LEGO 60344 Kippenhok
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota

LEGO 60344 Vištidė


Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO CityAlle LEGO

Aprašymas LEGO 60344 Vištidė

Smagus ūkio tematikos žaidimo rinkinys vaikams nuo 5 metų amžiaus

Supažindinkite vaikus su smagiais nuotykiais ūkyje su šiuo LEGO City Vištidės (60344) žaidimo rinkiniu, kurį sudaro vištidė su atveriamomis durimis ir stumdomu kiaušinių rinkimo dėklu, šauniu visureigiu keturračiu, kurį galima vairuoti kraipant, ir smagiais priedais, įskaitant 2 kiaušinius ir dėžę, kuri telpa keturračio gale. Pakanka pridėti ūkininko minifigūrėlę ir 2 vištų figūrėles ir leistis į žaidimą!

Smagus konstravimas berniukams ir mergaitėms nuo 5 metų amžiaus
Šis ūkio tematikos žaislinis konstravimo rinkinys turi aiškų iliustruotą spausdintą konstravimo vadovą, kad vaikai galėtų užtikrintai ir maloniai konstruoti savo LEGO žaislus arba smagiai konstruoti su draugais ir šeima.

Sveiki atvykę į LEGO City pasaulį
LEGO City ūkio žaislų žaidimo rinkiniai atveria neišsemiamas galimybes su ypatybių gausiais pastatais, tikroviškais automobiliais ir įkvepiančiais personažais išradingam žaidimu, kuris vaizduoja kasdienį gyvenimą smagiu ir įdomiu būdu.

LEGO 60344 Vištidė yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO City tema.

Funkcijos

  • Ūkio žaislai vaikams. Supažindinkite vaikus su smagiais ūkininkavimo nuotykiais su šiuo LEGO City Vištidės (60344) žaidimo rinkiniu vaikams nuo 5 metų amžiaus.
  • Kas yra dėžutėje? Viskas, ko vaikams reikia sukonstruoti žaislinei vištidei, keturračiui, kurį galima vairuoti kraipant, taip pat ūkininko minifigūrėlė, 2 vištų figūrėlės ir priedai, įskaitant 2 kiaušinius.
  • Smagios funkcijos. Vaikai gali ištraukti vištidės stalčių ir surinkti žaislinius kiaušinius bei vairuoti keturrati, kraipydami jį kairėn arba dešinėn.
  • Puiki dovanos idėja vaikams nuo 5 metų. Šį LEGO City Vištidės žaislinį konstravimo rinkinį galima dovanoti gimtadieniui, šventei ar bet kuria kita proga.
  • Žaiskite kelyje. Sukonstruota Vištidė yra 9 cm aukščio, 6 cm ilgio ir 5 cm gylio, tad vaikai gali ją neštis, kur panorėję.
  • Su smagiais minifigūrėlių priedais. Šiame vištidės žaidimo rinkinyje yra žaislinis vairuotojo šalmas, dėžė, 2 kiaušiniai ir gėlė.
  • Instrukcijos mažesniems vaikams. Su aiškiomis iliustruotomis spausdintomis konstravimo instrukcijomis.
  • Vaikai lavinasi žaisdami. LEGO City ūkio žaidimo rinkinius sudaro pastatai, aplinka, transporto priemonės ir personažai išradingam žaidimui, kuris padeda vaikams lavinti kūrybinius įgūdžius ir pasitikėjimą savo jėgomis.
  • Užtikrinta kokybė - visi LEGO komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą - nuo pat 1958 metų.
  • Svarbiausia sauga - LEGO komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

LEGO 60344 Vištidė išleistas 2022m. Rinkinyje yra 101 dalys. Rinkinyje yra 1 minifigūra ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 5 metų.
LEGO
S_60344-1_N_S_0
5702017161167
673419359139
Skaičius
60344-1
EAN
5702017161167
Tema
LEGO City
Išleistas m
2022
Dalių kiekis
101
Minifigūrų kiekis
1
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
5+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)