LEGO 60322 Racewagen
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 60322 Lenktynių automobilis


 • Nauja.

9,99 € Su mokesčiais

8,26 € Be mokesčių

check Sandelyje

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas ketvirtadienis 6 birželio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas ketvirtadienis 6 birželio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO CityAlle LEGO

Aprašymas LEGO 60322 Lenktynių automobilis

Šaunus žaislinis lenktynių automobilis

Supažindinkite vaikus su pramogų ir jaudulio pasauliu su šiuo LEGO City Lenktynių automobilio (60322) žaisliniu žaidimo rinkiniu, kurį sudaro F1 stiliaus automobilis ir įrankiai bei prizinė taurė. Pridėjus mechaniko ir lenktynininko minifigūrėles galima leistis į ištisas valandas įspūdingų lenktynių nuotykių!

Smagus konstravimas berniukams ir mergaitėms nuo 4 metų amžiaus
Šis 4+ žaislinis konstravimo rinkinys turi iliustruotą spausdintą konstravimo vadovą ir LEGO pradinės kaladėlės elementą - iš anksto paruoštą pagrindą nuo kurio galima pradėti konstruoti. Be to, gausite skaitmenines konstravimo instrukcijas pasiekiamas programėlėje LEGO Building Instructions, skirtoje išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Šis nuostabus interaktyvus vadovas suteikia vaikams galimybę priartinti, pasukti ir apžiūrėti užbaigtą modelį iš visų kampų.

Pramogų pasaulis
LEGO City Didžiųjų transporto priemonių žaidimo rinkiniai perkelia vaikus į veiksmo epicentrą su šauniais žaislais, kurie įjungia aukštesnę žaidimo pavarą. Vaikai gali pažinti įvairias sausumos, oro ir vandens transporto priemones ir žaisti smagias istorijas, kurios įdomiai vaizduoja realų pasaulį.

LEGO 60322 Lenktynių automobilis yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO City tema.

Funkcijos

 • Lenktynių nuotykiai vaikams nuo 4 metų amžiaus - suteikite išradingam žaidimui daugiau greičio su šiuo LEGO City Lenktynių automobilio (60322) žaisliniu žaidimo rinkiniu. Smagus įvadas į LEGO City Didžiųjų transporto priemonių visatą.
 • Kas yra dėžutėje? Viskas, ko vaikams reikia sukonstruoti žaislinį lenktynių automobilį, ir prizinė taurė, įrankiai bei vairuotojo ir mechaniko minifigūrėlės.
 • F1 stiliaus detalės. Vaikai gali tyrinėti žaislinį lenktynių automobilį konstruodami, o paskui pasodinti vairuotoją prie vairo ištisoms valandoms išradingų lenktynių pramogų.
 • Smagi dovana bet kokiai progai. Šį LEGO City Didžiųjų transporto priemonių lenktynių automobilio žaislinį konstravimo rinkinį galima dovanoti gimtadieniui, šventei ar bet kuria kita proga vaikams 4 nuo metų amžiaus.
 • Žaiskite kelyje. Sukonstruotas lenktynių automobilis yra 3 cm aukščio, 11 cm ilgio ir 5 cm pločio, todėl vaikai juo gali žaisti visur ir visada.
 • Su smagiais minifigūrėlių priedais. Šis lenktynių automobilio žaidimo rinkinys turi žaislinį LEGO kūjį, veržliaraktį, lenktynių šalmą ir prizinę taurę lenktynių veiksmui ir remontui sustojimų metu.
 • Instrukcijos mažiesiems konstruotojams. Šį 4+ rinkinį sudaro LEGO pradinės kaladėlės elementas, iliustruotas konstravimo vadovas ir skaitmeninės konstravimo instrukcijos, pasiekiamos nemokamoje programėlėje LEGO Building Instructions.
 • Įjunkite aukštesnę žaidimo pavarą. LEGO City Didžiųjų transporto priemonių žaidimo rinkiniai pasižymi tikroviškomis transporto priemonėmis ir smagiais personažais. Vaikai lavina pagrindinius įgūdžius ir įgyja pasitikėjimo savimi.
 • Užtikrinta kokybė. Visi LEGO komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą - nuo pat 1958 metų.
 • Svarbiausia sauga. LEGO komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

LEGO 60322 Lenktynių automobilis išleistas 2021m. Rinkinyje yra 46 dalys. Rinkinyje yra 2 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 4 metų.
LEGO
S_60322-1_N_S_0
Nauja
399 Prekės
5702017117102
673419352000
Skaičius
60322-1
EAN
5702017117102
Svoris
0.105 KG
Tema
LEGO City
Pakuotės matmenys (ixpxa)
15.7 x 14.1 x 4.5 cm
Išleistas m
2021
Dalių kiekis
46
Minifigūrų kiekis
2
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
4+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)