LEGO 60330 Ziekenhuis
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota

LEGO 60330 Ligoninė


Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO CityAlle LEGO

Aprašymas LEGO 60330 Ligoninė

Žaislinės ligoninės žaidimo rinkinys vaikams

Šis LEGO City Ligoninės (60330) žaidimo rinkinys yra kupinas įkvepiančių ypatybių išradingam žaidimui, įskaitant registratūrą su vaikų žaidimo kambariu, akušerijos palata, WC ir MRT tyrimų kabinetu. Rinkinys taip pat turi greitosios pagalbos automobilį ir gelbėjimo sraigtasparnį bei kelio plokšteles, skirtas prijungti prie kitų LEGO rinkinių, ir 12 minifigūrėlių, įskaitant 4 personažus iš LEGO City Adventures TV serialo.

Spausdintinės ir skaitmeninės instrukcijos
Prie šio LEGO konstravimo rinkinio pridedamas nuoseklus spausdintas konstravimo vadovas ir interaktyvios skaitmeninės konstravimo instrukcijos vaikams nuo 7 metų amžiaus. Patogus skaitmeninis vadovas, pasiekiamas nemokamoje programėlėje LEGO Building Instructions išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, turi šaunių priartinimo ir pasukimo įrankių, kurie suteikia vaikams galimybę apžiūrėti kiekvieną konstruojamą modelį iš visų kampų.

LEGO City kūrybos pasaulis
LEGO City žaisliniai žaidimo rinkiniai įtraukia vaikus į veiksmo sūkurį su ypatybių gausiais pastatais, šauniomis transporto priemonėms ir įkvepiančiais personažais nesibaigiančioms išradingoms pramogoms.

LEGO 60330 Ligoninė yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO City tema.

Funkcijos

  • LEGO City ligoninės tematikos žaidimo rinkinys vaikams nuo 7 metų amžiaus - LEGO City Ligoninės (60330) žaislinis žaidimo rinkinys yra kupinas detalių išradingam žaidimui.
  • Kas yra dėžutėje? Viskas, ko vaikams reikia sukonstruoti kelių kambarių žaislinę ligoninę, greitosios pagalbos automobilį ir gelbėjimo sraigtasparnį, bei 12 minifigūrėlių, įskaitant 4 personažus iš TV serialo LEGO City Adventures.
  • Skirta kūrybiškam žaidimui. Žaisliniame greitosios pagalbos automobilyje telpa pridedami neštuvai, be to vaikai gali įstumti ir ištraukti pacientų minifigūrėles iš MRI tyrimų vamzdžio.
  • Dovana pradedantiesiems gydytojams ir slaugytojoms. Šį LEGO žaislą galima dovanoti gimtadieniui, šventei ar bet kuria kita proga vaikams 7 nuo metų amžiaus.
  • Matmenys: sukonstruotas ligoninės pastatas yra 24 cm aukščio, 28 cm pločio ir 25 cm gylio.
  • Su LEGO minifigūrėlių priedais. Šis ligoninės žaidimo rinkinys turi daugybę minifigūrėlių priedų išradingam žaidimui, įskaitant medicininio įtvaro, švirkšto ir neįgaliojo vežimėlio elementus.
  • Su interaktyviu skaitmeniniu konstravimo vadovu. Vaikai gali priartinti, pasukti ir apžiūrėti modelius iš visų kampų, konstruodami su LEGO Building Instructions programėle, skirta išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams.
  • Lavina kūrybinius vaikų įgūdžius. Žaisdami vaikai įgyja daugiau pasitikėjimo savimi ir lavina pagrindinius įgūdžius.
  • Dėmesys kokybei. Visi LEGO komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą - nuo pat 1958 metų.
  • Svarbiausia sauga. LEGO kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

LEGO 60330 Ligoninė išleistas 2021m. Rinkinyje yra 816 dalys. Rinkinyje yra 12 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 7 metų.
LEGO
S_60330-1_N_S_0
5702017161600
673419359405
Skaičius
60330-1
EAN
5702017161600
Svoris
1.75 KG
Pakuotės matmenys (ixpxa)
48 x 37.8 x 9.4 cm
Tema
LEGO City
Išleistas m
2021
Dalių kiekis
816
Minifigūrų kiekis
12
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
7+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)