LEGO 60283 Stovyklautojų atostogų furgonas
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išpardavimas!−20,01%

LEGO 60283 Stovyklautojų atostogų furgonas


 • Nauja.

15,99 € Su mokesčiais

13,21 € Be mokesčių

19,99 €−20,01%

check Sandelyje

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas šeštadienis 2 kovo.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas šeštadienis 2 kovo.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO CityAlle LEGO

Aprašymas LEGO 60283 Stovyklautojų atostogų furgonas

Legendinis žaislinis stovyklautojų furgonas vaikams

Vaikai gali keliauti kur veda jų vaizduotė su šiuo LEGO City Stovyklautojų atostogų furgono (60283) žaidimo rinkiniu. Žaislinis namelis ant ratų yra kupinas tikroviškų ypatybių išradingam žaidimui vaidmenimis, įskaitant įrengtą vidų su virtuvėle ir vietas miegui. O su mamos ir tėčio minifigūrėlėmis ir kūdikio figūrėle viskas paruošta nesibaigiantiems šeimos atostogų nuotykiams.

Kūrybiškos pramogos vaikams nuo 5 metų
Šį žaislinį žaidimo įrankį sudaro paprastas spausdintinis konstravimo vadovas ir Instructions PLUS. Šis interaktyvus konstravimo vadovas, kuris yra programos LEGO Building Instructions dalis, turi priartinimo ir pasukimo įrankius, su kuriais konstruoti LEGO buvo tiesiog vaikų žaidimas!

Kūrybiškas LEGO City pasaulis
LEGO City didžiųjų transporto priemonių rinkiniai taps puikia dovana vaikams. Vaikai gali susipažinti su įvairiomis šauniomis transporto priemonėmis ir kurti istorijas bei scenarijus, kurie smagiai atspindi realų gyvenimą.

LEGO 60283 Stovyklautojų atostogų furgonas yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO City tema.

Funkcijos

 • Vaikai gali keliauti kur panorėję su šiuo klasikiniu LEGO City Stovyklautojų atostogų furgono (60283) žaidimo rinkiniu, kupinu tikroviškų ypatybių, kurios įkvepia smagiam, tikroviškam žaidimui vaidmenimis.
 • Kas yra dėžutėje? Viskas, ko vaikui reikia sukurti šaunų stovyklavimo furgoną su daugybe šaunių ypatybių, mamos ir tėčio minifigūrėlės ir miela kūdikio figūrėlė.
 • Stovyklautojų atostogų furgonas turi įrengtą saloną, kurį sudaro stalas, virtuvėlė ir miegamosios vietos. O atidarius šonąir nukėlus stogą pakaks vietos betarpiškam žaidimui.
 • Geriausia Kalėdų, gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovana vaikams nuo 5 metų amžiaus, kuriems patinka transporto priemonių modeliai ir žaidimas vaidmenimis. Šiam nameliui ant ratų pakanka bazinių konstravimo įgūdžių.
 • Sukonstruotas stovyklautojų atostogų furgonas yra 9 cm aukščio, 16 cm ilgio ir 5 cm pločio.
 • Priedus sudaro šauni kūdikio nešyklė minifigūrėlėms, stovyklavietės krosnelė ir keptuvė bei kiaušinienės ir ragelio maisto elementai.
 • Su spausdintomis konstravimo instrukcijomis ir Instructions PLUS - yra nemokamos programos LEGO Building Instructions išmaniesiems įrenginiams dalimi. Šis interaktyvus konstravimo vadovas padeda vaikams tapti konstravimo meistrais!
 • LEGO City didžiųjų transporto priemonių žaidimo rinkiniai išsiskiria tikroviškomis transporto priemonėmis ir smagiais personažais, kurie įkvepia kūrybiškam žaidimui ir padeda mažiesiems lavinti fizinius įgūdžius bei įgyti pasitikėjimo.
 • Visi LEGO City komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet.
 • LEGO City kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

LEGO 60283 Stovyklautojų atostogų furgonas išleistas 2021m. Rinkinyje yra 190 dalys. Rinkinyje yra 2 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 5 metų.
LEGO
S_60283-1_N_S_0
Nauja
13 Prekės
5702016889772
673419336369
Skaičius
60283-1
EAN
5702016889772
Svoris
26.2 x 19.1 x 6.1 cm
Pakuotės matmenys (ixpxa)
0.37 KG
Tema
LEGO City
Išleistas m
2021
Dalių kiekis
190
Minifigūrų kiekis
2
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
5+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Available
chat Komentarai (0)