LEGO 60256 Racewagens
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 60256 Lenktyniniai automobiliai


 • Nauja.

24,99 € Su mokesčiais

20,65 € Be mokesčių

check Sandelyje

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas ketvirtadienis 6 birželio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas ketvirtadienis 6 birželio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO CityAlle LEGO

Aprašymas LEGO 60256 Lenktyniniai automobiliai

Padangų cypimo ir žaislinių automobilių lenktynių veiksmas vaikams!

Fantastiškas konstravimo rinkinys vaikams, kurie mėgsta veiksmo žaislus. Jūsų mažiesiems lenktynininkams patiks nesibaigiantis veiksmas su šiuo (60256) „LEGO City“ Lenktyniniai automobiliai konstravimo rinkiniu. Šie neva elektriniai ir benzininiai LEGO lenktyniniai automobiliai su minifigūrėlių vairuotojais sukuria erdvę didžiausioms lenktynėms - benzinas prieš elektrą. Puikus konstravimo rinkinys vaikams. Su šiuo žaisliniu žaidimo rinkiniu vaikai gali smagiai mokytis. Kodėl? Nes prie jo pridedamos paprastos konstravimo instrukcijos, kurios padės pradedančiajam LEGO konstruktoriui tapti konstravimo meistru. Šaunus konstravimo žaislas vaikams. „LEGO City Turbo Wheels“ žaislai suteikia vaikams galimybę išpūsti savo vidinę turbiną su puikiu pasirinkimu itin greitų ir superšaunių konstravimo žaislų su ratais! Šie ypatybių gausūs konstravimo rinkiniai su smagiais personažais įkvepia nevaržomam, savarankiškam žaidimui, kuriame vaikai gali atkurti tikrą gyvenimą atspindinčius scenarijus smagiais ir įdomia

LEGO 60256 Lenktyniniai automobiliai yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO City tema.

Funkcijos

 • Pradžiuginkite mažuosius „LEGO City“ nuotykiais su šiuo šauniu lenktyninių automobilių rinkiniu, sukurtu įkvėpti nevaržomą, savarankišką žaidimą vaidmenimis paremtą tikrais scenarijais. Puikiai tinka vaikams, kurie mėgsta lenktyninių automobilių žaislus.
 • Kas yra dėžutėje? Vaikai gauna 2 šaunius ir nepaprastai detalius LEGO lenktyninius automobilius, 2 kūgius startui ir finišui pažymėti ir 2 vairuotojų minifigūrėles su lenktynių šalmais - viskas ko vaikams reikia veiksmo kupinam savarankiškam žaidimui.
 • Vaikai gali sujungti šio rinkinio transporto priemones ir personažus su kitų originalių LEGO žaislų žaidimo rinkiniais, kad žaidimas būtų dar įvairesnis arba kad sukurtų dar įspūdingesnių modelių.
 • Šis „LEGO City“ Lenktyninių automobilių (60256) konstravimo žaislas taps puikia Kalėdų, gimtadienio ar bet kurios kitos progos dovana berniukams ir mergaitėms nuo 5 metų amžiaus, kurioms patinka išradingas žaidimas. Pakanka minimalių konstravimo įgūdžių.
 • Sukonstruotas raudonasis LEGO lenktyninis automobilis yra 4 cm aukščio, 13 cm ilgio ir 5 cm pločio, o geltonasis LEGO lenktyninis automobilis yra 4 cm aukščio, 12 cm ilgio ir 5 cm pločio.
 • Nereikia baterijų - šis šaunus lenktyninių automobilių rinkinys varomas vaikų lakia vaizduote, todėl žaisti galima pradėti iš karto!
 • Dėl to šiuo LEGO lenktyninių automobilių rinkiniu labai lengva pradėti žaisti. Dėžutėje rasite paprastas konstravimo instrukcijas - tiesiog praplėškite kaladėlių maišelius ir pramogos prasidės!
 • „LEGO City Turbo Wheels“ konstruojami žaislai pasižymi ypatybių gausiais pastatais, šauniomis transporto priemonėmis ir smagiais personažai, kurie skatina išradingą žaidimą ir padeda mažiesiems lavinti fizinius įgūdžius bei įgyti daugiau pasitikėjimo savimi.
 • Visi „LEGO City“ žaidimo rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės standartus ir „LEGO Group“ griežtus kokybės reikalavimus, kurie užtikrina, kad šie smagūs žaislai vaikams ir toliau lengvai susijungtų ir atsiskirtų.
 • „LEGO Group“mėto, maigo, sukinėja, kaitina, kandžioja, lanksto, drasko ir tampo LEGO DUPLO konstravimo žaislus, kad įsitikintų, jog kiekvienas rinkinys atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

LEGO 60256 Lenktyniniai automobiliai išleistas 2020m. Rinkinyje yra 190 dalys. Rinkinyje yra 2 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 5 metų.
LEGO
S_60256-1_N_S_0
Nauja
77 Prekės
5702016617900
673419319249
Skaičius
60256-1
EAN
5702016617900
Svoris
26.2 x 19.1 x 6.1 cm
Tema
LEGO City
Pakuotės matmenys (ixpxa)
0.335 KG
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
190
Minifigūrų kiekis
2
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
5+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (1)