LEGO 60347 Supermarkt
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Išparduota

LEGO 60347 Maisto parduotuvė


Saugiai mokėkite (vėliau)
Užsakyta darbo dienomis iki 17 val., išsiuntimas tą pačią dieną
14 dienų persigalvoti
LEGO CityAlle LEGO

Aprašymas LEGO 60347 Maisto parduotuvė

Žaislinis maisto parduotuvės žaidimo rinkinys vaikams nuo 6 metų

Šis LEGO City Maisto parduotuvės (60347) rinkinys yra kupinas visko, ko vaikams reikia išradingai žaisti parduotuvę. Žaislinis prekybos centras yra pilnas įvairių daržovių ir turi elektromobilį, šakinį krautuvą bei pirkinių vežimėlį. Be to, vaikai gali prijungti rinkinio stovėjimo aikštelės kelio plokštelę prie kitų LEGO žaidimo rinkinių ir papildyti žaidimą, o tarp 5 minifigūrėlių yra ir TV serialo LEGO City Adventures TV personažas ponas Derlius.

Sukurta berniukams ir mergaitėms nuo 6 metų amžiaus
Šis žaidimo rinkinys turi konstravimo vadovą, kad vaikai galėtų konstruoti savo LEGO žaislus arba konstruoti ir žaisti savarankiškai arba su draugais ir šeimos nariais.

Vaikai pažįsta pasaulį žaisdami
LEGO City žaidimo rinkiniai įtraukia vaikus į veiksmo sūkurį su tikroviškomis transporto priemonėms, ypatybių gausiais pastatais ir įkvepiančiais personažais smagiam žaidimui vaidmenimis pagal tikroviškus scenarijus.

LEGO 60347 Maisto parduotuvė yra vienas iš daugelio rinkinių LEGO City tema.

Funkcijos

  • Žaislinis prekybos centro žaidimo rinkinys. Vaikai nuo 6 metų gali mėgautis ištisomis valandomis išradingo žaidimo vaidmenimis su šiuo LEGO City Maisto parduotuvės (60347) žaidimo rinkiniu.
  • Kas yra dėžutėje? Viskas, ko vaikams reikia sukonstruoti žaisliniam prekybos centrui, elektromobiliui ir šakiniam krautuvui bei, LEGO kelio plokštelė ir 5 minifigūrėlės, įskaitant TV serialo LEGO City Adventures TV personažą poną Derlių.
  • Funkcijos ir ypatybės. Vaikai gali gabenti dėžes šakiniu krautuvu, išdėlioti daržoves vitrinoje, prikrauti rūšiavimo konteinerį ir prijungti rinkinį prie kitų LEGO City žaidimo rinkinių pridedama kelio plokštele.
  • Dovana išradingiems vaikams. LEGO City prekybos centro žaidimo rinkinį galima padovanoti kaip gimtadienio, šventės ar bet kurios kitos progos dovaną berniukams ir mergaitėms nuo 6 metų amžiaus.
  • Daugybė vietos parduotuvės žaidimui. Sukonstruota maisto parduotuvė yra 11 cm aukščio, 36 cm pločio ir 13 cm gylio.
  • Su smagiais LEGO minifigūrėlių priedais. Šis maisto parduotuvės žaidimo rinkinys turi pirkinių vežimėlį, žuvį, duonos kepalą ir įvairių vaisių bei daržovių.
  • Konstravimo ir žaidimo pramogos. Šis LEGO City žaidimo rinkinys turi aiškias konstravimo instrukcijas visiems pridedamiems LEGO žaislams.
  • Vaikai mokosi žaisdami. LEGO City ūkio žaidimo rinkinius sudarantys pastatai, transporto priemonės ir personažai įkvepia išradingam ir kūrybingam žaidimui, kuris padeda vaikams lavinti svarbiausius įgūdžius ir pasitikėjimą savo jėgomis.
  • Užtikrinta kokybė. Visi LEGO komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą.
  • Svarbiausia sauga - LEGO komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

LEGO 60347 Maisto parduotuvė išleistas 2022m. Rinkinyje yra 404 dalys. Rinkinyje yra 5 minifigūros ir 1 instrukcijų knygelė. Rinkinys tinka vaikams nuo 6 metų.
LEGO
S_60347-1_N_S_0
5702017161617
673419359412
Skaičius
60347-1
EAN
5702017161617
Svoris
0.89 KG
Pakuotės matmenys (ixpxa)
48.0 x 28.2 x 6.1 cm
Tema
LEGO City
Išleistas m
2022
Dalių kiekis
404
Minifigūrų kiekis
5
Nurodymų kiekis
1
Amžiaus patarimai
6+
Reikalingi akumuliatoriai
Ne
Statusas
Retired
chat Komentarai (0)