LEGO 60282 Ugniagesių vadavietė
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota

LEGO 60282 Ugniagesių vadavietė


Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO CityAlle LEGO

Aprašymas LEGO 60282 Ugniagesių vadavietė

TV serialo LEGO City Adventures ugniagesių žaidimo rinkinys!

Šį įspūdingą LEGO City ugniagesių vadavietės (60282) žaidimo rinkinį sudaro klasikinis ugniagesių sunkvežimis su veikiančiu keltuvu. Vaikai taip pat gaus būrį LEGO City TV personažų, įskaitant Bob, Feldman ir ugniagesių robotą Toastie su vandens patranka, kuri šaudo vandens elementus. Perkelkite savo mažąjį didvyrį į TV serialo LEGO City Adventures veiksmą, kur jiems patiems reikės sugalvoti scenarijų!

Puikus konstravimo rinkinys vaikams nuo 5 metų
Šio LEGO City žaidimo rinkinio dėžutėje rasite aiškias konstravimo instrukcijas. Arba atsisiųskite Instructions PLUS, kurios yra programos LEGO Building Instructions dalis. Šis interaktyvus konstravimo vadovas su priartinimo ir pasukimo įrankiais greitai pavers vaikus konstravimo meistrais!

Kūrybiškas žaidimas vaikams
LEGO City ugniagesių žaidimo rinkiniai atveria pramogų pasaulį, kuriame galima nevaržyti vaizduotės su funkcijų kupinais pastatais, tikroviškais automobiliais ir įspūdingais personažais, kurie įkvepia išradingam žaidimui.

LEGO 60282 Ugniagesių vadavietė yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO City tema.

Funkcijos

  • Vaikai gali žaisti istorijas iš populiaraus TV serialo LEGO City Adventures su LEGO City Ugniagesių vadavietės (60282) žaidimo rinkiniu, kurį sudaro tikroviškos transporto priemonės ir smagūs personažai iš TV serialo.
  • Kas dėžutėje? Šaunus ugniagesių sunkvežimis su veikiančiu keltuvu, laboratorijos aplinka su kylančiomis LEGO liepsnomis ir LEGO City TV personažai ugniagesių robotas Toastie, Bob ir Feldman.
  • Vaikai gali pakelti ugniagesių sunkvežimio keltuvą, šaudyti vandens elementus išugniagesių roboto Toastie, kad užgesintų LEGO liepsnas ir žaisti istorijas su smagiais LEGO City TV personažais.
  • Šis kokybiškas žaidimo rinkinys taps įspūdinga Kalėdų, gimtadienio ar bet kurios kitos progos dovana TV serialo LEGO City Adventures gerbėjams ir vaikams, kuriems patinka kūrybiškai žaisti.
  • Sukonstruotas ugniagesių sunkvežimis (su nuleistu keltuvu) yra 10 cm aukščio, 33 cm ilgio ir 6 cm pločio.
  • Ugniagesių sunkvežimis turi daiktadėžę ugniagesių priedams ir priekabą su rampaugniagesių robotui Toastie. Su 3 ugniagesių minifigūrėlėmis su šalmais.
  • Su aiškiomis konstravimo instrukcijomis ir Instructions PLUS - interaktyviu vadovu pradedantiesiems, kuris yra nemokamos programos LEGO Building Instructions išmaniesiems įrenginiams dalis.
  • LEGO City ugniagesių rinkiniai sužadina išradingam žaidimui vaidmenimis ir nevaržomiems nuotykiams tikroviškoje aplinkoje su detaliais pastatais, šauniomis transporto priemonėmis ir smagiais personažais, kurie patinka vaikams.
  • Ar kada nors susimąstėte, kodėl LEGO kaladėlės taip vienodai susijungia ir atsiskiria? Dėl to, kad LEGO komponentai gaminami laikantis griežtų pramonės kokybės standartų.
  • LEGO dalys kruopščiai tikrinamos, siekiant užtikrinti, kad visi LEGO konstravimo žaidimo rinkiniai atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

LEGO 60282 Ugniagesių vadavietė išleistas 2021m. Rinkinyje yra 380 dalys. Rinkinyje yra 4 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 6 metų.
LEGO
S_60282-1_N_S_0
5702016911558
673419339063
Skaičius
60282-1
EAN
5702016911558
Svoris
48 x 28.2 x 6.1 cm
Pakuotės matmenys (ixpxa)
0.92 KG
Tema
LEGO City
Išleistas m
2021
Dalių kiekis
380
Minifigūrų kiekis
4
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
6+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)