LEGO 60324 Mobiele kraan
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

LEGO 60324 Mobilusis kranas


 • Nauja.

44,99 € Su mokesčiais

37,18 € Be mokesčių

check Sandelyje

Pigiausias vežėjas: DPD Pickup Point. 13,99 € pristatymas šeštadienis 22 birželio.

Greičiausias vežėjas: DPD. 14,99 € pristatymas šeštadienis 22 birželio.

Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO CityAlle LEGO

Aprašymas LEGO 60324 Mobilusis kranas

Daugiafunkcio mobiliojo krano žaislas

Štai puikus žaidimo rinkinys vaikams, kurie žavisi statybinėmis transporto priemonėmis. LEGO City Mobilusis kranas (60324) yra kupinas ypatybių ir funkcijų. Jie gali nuleisti atramines kojas, pasukti ir ištiesti strėlę ir pakelti arba nuleisti suktuvą. Pridėjus krano operatoriaus ir vairuotojo minifigūrėles, tikroviškas žaidimas tęsis ištisas valandas. Su LEGO City kelio plokštele.

Su skaitmeninėmis konstravimo instrukcijomis
Šis mobiliojo krano žaidimo rinkinys turi spausdintą konstravimo vadovą ir skaitmenines konstravimo instrukcijas vaikams nuo 7 metų amžiaus. Jos pasiekiamas programėlėje LEGO Building Instructions, skirtoje išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Šis nuostabus nuoseklus interaktyvus vadovas suteikia vaikams galimybę priartinti, pasukti ir apžiūrėti užbaigtą modelį iš visų kampų.

LEGO City kūrybos pasaulis
LEGO City Didžiųjų transporto priemonių rinkiniai taps puikiomis dovanomis berniukams ir mergaitėms. Vaikai gali susipažinti su įvairiausiomis šauniomis transporto priemonėmis ir kurti istorijas, kurios smagiai ir įdomiai atspindi realų gyvenimą.

LEGO 60324 Mobilusis kranas yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO City tema.

Funkcijos

 • Statybinės transporto priemonės žaidimo rinkinys. Statyti LEGO City bus kur kas smagiau su šiuo žaisliniu mobiliuoju kranu, kurį sudaro daugybė ypatybių ir funkcijų ištisoms valandoms išradingo žaidimo.
 • Kas yra dėžutėje? Viskas, ko vaikams reikia sukonstruoti daugiafunkcį mobilųjį kraną, LEGO City kelio plokštelė, skirta prijungti prie kitų žaidimo rinkinių, ir vairuotojo bei krano operatoriaus minifigūrėlės.
 • Visai kaip tikras. Vaikai gali nuleisti atramines kojas, pasukti ir ištiestistrėlę bei pakelti ir nuleisti suktuvą.
 • Smagus žaislas vaikams. LEGO City Mobiliojo krano (60324) žaidimo rinkinį galima padovanoti kaip gimtadienio ar bet kurios kitos progos dovaną berniukams ir mergaitėms nuo 7 metų amžiaus.
 • Puikiai tinka žaisti ir eksponuoti. Sukonstruotas mobilusis kranas yra 9 cm aukščio, 25 cm ilgio ir 8 cm pločio.
 • Pagrindiniai minifigūrėlių priedai. Žaislinius priedus sudaro veržliaraktis, radijo stotelė ir 2 saugos šalmai
 • Su spausdintomis ir skaitmeninėmisinstrukcijomis. Vaikai gali priartinti, pasukti ir apžiūrėti modelį iš visų kampų, konstruodami su nemokama LEGO Building Instructions programėle, išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams.
 • Padeda vaikams augti. LEGO City Didžiųjų transporto priemonių rinkiniai padeda vaikams įgyti pasitikėjimo savimi ir lavinti pagrindinius įgūdžius su tikroviškais modeliais ir smagiais personažais, kurie įkvepia nevaržomam kūrybingam žaidimui.
 • Žaislai, kuriais galima pasikliauti. Visi LEGO komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą - nuo pat 1958 metų.
 • Maksimaliai išbandyti. LEGO kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

LEGO 60324 Mobilusis kranas išleistas 2021m. Rinkinyje yra 340 dalys. Rinkinyje yra 2 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 7 metų.
LEGO
S_60324-1_N_S_0
Nauja
533 Prekės
5702017117607
673419352123
Skaičius
60324-1
EAN
5702017116921
Svoris
0.685 KG
Pakuotės matmenys (ixpxa)
38.2 x 26.2 x 5.65 cm
Tema
LEGO City
Išleistas m
2021
Dalių kiekis
340
Minifigūrų kiekis
2
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
7+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)