos konstravimo instrukcijos padės net pradedantiesiems LEGO konstruktoriams patirti savarankiško konstravimo ir žaidimo malonumą. Šaunūs ugniagesių žaislai vaikams Su „LEGO City“ ugniagesių rinkiniais vaikai gali patirti nevaržomus nuotykius ir veiksmo kupinus scenarijus, kurie atspindi tikroviškas situacijas. Didelis pasirinkimas ypatybių gausių pastatų, tikroviškų transporto priemonių ir smagių personažų perkelia vaikus į pasaulį, kuriame klesti kūrybiškumas ir

LEGO 60247 Miško gaisras yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO City tema.

Funkcijos

  • Šis miško gaisro žaislas yra puikus įvadas į intriguojantį „LEGO City“ pasaulį. Jis puikiai tinka vaikams nuo 5 iki 8 metų amžiaus ir pritaikytas įkvėpti nevaržomą, išradingą žaidimą vaidmenimis pagal tikroviškus scenarijus.
  • Kas yra dėžutėje? Šį (60247) žaidimo rinkinį sudaro šaunus bagis su vandens patranka ir vieta vairuotojui ugniagesiui, žaislinis medis ir mieguistos pelėdos figūrėlė. Suteikia daugybę galimybių išradingam žaidimui.
  • Su šiuo linksmu konstravimo žaislu, kurį sudaro šaunus ugniagesių bagis su vandens patranka, medis su liepsnomis ir miela pelėdos figūrėlė, vaikai gali tapti tikrais didvyriais. Šis rinkinys yra suderinamas su kitais LEGO žaislų žaidimo rinkiniais.
  • Ieškote šaunių žaislų vaikams nuo 5 iki 8 metų amžiaus? Šis gaisrininkų žaidimo rinkinys yra puiki dovanėlė „LEGO City“ gerbėjams ir vaikams, kurie mėgsta veiksmo kupiną žaidimą vaidmenimis. Pakanka minimalių konstravimo įgūdžių.
  • Sukonstruotas ugniagesių bagis yra 4 cm aukščio, 12 cm ilgio ir5 cm pločio, o medis yra 3 cm aukščio, 6 cm pločio ir 5 cm gylio.
  • Nereikia baterijų! Šis LEGO žaislas maitinamas vien vaikų vaizduote, todėl ugniagesių žaidimas gali prasidėti iškart!
  • Dėl to šiuo „LEGO City“ konstravimo žaislu labai lengva pradėti žaisti. Dėžutėje rasite paprastas konstravimo instrukcijas – tiesiog praplėškite kaladėlių maišelius ir pramogos prasidės!
  • „LEGO City“ ugniagesių rinkiniai išsiskiria spalvingais pastatais, šauniomis transporto priemonėmis ir smagiais personažais, kurie sužadina išradingam žaidimui vaidmenimis vaikams kuriant nevaržomus nuotykius tikrą gyvenimą primenančioje aplinkoje.
  • „LEGO City“ žaisliniai konstravimo rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės standartus, kurie užtikrina, kad šie smagūs žaislai ir toliau lengvai susijungia ir atsiskiria kiekvieną kartą.
  • „LEGO Group“ mėto, maigo, sukinėja, kaitina, kandžioja, lanksto, drasko ir tampo LEGO DUPLO konstravimo kaladėles, kad įsitikintų, jog kiekvienas žaidimo rinkinys atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

LEGO 60247 Miško gaisras išleistas 2020m. Rinkinyje yra 84 dalys. Rinkinyje yra 1 minifigūra ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 5 metų.
LEGO
S_60247-1_N_S_0
5702016617818
673419319157
Skaičius
60247-1
EAN
5702016617818
Svoris
15.7 x 14.1 x 4.5 cm
Tema
LEGO City
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
84
Pakuotės matmenys (ixpxa)
0.13 KG
Minifigūrų kiekis
1
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
5+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (1)