LEGO 60253 IJswagen
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 60253 Ledų autobusiukas


 • Nauja.

19,99 € Su mokesčiais

16,52 € Be mokesčių

check Sandelyje

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas antradienis 23 balandžio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas antradienis 23 balandžio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO CityAlle LEGO

Aprašymas LEGO 60253 Ledų autobusiukas

Kerintis, įvairiaspalvis ledų autobusiuko žaislas!

Vaikai gali tapti tikrais didvyriais su šiuo smagiu „LEGO City“ ledų autobusiuko (60253) žaidimo rinkiniu. Vaikai gali padėti gyventojams pardavinėdami šalus ledų ragelius ir ledus ant pagaliuko be galo karštą dieną „LEGO City“ mieste! Kadangi autobusiuke pakanka vietos ledų pardavėjai dirbti ir vairuoti bei klientui riedlentininkui ir mielai šuniukui, atsiveria ne viena galimybė savarankiškoms žaidimo pramogoms. Itin šaunus konstravimo rinkinys vaikams. Šio „LEGO City“ ledų autobusiuko žaislo instrukcijas rasite dėžėje. Arba galite prisijungti prie interneto ir atsisiųsti „Instructions PLUS“, pasiekiamas programėlėje „LEGO Life“ išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Šis interaktyvus konstravimo vadovas su puikiais priartinimo ir pasukimo įrankiais greitai pavers pradedančiuosius LEGO konstruktorius į konstravimo meistrus. „LEGO City“ Didžiųjų transporto priemonių žaislai vaikams. Su „LEGO City“ Didžiųjų transporto priemonių žaidimo rinkiniais vaikai gali išarti pažinti savo mėgstamas sausumos, oro ir jūros transporto priemones ir mašinas. Šie tikroviški konstruojami žaislai įkvepia išradingam žaidimui, kuris atspindi tikrą gyvenimą smagiu ir įd

LEGO 60253 Ledų autobusiukas yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO City tema.

Funkcijos

 • Pažįstate vaiką, kuriam patinka pirkti iš ledų autobusiukų? Vaikai gali mėgautis saulėtomis, vasariškomis pramogomis su šiuo „LEGO City“ ledų autobusiuko konstravimo rinkinio žaislu, sukurtu įkvėpti kūrybišką, savarankišką žaidimą vaidmenimis pagal kasdienį gyvenimą.
 • Tai konstravimo rinkinys vaikams su ryškiaspalviu ledų autobusiuku su ledų pardavėjos ir riedlentininko minifigūrėlėmis bei šuns figūrėle. Puikiai tinka išradingam, savarankiškam žaidimui.
 • Vaikai gali padėti ledų pardavėjai vairuoti autobusiuką, pardavinėti ledų ragelius ir ledus ant pagaliuko pro aptarnavimo langelį ir padėti riedlentininkui atlikti šaunius triukus. Šis spalvingas ledų autobusiukas taip pat taps puikia puošmena.
 • Šis „LEGO City“ Ledų autobusiuko (60253) žaislas taps puikia Kalėdų, gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovana berniukams ar mergaitėms nuo 5 metų amžiaus, kurioms patinka žaislinės transporto priemonės. Pakanka vos minimalių konstravimo įgūdžių.
 • Sukonstruotas ledų autobusiukas yra 11 cm aukščio, 15 cm ilgio ir 6 cm pločio. Jame pakanka vietos ledų pardavėjai dirbti ir vairuoti autobusiuką..
 • Šiam itin šauniam „LEGO City“ Ledų autobusiukui nereikia baterijų - jis varomas mažų vaikų lakia vaizduote, todėl žaisti galima pradėti iš karto.
 • Konstruoti šį rinkinį vienas malonumas.
 • Jis turi paprastas spausdintines konstravimo instrukcijas ir „Instructions PLUS“ - interaktyvų konstravimo vadovą vaikams. Jos pasiekiamos nemokamai programėlėje „LEGO Life“ išmaniesiems įrenginiams.
 • „LEGO City“ Didžiųjų transporto priemonių žaislai įkvepia kūrybinį žaidimą, padeda vaikams lavinti fizinius įgūdžius ir įgyti pasitikėjimo savimi. Vaikams susipažįsta su įvairiomis transporto priemonėmis ir kuria žaidimo scenarijus, kurie atspindi gyvenimą įdomiu, smagiu būdu.
 • LEGO konstravimo rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę „LEGO City“ žaidimo rinkinių kokybę, suderinamumą ir kad visos LEGO dalys lengvai sujungtų bei atskirtų kiekvieną kartą.
 • „LEGO Group“ nuodugniai išbando mūsų LEGO dalis, kad užtikrintų, jog kiekvienas mūsų žaislinis žaidimo rinkinys atitiktų pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

LEGO 60253 Ledų autobusiukas išleistas 2020m. Rinkinyje yra 200 dalys. Rinkinyje yra 2 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 5 metų.
LEGO
S_60253-1_N_S_0
Nauja
16 Prekės
5702016617870
673419319218
Skaičius
60253-1
EAN
5702016617870
Svoris
26.2 x 19.1 x 6.1 cm
Tema
LEGO City
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
200
Pakuotės matmenys (ixpxa)
0.365 KG
Minifigūrų kiekis
2
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
5+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (4)