LEGO 60299 Kaskadinių triukų varžybos
zoom_out_map

LEGO 60299 Kaskadinių triukų varžybos


 • Nauja.

19,99 € Su mokesčiais

16,52 € Be mokesčių

check Sandelyje

Pigiausias vežėjas: DPD. 13,99 € pristatymas antradienis 5 gruodžio.

Greičiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas antradienis 5 gruodžio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO CityAlle LEGO

Aprašymas LEGO 60299 Kaskadinių triukų varžybos

Įspūdingos kaskadininkų varžybos vaikams!

Azartiškiems berniukams ir mergaitėms patiks šis LEGO City Kaskadinių triukų varžybų (60299) žaidimo rinkinys, kurį sudaro 2 inertiniai motociklai važiavimui ant galinio rato ir nuostabiems triukams ore. Be to, vaikai gauna kaskadinių triukų trasą su perkonstruojamu tramplinu ir liepsnojančiu lanku. Pakanka pridėti motociklininko ir LEGO City TV Duke DeTain minifigūrėles, kad prasidėtų stulbinantis veiksmas!

Su skaitmeniniu konstravimo vadovu vaikams nuo 5 metų amžiaus
Šis konstravimo rinkinys turi nuoseklias spausdintines konstravimo instrukcijas ir Instructions PLUS. Šis interaktyvus konstravimo vadovas veikia nemokamoje programėlėje LEGO Building Instructions, skirtoje išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, ir turi priartinimo ir pasukimo įrankius, su kuriais konstruoti LEGO kaladėlėmis vienas malonumas.

Šaunūs žaislai vaikams
LEGO City Stuntz kaskadininkų rinkiniai įtraukia vaikus į veiksmo sūkurį su inertiniais motociklais, tikroviškais pastatais ir smagiais personažais, kurie įkvepia išradingam žaidimui vaidmenimis, imituojančiam tikrą gyvenimą. Derinkite su kitais LEGO City Stuntz kaskadininkų visatos žaidimo rinkiniais, kad triukai būtų dar įspūdingesni!

LEGO 60299 Kaskadinių triukų varžybos yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO City tema.

Funkcijos

 • Su šiuo LEGO City Kaskadinių triukų varžybų (60299) žaidimo rinkiniu, kurį sudaro 2 inertiniai motociklai, varžybų trasa ir 2 motociklininkai, įskaitant LEGO City TV personažą, vaikai gali mėgautis veiksmo kupinomis pramogomis.
 • Kad dėžutėje? Liepsnojantis lankas, reguliuojamo aukščio, konstruojamos LEGO liepsnos, 2 inertiniai motociklai ir 2 motociklininkų minifigūrėlės, įskaitant LEGO City TV veikėją Duke DeTain.
 • Vaikai gali užvesti inertinius kaskadininkų motociklus, pašokti nuo tramplino per liepsnojantį lanką, o tada pailginti šuolį ir paaukštinti lanką, kad būtų sunkiau!
 • Šauni gimtadienio ar bet kurios kitos progos dovana vaikams ir grupėms nuo 5 metų amžiaus. Derinkite šį žaidimo rinkinį su kitais LEGO City Stuntz serijos modeliais, kad būtų dar daugiau veiksmo kupinų varžybų ir kaskadinių triukų pramogų!
 • Sukonstruotas LEGO City Kaskadinių triukų varžybų žaidimo rinkinys yra 24 cm aukščio, 22 cm pločio ir 11 cm gylio.
 • Nereikia jokių baterijų - šiam žaidimo rinkiniui pakanka tik vaikų vaizduotės ir smagračio technologijos.
 • Su spausdintomis konstravimo instrukcijomis ir Instructions PLUS nemokamoje programoje LEGO Building Instructions išmaniesiems įrenginiams dalimi. Šis interaktyvus konstravimo vadovas padeda vaikams tapti konstravimo meistrais!
 • LEGO City Stuntz kaskadininkų konstravimo rinkiniai perkelia vaikus į veiksmo sūkurį su šauniomis transporto priemonėmis ir linksmais personažais, kurie įkvepia išradingoms istorijoms ir žaidimui vaidmenimis pagal tikrus scenarijus.
 • Visi LEGO City komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius kokybę, suderinamumą ir kaskart patikimą sujungimą bei atskyrimą.
 • LEGO City kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

LEGO 60299 Kaskadinių triukų varžybos išleistas 2021m. Rinkinyje yra 73 dalys. Rinkinyje yra 2 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 5 metų.
LEGO
S_60299-1_N_S_0
Nauja
99 Prekės
5702016911602
673419338424
Skaičius
60299-1
EAN
5702016911602
Svoris
0.22 KG
Pakuotės matmenys (ixpxa)
26.2 x 19.1 x 4.6 cm
Tema
LEGO City
Išleistas m
2021
Dalių kiekis
73
Minifigūrų kiekis
2
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
5+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)