LEGO 60257 Benzinestation
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 60257 Aptarnavimo stotis


 • Nauja.

49,99 € Su mokesčiais

41,31 € Be mokesčių

check Sandelyje

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas šeštadienis 20 liepos.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas šeštadienis 20 liepos.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO CityAlle LEGO

Aprašymas LEGO 60257 Aptarnavimo stotis

Žaislinė aptarnavimo stotis vaikams!

Vaikams, kurie mėgsta žaislinius automobilius, patiks šis „LEGO City“ Aptarnavimo stoties (60257) žaidimo rinkinys, kurį sudaro aptarnavimo stotis elektriniams ir benzininiams automobiliams. Galite prijungti visureigį ir papildyti į „Octan e“, užpildyti stovyklautojų furgonėlį degalais iš kolonėlės ir apsilankyti parduotuvėje. Be to, su degalinės pardavėju, vairuotoju ir 2 bangletininkų minifigūrėlėmis bei čihuahua šuns figūrėle vaikai gali savarankiškai žaisti be galo. Maloni konstravimo patirtis. Šio „LEGO City“ žaislo instrukcijas rasite dėžėje. Arba prisijunkite prie interneto ir atsisiųskite „Instructions PLUS“, pasiekiamas programėlėje „LEGO Life“ išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Šis interaktyvus konstravimo vadovas su puikiais priartinimo ir pasukimo įrankiais greitai pavers pradedančiuosius LEGO konstruktorius į konstravimo meistrus! Šaunūs žaislai vaikams. „LEGO City Turbo Wheels“ rinkiniai siūlo visą aibę konstruojamų žaislų su ratais! Šie ypatybių gausūs konstravimo rinkiniai su smagiais personažais įkvepia nevaržomam, savarankiškam žaidimui, kuriame vaikai gali atkurti tikrą gyvenimą atspindinčius scenarijus smagiais ir įdomia

LEGO 60257 Aptarnavimo stotis yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO City tema.

Funkcijos

 • Tai puikus konstravimo rinkinys vaikams, kuriems patinka žaidimas vaidmenimis. Šį kelių modelių „LEGO City“ (60257) žaidimo rinkinį sudaro žaislinė aptarnavimo stotis elektriniams ir benzininiams automobiliams bei smagūs personažais ir augintinis čihuahua.
 • Kas yra dėžutėje? Žaislinė aptarnavimo stotis su parduotuve, „Octan e“ įkrovimo kolonėlė ir degalų kolonėlė bei visureigis, stovyklautojų furgonėlis su banglentėmis, 4 minigūrėls ir čihuahua šuns figūrėlė. Viskas, ko vaikams reikia smagiam, savarankiškam žaidimui.
 • Šis konstravimo rinkinys turi daug įdomių ypatybių. Įkrovimo ir degalų kolonėlės turi lanksčias žarnas, kurias galima prijungti prie automobilių, be to, vaikai gali nuimti visureigio ir stovyklautojų furgonėlio stogą, kad įsodintų minifigūrėles.
 • Ieškote šaunių žaislų vaikams nuo 5 metų amžiaus? Šis aptarnavimo stoties rinkinys taps puikia Kalėdų, gimtadienio arba bet kurios kitos dienos dovana „LEGO City“ gerbėjams ir vaikams, kuriems patinka žaidimas vaidmenimis. Pakanka minimalių konstravimo įgūdžių.
 • Sukonstruotas stovyklautojų furgonėlis yra 7 cm aukščio, 12 cm ilgio ir 6 cm pločio, o parduotuvė yra 8 cm aukščio, 12 cm pločio ir 7 cm gylio.
 • Ar reikia baterijų? Ne, šis konstravimo žaislas maitinamas mažų vaikų lakia vaizduote - tiesiog atidarykite LEGO kaladėlių maišelius ir galima iškart pradėti žaisti!
 • Šis konstravimo žaislas turi paprastas spausdintines konstravimo instrukcijas ir „Instructions PLUS“ - interaktyvų konstravimo vadovą pradedantiesiems konstruktoriams. Jos pasiekiamos nemokamai programėlėje „LEGO Life“ išmaniesiems įrenginiams.
 • Atverkite „LEGO City“ žaidimo rinkinių smagumą ir nuotykius su pastatais, transporto priemonėmis ir personažais, kurie įkvepia nesibaigiančiam kūrybiškam žaidimui ir padeda mažiesiems lavinti fiziniu įgūdžius bei įgyti pasitikėjimo savimi.
 • LEGO konstravimo kaladėlės atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę „LEGO City“ žaidimo rinkinių kokybę, suderinamumą ir lengvą sujungimą bei atskyrimą kiekvieną kartą.
 • „LEGO Group“ mėto, maigo, sukinėja, kaitina, kandžioja, lanksto, drasko ir tampo „LEGO City“ dalis, kad įsitikintų, jog kiekvienas konstravimo rinkinys atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

LEGO 60257 Aptarnavimo stotis išleistas 2020m. Rinkinyje yra 354 dalys. Rinkinyje yra 4 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 5 metų.
LEGO
S_60257-1_N_S_0
Nauja
161 Prekės
5702016617917
673419319256
Skaičius
60257-1
EAN
5702016617917
Svoris
38.2 x 26.2 x 7.05 cm
Pakuotės matmenys (ixpxa)
0.685 KG
Tema
LEGO City
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
354
Minifigūrų kiekis
4
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
5+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)