LEGO 60317 Politieachtervolging bij de bank
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota

LEGO 60317 Policijos gaudynės banke


Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO CityAlle LEGO

Aprašymas LEGO 60317 Policijos gaudynės banke

Aukščiausios kokybės veiksmo kupinas LEGO City policijos žaidimo rinkinys

Su šiuo LEGO City Policijos gaudynių banke (60317) žaidimo rinkiniu, kurį sudaro funkcijų kupinas banko pastatas, valymo paslaugų sunkvežimis, kuris išsilanksto į nusikaltėlių apiplėšimo transporto priemonę, policijos sraigtasparnis, policijos sunkvežimis ir 6 minifigūrėlės, įskaitant 5 populiarius personažus ir populiaraus TV serialo LEGO City Adventures, bei kelio plokštelės sistema, skirta prijungti prie LEGO žaidimo rinkinių.

Konstravimo ir žaidimo pramogos vaikams nuo 7 metų amžiaus
Prie šio LEGO konstravimo rinkinio pridedamas nuoseklus spausdintas konstravimo vadovas ir interaktyvios skaitmeninės konstravimo instrukcijos. Skaitmeninis vadovas, pasiekiamas nemokamoje programėlėje LEGO Building Instructions išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, turi patogių priartinimo ir pasukimo įrankių, kurie suteikia vaikams galimybę apžiūrėti kiekvieną konstruojamą modelį iš visų kampų.

Nevaržomas LEGO City pasaulis
LEGO City žaidimo rinkiniai įtraukia vaikus į veiksmo sūkurį, kuriame jie patys kuria istorijas su ypatybių gausiais pastatais, tikroviškomis transporto priemonėms ir smagiais personažais, kurie įkvėps kūrybiškai ir linksmai žaisti vaidmenimis.

LEGO 60317 Policijos gaudynės banke yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO City tema.

Funkcijos

  • Daugiafunkcis žaidimo rinkinys - LEGO City Policijos gaudynių banke (60317) žaislinis konstravimo rinkinys skirtas vaikams, kuriems patinka veiksmo kupinas žaidimas vaidmenimis, ir TV serialo LEGO City Adventures gerbėjams.
  • Kas yra dėžutėje? Viskas, ko vaikams reikia sukonstruoti daugiafunkcį banko pastatą, nusikaltėlių apiplėšimo sunkvežimį, policijos sraigtasparnį, policijos sunkvežimį, bei 6 minifigūrėlės, įskaitant 5 LEGO City TV personažus.
  • Ypatybės ir funkcijos - vaikai gali išlankstyti nusikaltėlių apiplėšimo sunkvežimį, kad pasirodytų keltuvas su pneumatiniu kūju, išlaužti sienos dalis ir iššauti iš policijos sraigtasparnio tinklų šaudyklės.
  • Dovana bet kokiai progai - šį LEGO žaislą galima dovanoti gimtadieniui, šventei ar bet kuria kita proga mažiesiems LEGO konstruotojams nuo 7 metų amžiaus.
  • Žaislai, skirti žaisti ir eksponuoti - sukonstruotas nusikaltėlių apiplėšimo sunkvežimis yra 8 cm aukščio, 14 cm ilgio ir 6 cm pločio.
  • Su LEGO minifigūrėlių priedais, šis žaislinis policijos žaidimo rinkinys turi daugybę smagių priedų išradingam žaidimui, įskaitant banknotų, tamsoje švytinčio žibintuvėlio, telefono ir antrankių elementus,
  • Su interaktyviomis skaitmeninėmis instrukcijomis. Vaikai gali priartinti, pasukti ir apžiūrėti modelius iš visų kampų, konstruodami su LEGO Building Instructions programėle, skirta išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams
  • Padeda lavinti kūrybiškumą. Konstruodami ir žaisdami vaikai įgyja daugiau pasitikėjimo savimi ir lavina pagrindinius įgūdžius.
  • Patikrinta kokybė. Visi LEGO komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą - nuo pat 1958 metų.
  • Svarbiausia saugumas. LEGO kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

LEGO 60317 Policijos gaudynės banke išleistas 2021m. Rinkinyje yra 915 dalys. Rinkinyje yra 6 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 7 metų.
LEGO
S_60317-1_N_S_0
5702017161921
673419359269
Skaičius
60317-1
EAN
5702017161921
Svoris
1.795 KG
Tema
LEGO City
Pakuotės matmenys (ixpxa)
48 x 37.8 x 9.4 cm
Išleistas m
2021
Dalių kiekis
915
Minifigūrų kiekis
6
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
7+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)