LEGO 60291 Šeimos namas
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota

LEGO 60291 Šeimos namas


Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO CityAlle LEGO

Aprašymas LEGO 60291 Šeimos namas

Ypatybių gausus ekologiško namo žaidimo rinkinys vaikams

LEGO City šeimos namuose (60291) yra poilsio kambarys, virtuvė, laisvalaikio kambarys, miegamasis, vonios kambarys ir daug ekologiško gyvenimo funkcijų, įskaitant žaislinius saulės elementus, įkrovimo stotelę ir elektromobilį. Vaikai gali išplėsti šį žaidimų rinkinį, naudodami pridedamas kelio plokšteles, kad sukurtų savo miestą. O su minifigūrėlių šeima ir Labradoro retriverio figūrėle - viskas paruošta ištisoms valandoms išradingo žaidimo vaidmenimis.Puiki konstravimo ir žaidimo patirtis vaikams nuo 5 metų amžiausŠiame rinkinyje yra aiškus konstravimo vadovas ir Instructions PLUS, kurios yra programos LEGO Building Instructions dalis. Šis interaktyvus vadovas su priartinimo ir pasukimo įrankiais greitai padeda mažiesiems LEGO konstruotojams tapti meistrais.Nuostabūs žaislai berniukams ir mergaitėmsLEGO City konstravimo rinkiniai skatina nevaržomą žaidimą vaidmenimis, grįstą gyvenimiškai įvykiais, su funkcijų gausiais pastatais, tikroviškomis transporto priemonėmis ir t. t.

LEGO 60291 Šeimos namas yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO City tema.

Funkcijos

  • Šis įspūdingas LEGO City Šeimos namo (60291) žaidimo rinkinys pasižymi smagių funkcijų ir detalių gausa, kurios įkvėps ištisoms valandoms išradingo žaidimo berniukams ir mergaitėms nuo 5 metų amžiaus.
  • Kas yra dėžutėje? Viskas, ko vaikams reikia sukonstruoti 3 aukštų ekologiniam namui su saulės elementais, įkrovimo stotele, žaisliniu elektromobiliu ir t. t., bei mamos, tėčio, dukros ir sūnaus minifigūrėlėmis ir Labradoro retriverio figūrėle.
  • Šeimos namas yra kupinas tikroviškų detalių, kurios labai patiks vaikams. O su pridedama LEGO City kelio plokštelių sistema, vaikai gali prisijungti prie kitų žaidimo rinkinių ir sukurti savo miestą!
  • Šis LEGO City Šeimos namo rinkinys taps puikia Kalėdų, gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovana LEGO City gerbėjams ir vaikams nuo 5 metų amžiaus, kuriems patinka kūrybinis žaidimas.
  • Sukonstruotas šeimos namas yra 22 cm aukščio, 25 cm pločio ir 25 cm gylio, o elektromobilis yra 5 cm aukščio, 11 cm ilgio ir 4 cm pločio.
  • LEGO priedų elementus sudaro žaislinis kardas, gitara ir garsiakalbis, teptukas ir puodas, radijas, taurė, ritulio lazdos, žaidimų konsolė ir plokščiaekranis televizorius.
  • Su spausdintomis konstravimo instrukcijomis ir Instructions PLUS - yra nemokamos programos LEGO Building Instructions išmaniesiems įrenginiams dalimi. Šis interaktyvus konstravimo vadovas padeda vaikams tapti konstravimo meistrais!
  • LEGO City žaidimo rinkiniai išsiskiria spalvingais pastatais, šauniomis žaislinėmis transporto priemonėmis ir smagiais personažais, kurie sužadina vaikams norą kūrybiškai žaisti vaidmenimis vaidinant nevaržomus nuotykius realistiškoje aplinkoje.
  • Visos LEGO kaladėlės ir dalys gaminamos pagal griežtus pramonės kokybės standartus, siekiant užtikrinti, kad jos būtų vienodos, suderinamos ir smagios konstruoti - taip atliekama nuo pat 1958 metų.
  • LEGO City konstravimo žaislai kruopščiai tikrinami, kad kiekvienas žaidimo rinkinys atitiktų griežtus saugos standartus.

LEGO 60291 Šeimos namas išleistas 2021m. Rinkinyje yra 388 dalys. Rinkinyje yra 4 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 5 metų.
LEGO
S_60291-1_N_S_0
5702016911527
673419338868
Skaičius
60291-1
EAN
5702016911527
Svoris
37.8 x 35.4 x 7.05 cm
Tema
LEGO City
Pakuotės matmenys (ixpxa)
1.02 KG
Išleistas m
2021
Dalių kiekis
388
Minifigūrų kiekis
4
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
5+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)