LEGO 60260 Luchtrace
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota

LEGO 60260 Lėktuvų lenktynės


Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO CityAlle LEGO

Aprašymas LEGO 60260 Lėktuvų lenktynės

Lėktuvų lenktynių nuotykiai su skraidančiais LEGO sraigtasparniais!

Paleiskite vaikų vaizduotę į dangaus aukštumas su šiuo „LEGO City“ Lėktuvų lenktynių (60260) rinkiniu, kuriame yra šaunus žaislinis propelerinis akrobatinis lėktuvas, 2 sraigtasparniai su paleidimo virvele ir 2 pilonai. Berniukams ir mergaitėms patiks paleisti sraigtasparnius į orą ir leistis į veiksmo kupinus nuotykius su 3 figūrėlėmis, tarp kurių yra „LEGO City“ patyręs pilotas ir TV žvaigždė Rivera bei straigtasparnio pilotai Xtreme ir Vitarush.

Puikus konstravimo rinkinys vaikams
„LEGOCity“ Lėktuvų lenktynių žaidimo rinkinys turi paprastas konstravimo instrukcijas ir „Instructions PLUS“ nemokamoje programėlėje „LEGO konstravimo instrukcijos“ išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Šis interaktyvus konstravimo vadovas su priartinimo ir pasukimo įrankiais padeda jaunesniems LEGO konstruotojams tapti konstravimo meistrais.

Įkvėps kūrybiškai žaisti pasitelkiant vaizduotę
„LEGO City“ oro uosto žaislai suteikia puikią konstravimo ir žaidimo patirtį su realistiškomis transporto priemonėms, detaliais priedais ir smagiais veikėjais, kurie paskatins kūrybiškai ir linksmai žaisti vaidmenimis.

LEGO 60260 Lėktuvų lenktynės yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO City tema.

Funkcijos

  • Tegu vaikų vaizduotė kyla aukštyn su šiuo „LEGO City“ Lėktuvų lenktynių rinkiniu, kuriame yra 2 skraidantys žaisliniai sraigtasparniai su paleidimo virvele, 3 figūrėlės, tarp kurių – „LEGO City Adventures“ TV serialo veikėjas Rivera ir ne tik.
  • Kas yra dėžutėje? „LEGO City“ Lėktuvų lenktynių rinkinyje yra 2 žaisliniai sraigtasparniai su paleidimo virvele, akrobatinis lėktuvas, 2 pilonai ir 3 figūrėlės: „LEGO City“ serialo veikėjas Rivera ir „LEGO City“ pilotai Xtreme bei Vitarush.
  • Patraukę virveles vaikai galės paleisti sraigtasparnius į orą. Žaislinis akrobatinis lėktuvas ir sraigtasparniai taip pat turi atidaromas piloto kabinas, kuriose yra vietos 1 iš 3 pilotų figūrėlių, pridedamų prie šio oro uosto konstravimo rinkinio.
  • Šis „LEGO City“ Lėktuvų lenktynių (60260) žaidimo rinkinys taps puikia Kalėdų, gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovana berniukams ar mergaitėms nuo 5 metų amžiaus, kuriems (-oms) patinka žaislinės transporto priemonės. Pakanka minimalių konstravimo įgūdžių.
  • Akrobatinis lėktuvas yra daugiau kaip 8 cm aukščio, 20 cm ilgio ir 20 cm pločio, o kiekvienas sraigtasparnis su paleidimo virvele yra daugiau kaip 7 cm aukščio, 18 cm ilgio ir 12 cm pločio.
  • Šiam lėktuvų lenktynių konstravimo rinkiniui nereikia jokių baterijų – jam pakanka tik vaikų vaizduotės! Reikia pagalbos paleidžiant sraigtasparnius su paleidimo virvele? Nuskaitykite konstravimo instrukcijose esantį QR kodą ir peržiūrėkite vaizdo instrukcijas.
  • Šis lėktuvų lenktynių rinkinys turi paprastas konstravimo instrukcijas ir „Instructions PLUS“ – interaktyvų konstravimo vadovą, padedantį vaikams tapti konstravimo meistrais. Nemokamos LEGO konstravimo instrukcijų programėlės išmaniesiems įrenginiams dalis.
  • „LEGO City“ oro uosto rinkiniai skatina kūrybiškai žaisti vaidmenimis su realistiškais, ypatybių gausiais pastatais, šauniomis transporto priemonėmis ir linksmais veikėjais.
  • Visi „LEGO City“ oro uosto žaidimo rinkiniai atitinka aukščiausius pramonės standartus ir kokybės reikalavimus, kad užtikrintume, jog visos LEGO kaladėlės ir dalys yra vienodos, suderinamos ir lengvai susijungia ir atsiskiria kiekvieną kartą.
  • LEGO kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad vaikų konstravimo rinkiniai atitiktų aukščiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

LEGO 60260 Lėktuvų lenktynės išleistas 2020m. Rinkinyje yra 140 dalys. Rinkinyje yra 3 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 5 metų.
LEGO
S_60260-1_N_S_0
5702016617948
673419319287
Skaičius
60260-1
EAN
5702016617948
Svoris
28.2 x 26.2 x 7.6 cm
Pakuotės matmenys (ixpxa)
0.51 KG
Tema
LEGO City
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
140
Minifigūrų kiekis
3
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
5+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)