LEGO 60267 Safari off-roader
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 60267 Safario visureigis


 • Nauja.

24,99 € Su mokesčiais

20,65 € Be mokesčių

check Sandelyje

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas ketvirtadienis 6 birželio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas ketvirtadienis 6 birželio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO CityAlle LEGO

Aprašymas LEGO 60267 Safario visureigis

Smagaus safario laukinėje gamtoje žaislas vaikams!

vaikai tiesiog pašėls dėl šio „LEGO City“ Safario visureigio (60267) nuotykių -aidimo rinkinio, kurį sudaro tvirtas safario visureigis su zebro raštu, fotoaparato stovas, nuimamos stogo grotelės ir šaunūs priedai. Mažieji gali išlaisvinti savo vaizduotę padėdami tyrinėtojams įsirengti stovyklavietę geriausiam laukinės gamtos fotografavimui. Su daugybe šaunių ypatybių. Jei ieškote veiksmo žaislų žaidimo rinkinio, kuris patinka vaikams - šis žaidimo rinkinys turi viską. Su puikiu visureigiu,žaislinės liūtės ir papūgos figūrėlėmis ir 2 tyrinėtojų minifigūrėlėmis su žiūronais, fotoaparatu ir juokingu medžio kostiumu viskas paruošta linksmiems safario nuotykiams. Konstravimo ir žaidimo pramogos vaikams nuo 5 metų amžiaus. Šis „LEGO City“ Didžiųjų transporto priemonių žaidimo rinkinys pasižymi malonia, nevaržoma konstravimo ir žaidimo patirtimi, be to, prie jo pridedamos aiškios konstravimo instrukcijos pradedantiesiems LEGO konstruktoriams. Tikroviškos transporto priemonės, priedai ir linksmi personažai skatina išradingą, nevaržomą žaidimą vaidmenimis vaikams nuo 5 met

LEGO 60267 Safario visureigis yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO City tema.

Funkcijos

 • Pažadinkite laukines pramogas „LEGO City“ nuotykiais su šiuo safario visureigio žaidimo rinkiniu, sukurtu įkvėpti nevaržomą, savarankišką žaidimą vaidmenimis paremtą tikrais scenarijais.
 • Kas yra dėžutės viduje? Viskas, ko vaikui reikia ruošiantis į safarį! Rinkinyje yra tvirtas visureigis zebro raštu, fotografo medžio kostiumas, 2 tyrinėtojų minifigūrėlės ir žaislinės liūtės bei papūgos figūrėlės.
 • Safario visureigis turi nuimamas stogo groteles fotografo medžio kostiumui laikyti ir fotoaparato stovą tobuloms nuotraukoms užfiksuoti. Vaikai taip pat gali jį derinti su kitais originaliais LEGO rinkiniais smagiam žaidimui arba šauniam demonstravimui.
 • Šis „LEGO City“ Safario visureigio (60267) žaidimo rinkinys taps puikia Kalėdų, gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovana vaikams nuo 5 metų amžiaus, kuriems patinka transporto priemonių modeliai ir žaidimas vaidmenimis. Pakanka minimalių konstravimo įgūdžių.
 • Sukonstruotas safario visureigis yra 10 cm aukščio, 16 cm ilgio ir 6 cm pločio. Jame pakanka vietos visai mantai, kurios vaikams prireiks sėkmingam safariui.
 • Ar šiam konstravimo rinkiniui reikia baterijų?
 • Ne - jis varomas mažų vaikų lakia vaizduote, todėl žaisti galima pradėti iš karto!
 • Dėl to šiuo žaisliniu „LEGO“ rinkiniu vaikams labai lengva pradėti žaisti. Dėžutės viduje yra paprastos spausdintinės konstravimo instrukcijos. Tiesiog praplėškite kaladėlių maišelius ir veiksmas prasideda!
 • „LEGO City“ Didžiųjų transporto priemonių žaidimo rinkiniai išsiskiria tikroviškomis transporto priemonėmis ir smagiais personažais, kurie įkvepia nesibaigiančiam kūrybiškam žaidimui ir padeda mažiesiems lavinti fiziniu įgūdžius bei įgyti pasitikėjimo savimi.
 • LEGO kaladėlės atitinka griežčiausius pramonės standartus, kad užtikrintų, jog „LEGO City“ konstravimo žaislai būtų vienodos kokybės, suderinamumo ir juos būtų lengva sujungti bei atskirti kiekvieną kartą.
 • „LEGO Group“ nuodugniai išbando mūsų LEGO dalis, kad užtikrintų, jog kiekvienasmūsų žaislinis žaidimo rinkinys atitiktų pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

LEGO 60267 Safario visureigis išleistas 2020m. Rinkinyje yra 168 dalys. Rinkinyje yra 2 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 5 metų.
LEGO
S_60267-1_N_S_0
Nauja
139 Prekės
5702016618013
673419319355
Skaičius
60267-1
EAN
5702016618013
Svoris
26.2 x 19.1 x 6.1 cm
Tema
LEGO City
Pakuotės matmenys (ixpxa)
0.34 KG
Išleistas m
2020
Dalių kiekis
168
Minifigūrų kiekis
2
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
5+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)